قیمت طراحی لوگو چقدر باید باشد؟

>>> تاریخ انشتار پست :1400/4/17

"هزینه آرم چقدر باید باشد؟". این س questionالی قدیمی است که مالکان مشاغل ، کارآفرینان و طراحان تا زمانی که این رویه وجود داشته است از آن پرسیده می شده است. و هر چقدر که می خواهم به شما پاسخ قطعی بدهم ، قیمت طراحی لوگو خیلی ساده نیست (به هر حال س keepsال دائماً س gettingال می شود). به جای اینکه به شما بگوییم که یک آرم باید X دلار هزینه داشته باشد ، بیایید بررسی کنیم چه چیزی در هزینه یک آرم وجود دارد ، محدوده قیمتی که باید جستجو کنید و به دنبال چه مواردی باشید.


 

قیمت گذاری مشتری

دلیل اینکه پاسخ ساده ای برای هزینه یک آرم وجود ندارد این است که آرم ها باید از قیمت مشتری از مشتری به مشتری و طراح به طراح بسیار متفاوت باشند. یک آرم برای فروشگاه های مادر و پاپ به دلیل میزان کار لازم ، ارزش ارائه شده برای شرکت و خطر موجود ، نباید به اندازه آرم طراحی شده برای یک شرکت عظیم باشد.


احتمالاً ناگفته نماند که ایجاد آرم برای یک شرکت بزرگ به کار بیشتری مربوط خواهد شد زیرا تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام می شود ، استانداردهای بیشتری برای حمایت ، جلسات بیشتر و سطح تأیید بیشتر است. همچنین واضح است که یک آرم برای یک شرکت بزرگ ارزش بیشتری نسبت به یک آرم برای مادر و فروشگاه پاپ فراهم می کند ، زیرا آرم این شرکت توسط مخاطبان بسیار بیشتری دیده می شود و حتی افزایش 0.5 درصدی درآمد به دلیل ظاهر جدید می تواند میلیون ها دلار باشد.


این ما را به آخرین نکته می رساند ، چیزی که در حوزه طراحی لوگو به اندازه کافی مطرح نمی شود: خطر. میلیون ها دلار تولید شده برای این شرکت بزرگ به دلیل طراحی جدید آرم می تواند خیلی راحت راه دیگری را رقم بزند. یک طراحی لوگو که چندان مورد توجه مخاطبان آنها قرار نگیرد ، می تواند هزینه زیادی را برای مشتریان و هزینه های زیادی به همراه داشته باشد (این طرح با استفاده از طراحی مجدد آرم The Gap’s faux pas در معرض نمایش قرار گرفت). با این وجود ، کاملاً منطقی است که برای کاهش این خطر ، که هزینه و وقت و هزینه دارد ، باید تدابیری اتخاذ شود.


هزینه لوگو چقدر باید باشد - طراحی مجدد آرم Gap


این بدان معنا نیست که طراحی آرم برای فروشگاه مادر و پاپ اهمیت کمتری دارد ، یا باید کمتر شگفت انگیز به نظر برسد ، از آرم برای شرکت بزرگ. به سادگی در میزان ریسک مالی که توسط طرفین درگیر شده است اختلاف وجود دارد و قیمت باید منعکس کننده آن باشد.


 


قیمت گذاری طراح آرم

جنبه دیگری که باید در مورد هزینه یک آرم در نظر گرفت ، تجربه و مهارت طراح است. به طور طبیعی ، طراحانی که تازه شروع به کار می کنند به احتمال زیاد قیمت بسیار کمتری برای یک آرم از طراحانی که چندین دهه تجربه دارند دریافت می کنند. همانند بیشتر مشاغل ، هرچه فرد باتجربه تر می شود ، مهارت بیشتری پیدا می کند و با مهارت بیشتری مهارت وی ارزشمندتر می شود.


 


طراح ارزان در مقابل طراح گران قیمت

اگر استخدام یک طراح جدید برای طراحی آرم بسیار ارزان تر است ، آیا بدیهی است که بهتر از پرداخت هزینه بیشتر به یک طراح آرم باتجربه نیست؟ این به نیازهای خاص شما بستگی دارد ، اما در بیشتر موارد ، رفتن با ارزانترین گزینه نتیجه ای ندارد. همانطور که در سایتهایی مانند Fiverr مشاهده می شود ، این روزها می توان از طراحی ارزان قیمت استفاده کرد. مشکل این است که شما تقریباً همیشه آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.


بیشتر اوقات ، یک طراح جدید یا یک طراح که برای قیمت های زیرزمینی چانه زنی کار می کند ، فاقد ترکیبی از تجربه ، مهارت یا زمان است. این ممکن است به خدمات ضعیف مشتری منجر شود ، آرمی که باعث می شود تجارت شما غیرحرفه ای به نظر برسد ، یا همانطور که بارها در سایت هایی مانند Fiverr دیده ایم ، پس از اینکه مشتری متوجه شد آرم جدیدشان از منبع دیگری به سرقت رفته است ، پرونده های مربوط به نقض حق نسخه برداری را دنبال می کند.


گفته می شود ، اگر شما یک شرکت نوپای کوچک هستید ، این بدان معنا نیست که شما برای استخدام آژانس نام های بزرگ برای ایجاد آرم خود باید بانک را بشکنید. تعداد زیادی آژانس کوچکتر (مانند نمایندگی های ما! hint ، hint) و فریلنسرها وجود دارند که هم ماهر و هم باتجربه هستند و قادر به ایجاد طرح های بسیار موثر آرم با قیمت مناسب هستند.


هزینه یک آرم چقدر است - طراح ارزان در مقابل طراح گران قیمت


 


فقط از قبل به س Questionال پاسخ دهید

بسیار خوب ، اکنون همه این موارد را خوانده اید و هنوز فکر می کنید ، "طراحی لوگو برای من چقدر باید هزینه کند؟" با در نظر گرفتن همه مواردی که تاکنون در مورد آن صحبت کردیم ، در اینجا نحوه تعیین میزان هزینه پرداخت برای یک آرم آورده شده است:


اگر یک استارت آپ یک نفره بدون بودجه طراحی و بدون درآمد هستید ، استفاده از یک طراح تازه شروع کار احتمالاً راهی است که باید دنبال کنید. اگر مفهوم تجارت هنوز موفقیت آمیز نبود ، نیازی به شکستن بانک برای طراحی آرم نیست. بودجه احتمالاً برای توسعه محصول ، وب سایت ، فروش و غیره بهتر هزینه می شود. هزینه این مسیر در حدود 50 تا 500 دلار است ، اما به محض رونق کسب و کار شما به احتمال زیاد باید دوباره طراحی شود. و گرچه من توصیه می کنم طراحی را به عهده متخصصان بگذارید ، اگر در نهایت سعی می کنید خودتان یک طراحی آرم را بزنید ، در اینجا راهنمای شروع کار و برخی توصیه های کتاب است.

اگر مشاغل کوچکی هستید که از مرحله قبل حرکت کرده اید (اکنون فعالیت شما ثابت است

محل برگزاری و بودجه متوسط) ، استخدام آژانس کوچک یا یک فریلنسر باتجربه احتمالاً راهی است که باید دنبال کنید. این نوع پروژه طراحی آرم بسته به نمایندگی / طراح می تواند از 1000 تا 10 هزار دلار باشد. با رفتن به این مسیر باید خیالتان راحت باشد که شما یک آرم کاملاً طراحی شده دارید که نشان دهنده حرفه شماست ، طنین انداز مشتریان شما می شود و برای مدتی دیگر نیازی به طراحی مجدد نخواهید داشت.

اگر مشاغل متوسط ​​و بزرگی هستید که دارای تعداد زیادی کارمند و بودجه بالاتری هستید ، می خواهید آژانس بزرگی را استخدام کنید که بتواند پروژه ای در آن اندازه را مدیریت کند و خطر موجود را کاهش دهد. یک طرح آرم در این مقیاس ممکن است از 30000 دلار - 300 هزار دلار به بالا باشد (به عنوان مثال هزینه طراحی مجدد پپسی در سال 2008 ، 1 میلیون دلار بود). رفتن به این مسیر امکان انجام تحقیقات کافی ، تکرارها و آزمایشات را فراهم می کند ، در حالی که اطمینان حاصل کنید آژانس به اندازه کافی بزرگ است و می تواند حجم کار را در صورت درخواست های لازم برطرف کند.

 


همه اش را بگذار کنار هم

امیدوارم این ایده بهتری در مورد هزینه طراحی لوگو به شما ارائه دهد. بخاطر داشته باشید که اینها فقط اعداد عمومی هستند (براساس یافته های دهه اخیر ایالات متحده یا همین حدود) و براساس موقعیت جغرافیایی ، شرکت و طراح بسیار متفاوت خواهند بود.


توجه داشته باشید که در هر مسیری که قرار است طی کنید ، یافتن آژانس یا طراح طراحی آرم متناسب با سبک ارتباطی ، زیبایی طراحی مورد نظر و البته بودجه ، بسیار مهم است. در اینجا مقاله ای است که ما در مورد چگونگی پیدا کردن آژانس طراحی لوگو مناسب برای شما قرار داده ایم.


اگر در مورد قیمت طراحی آرم برای مشاغل خود س questionsالی دارید ، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که یک توصیه را ارائه دهیم ، حتی اگر افراد مناسب شغل نباشیم.

در Freshbooks مشخص است که پشتیبانی تلفنی در اولویت است. نسخه شروع می شود ، "لطفاً با یکی از شماره های رایگان ما پشتیبانی سایت در زیر تماس بگیرید یا با استفاده از فرم تماس زیر ، FreshBooks را از طریق ایمیل ارسال کنید."


صفحه تماس با کتابهای تازه

Squarespace از مشتریان خود می خواهد پشتیبانی سایت که ابتدا س theirال خود را دسته بندی کنند و سپس آنها قبل از ارائه گزینه های تماس با ایمیل و گپ ، پاسخ های احتمالی را از پایگاه دانش ارائه می دهند.


صفحه تماس با مربع


غذای آماده: طراحی صفحه تماس شما بر نحوه و مکان مراجعه افراد به پشتیبانی تأثیر می گذارد - عمدی باشید!


6. به سوالات ورودی ساختار اضافه کنید

صفحات تماس عالی بین اینکه مشتری از قبل کار می کند و در کل وقت را صرفه جویی می کند فاصله خوبی دارند.


"میانگین پاسخ ها قبل از حل مکالمه" یک معیار ارزشمند خدمات مشتری برای تیم پشتیبانی شما است. اما وقتی س initialال اولیه از مشتری واضح نیست یا حاوی اطلاعات کافی برای پاسخ دادن به سال نیست ، این میانگین ضربه خوبی می خورد. (من متنفرم از دانستن تعداد پاسخهای پشتیبانی که شخصاً ارسال پشتیبانی سایت کرده ام و در این مورد خلاصه شده است: "آیا می توانید لطفاً به من بگویید از کدام حساب صحبت می کنید؟")


افزودن زمینه های اضافی و راهنمایی به فرم های تماس می تواند به شما در انجام موارد زیر کمک کند:


درخواست های مختلف را به طور خودکار به تیم های پشتیبانی سایت مناسب هدایت کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید چشم اندازهایی را به تیم فروش خود ، متقاضیان شغل را به تیم افراد خود و پشتیبانی محصول را به تیم خدمات مشتری خود ارسال کنید.

س FAالات متداول مناسب و گزینه های پشتیبانی را نشان دهید. همانطور که در بالا نشان داده شده است ، Squarespace با توجه به گزینه هایی که برای توصیف سوال خود انتخاب می کنید ، نتایج پایگاه دانش خود را محدود می کند.

ابزار پشتیبانی و سابقه را به عامل پشتیبانی ارائه دهید. اگر مشتری بتواند حسابی را که به آن وارد شده است یا نام شرکت خود را به شما بگوید ، اغلب می توانید به تیم پشتیبانی خود دسترسی به ابزارها و داده های داخلی را بدهید تا به آنها کمک کند خیلی سریعتر پاسخ دهند.

گزارش خود را اطلاع دهید. به مشتریان اجازه می دهیم سوالات خود را بر اساس منطقه محصول ، نوع مسئله یا موارد مشابه دسته بندی کنند ، به تیم شما بینش خوبی در مورد اینکه اصلی ترین موضوعات پشتیبانی شما از کجاست و شاید تیم های تولیدی کجا متمرکز شوند ، می دهد.

برای برخی از انواع پشتیبانی ، ترغیب مشتریان به پیوستن یک پرونده یا عکس صفحه به همراه س alongال می تواند مکالمه را به طور قابل توجهی کوتاه کند. فرم تماس باسکمپ مستقیماً از گزینه پیوست پرونده برخوردار است.


صفحه تماس باکمپ


Takeaway: ساختار مناسب در صفحه تماس شما می تواند باعث صرفه جویی در وقت و دردسر شما و مشتریانتان شود.


7. انتظارات را از زمان پاسخگویی تنظیم کنید

همانطور که تام پتی یک بار گفت ، "سخت ترین قسمت انتظار است." درصورتی که پشتیبانی بلادرنگ ارائه ندهید ، ارائه ایده به مشتریان در مورد مدت زمانی که باید منتظر بمانند به شما امکان می دهد تا در مورد نحوه ادامه کار تصمیم بگیرد و اعتماد به نفس آنها را نسبت به اینکه پاسخی دریافت می کنند ایجاد می کند.


Freshbooks ساعات اداری خود را یادداشت می کند و زمان فعلی دفتر خود را با کمک مفید ذکر می کند.

Basecamp می گوید ، "انتظار پاسخ بین ساعت 8 صبح CST - 6:30 بعد از ظهر CST دوشنبه تا جمعه را داشته باشید."

کمپین مانیتور زمان پاسخ به ایمیل را "چند ساعت" نقل می کند (اما در آخر هفته با افزایش زمان پاسخ ، صفحه را تغییر می دهد).

صفحه راهنمای Campaign Monitor


اگر به آنها گفته شود پاسخ های ایمیل ممکن است یک روز طول بکشد ، مشتری ممکن است تصمیم بگیرد گزینه های سلف سرویس را امتحان کند و در نهایت خود مسئله را حل کند. متناوباً ، اگر زمان انتظار قابل قبول باشد ، آنها می توانند با انجام کارهای دیگر بدانند که جواب در راه است.


غذای آماده: به مشتریان اجازه ندهید كه چه مدتپ شتیبانی سایت منتظر پاسخ می مانند - در صفحه تماس خود به آنها مهلت زمانی بدهید.


8- به مشتریان اجازه دهید احساس خود را به شما بگویند

یکی از مهارت های برتر خدمات مشتری توانایی خواندن مشتری و گوش دادن واقعی به آنها است. هنگام ارائه پشتیبانی ایمیل ، این می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. کوین هیل ، بنیانگذار شرکت نظرسنجی Wufoo ، می خواست ارتباط بهتری با مشتریان خود برقرار کند و تصمیم گرفت مستقیماً از آنها برای وضعیت احساسی آنها بخواهد.


اجازه دادن به مشتریان برای به اشتراک گذاشتن وضعیت احساسی خود ، یک شاخص عالی برای تیم پشتیبانی در مورد نحوه برخورد با پاسخ آنها است ، اما همچنین می تواند مشتریان ناراحت را قبل از صحبت با تیم شما تخلیه کند.


در WordPress.com ، آنها در حال آزمایش گزینه پشتیبانی سایت مشابهی برای مشتریان وارد شده خود هستند.