چندین ایده کسب و کار کوچک

>>> تاریخ انشتار پست :1400/1/31

11. سرویس مراقبت در منزل


منبع: Zinkevych / گتی ایماژ

پیش زمینه مراقبت و مهمان نوازی می تواند تا کسب و کار حد زیادی از سالمندان خانگی که به مراقبت در خانه احتیاج دارند حمایت کند. این همچنین سرویسی است که تقاضا برای آن فقط در حال رشد است. براساس موسسه ملی پیری ، بین سالهای 2010 و 2050 پیش بینی می شود که جمعیت 85 سال به بالا 351٪ در جهان افزایش یابد و پیش بینی می شود تعداد جهانی صد ساله ها (افراد بالای 100 سال) 10 برابر شود. بسیاری از آنها اغلب در خانه های خود به مراقبت و کمک احتیاج دارند.


خوشبختانه شما برای کمک به سالخوردگان و رشد یک تجارت موفق همزمان نیازی به سابقه مراقبت های بهداشتی ندارید ، اگرچه مطمئناً این مهارت ها نیز مورد تقاضا هستند. بسیاری از سالمندان در کارهای مختلف ، از کارها گرفته تا تعمیرات در اطراف خانه ، به کمک نیاز دارند. با داشتن برخی از تجربیات ، می توانید تجارت خود را برای کمک به سالمندان در انتقال از خانه های خود به امکانات زندگی مساعدت شده ، ارائه خدمات از قبیل بسته بندی ، حمل و نقل ، تنظیم و ذخیره سازی وسایل و دارایی خود در نظر بگیرید.


12. خدمات ترجمه


منبع: fizkes / گتی ایماژ

طبق تحقیقات IBISWorld ، صنعت خدمات ترجمه در سال 2020 و بسیاری از صنایع با افت روبرو شده است. با این حال ، پیش بینی می شود که در سال 2021 به زیبایی بازگردد. این رشد پیش بینی شده تعجب آور نیست ، زیرا اینترنت کارآفرینان کشورهای دیگر را به بازارهای انگلیسی زبان و بالعکس باز کرده است.


این روند فرصتی را برای سخنرانان چند زبانه برای ارائه خدمات خاص مانند ترجمه اسناد و ترجمه اطلاعات وب سایت به زبانها برای استفاده در بازارهای دیگر ایجاد کرده است. اگر چندین زبان می دانید ، ایجاد جایگاهی در صنعت خدمات ترجمه می تواند یک تلاش موفقیت آمیز باشد.


13. بازاریابی دیجیتال


منبع: Jacob_Ammentorp_Lund / گتی ایماژ

اهمیت اینترنت با گذشت هر روز بیشتر می شود و باعث می شود که کسب و کارها درهم و برهمی از بازار را به سختی انجام دهند و به درستی خود را به بازار عرضه کنند. خدمات بازاریابی دیجیتال همیشه مورد تقاضا است و بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط ​​ترجیح می دهند آن را برون سپاری کنند تا اینکه یک تیم داخلی پرهزینه ایجاد کنند. اگر در زمینه جستجوگرها ، بازاریابی محتوا ، پرداخت به ازای هر کلیک ، توسعه وب یا مدیریت رسانه های اجتماعی ریز ریز باشید ، می توانید یک فرصت شغلی داشته باشید که به شما امکان کار در خانه را بدهد.


بازاریابی دیجیتال بخش مهمی از مارک تجاری است ، بنابراین پاسخگویی به تحولات استراتژی های بازاریابی مشتری برای شما حیاتی است. مدیریت رسانه های اجتماعی مستلزم تماشای نظرات و پیام ها به صورت شبانه روزی است ، نه فقط برنامه ریزی پست ها در یک ذهنیت "تنظیم و فراموشش کن". اگر از استراتژی و اجرای دقیق برنامه ها لذت می برید ، بازاریابی دیجیتال می تواند تجارت مناسب شما باشد. همچنین ممکن است به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوید ، که این فرم دیگری از بازاریابی دیجیتال است.


14. کامیون مواد غذایی


منبع: LightFieldStudios / گتی ایماژ

با وجود ناهار خوری در داخل خانه در بسیاری از مکان ها در حال حاضر ، رستوران داران مشتاق ممکن است موفقیت بیشتری را با یک کامیون مواد غذایی کسب کنند. کامیون های مواد غذایی در هر شکل و اندازه ای ارائه می شوند و طیف گسترده ای از میان وعده ها و غذاها را سرو می کنند. از غذای مورد علاقه خود در جاده استفاده کنید و علاقه های آشپزی خود را مستقیماً به مشتریان گرسنه بفروشید. مطمئناً شما در حال کار خواهید بود ، اما در فضایی علاقه مند خواهید شد که می توانید با افرادی که علایق مشابهی دارند ارتباط برقرار کنید.


کامیون های مواد غذایی ممکن است ایده ای وحشیانه به نظر برسند ، اما صنعت در حال رشد است. هزینه های سربار و نگهداری یک کامیون به طور قابل توجهی کمتر از داشتن رستوران است و این مزیت تحرک را نیز به همراه خواهید داشت. اگر شما علاقه مند به لبخند زدن هستید ، به راهنمای ما برای دستیابی به سرعت تجارت کامیون های مواد غذایی خود مراجعه کنید.


15. سرویس مراقبت از چمن


منبع: Welcomeia / گتی ایماژ

اگر با یک چمن بزرگ شده اید ، به احتمال زیاد والدین شما را مجبور کرده اند از آن مراقبت کنید. مراقبت از چمن برای بسیاری از ما آزار دهنده است ، اما برای برخی از افراد احساس آرامش و آرامش را ایجاد می کند. کار در فضای باز با دست برای رام کردن و زیبایی چشم انداز طبیعی می تواند یک تجربه ارزشمند باشد و از آنجا که بسیاری از افراد کار را خسته کننده می دانند ، می تواند سودآور هم باشد.

خدمات مراقبت از چمن نیاز به کمی بیشتر از برخی تجهیزات اصلی ، یک تریلر و شاید برخی از پرسنل ، بسته به تعداد مشتری شما و شغل شما ، دارد. شما می توانید با ارائه خدمات برتر و ایجاد اعتبار به عنوان برندی که با لبخند یک کار کامل را انجام می دهد ، به سرعت یک سرویس کوچک مراقبت از چمن را به یک شرکت کاملاً محوطه سازی تبدیل کنید. اگر دوست دارید در فضای باز کار کنید و مناظر زیبایی ایجاد کنید ، این می تواند تجارت شما باشد.


16. راننده اشتراک گذاری


منبع: LightFieldStudios / گتی ایماژ

اگر شروع کار شخصی خود بسیار دلهره آور یا خطرناک به نظر می رسد ، همیشه می توانید از اتومبیل خود استفاده کنید تا به یک راننده اشتراک خودرو تبدیل شوید. مسئولیت اصلی شرکت و مسئولیت اداره آن به عهده خدمات اشتراک رانندگی است و به شما این آزادی را می دهد که به اندازه یا کمترین نیاز خود کار کنید. برنامه های اشتراک گذاری مشترک مانند Uber و Lyft به مردم امکان شروع شلوغی های جانبی را داده است که هزینه خوبی دارند و به چیزی بیشتر از تمایل به

مردم را به مقصد برسانید و گهگاه مکالمه دوستانه برقرار کنید.


رانندگان مشارکت رانندگی بدون داشتن کار سنگین برای مدیریت تدارکات پشت صحنه ، از استقلال صاحب مشاغل کوچک برخوردار هستند. اگر به نظر می رسد که هر یک از ایده های تجاری دیگر به تلاش بیش از حد یا سرمایه اولیه نیاز دارند ، اشتراک در ماشین سواری ممکن است راهی عالی برای فرو بردن انگشتان پا در دنیای کارآفرینی باشد.


17. بنگاه املاک و مستغلات


منبع: Kritchanut / گتی ایماژ

برای بسیاری از افراد ، گشت و گذار در بازار مسکن طاقت فرسا است. شما به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات می توانید به افراد کمک کنید تا خانه رویاهای خود را با قیمتی متناسب با بودجه خود پیدا کنند. در بسیاری از ایالات ، شما به سادگی نیاز به گذراندن چند ماه کلاس و گذراندن یک آزمون دارید تا به عنوان یک بنگاه املاک و مستغلات شناخته شوید. حتی با داشتن گواهینامه ، بدون مهارت های ابتدایی افراد به جایی نخواهید رسید ، بنابراین اگر شما یک فرد مردم نباشید ، این ممکن است مسیر شما نباشد. [مقاله مرتبط را بخوانید: چگونه یک مشاور املاک شویم]


18. طراح گرافیک


منبع: AndreyPopov / گتی ایماژ

شرکت ها ، مشاغل کوچک و مالکان انفرادی همه به مواد تبلیغاتی چشم نواز احتیاج دارند ، اما تقریباً همه به دنبال چیزی نیستند که خوب به نظر برسد. اگر رشته هنری دارید و می دانید چگونه می توانید محتوا را به شکلی دلپذیر از منظر سازماندهی کنید ، می توانید یک کار طراحی گرافیک را برای تهیه آگهی تبلیغاتی دیجیتال ، پوستر و سایر مواد بصری جذاب شروع کنید. طراحی گرافیک همچنین مزیت نیاز به ابزار فیزیکی کمی فراتر از لپ تاپ و میز را دارد.


19. تجارت چاپ تی شرت


منبع: MaxkyTH / گتی ایماژ

دقیقاً مانند طراحی گرافیکی ، اگر حس هنری تیز و تیز داشته باشید ، ممکن است از راه اندازی کسب و کار چاپ تی شرت لذت ببرید - یا شاید فقط از بردن تصاویر شخص دیگری و چاپ صفحه روی پیراهن خالی لذت ببرید. در هر صورت ، اگر فضای لازم برای راه اندازی چاپ تی شرت را دارید ، می توانید به راحتی ابزار لازم را تهیه کرده و تجارت کوچک خود را شروع کنید.


20. رها کردن


منبع: ijeab / گتی ایماژ

همه شرکت های فروش کالا آنها را در محل ذخیره نمی کنند. در dropshipping ، افرادی که سایت های تجارت الکترونیکی را اداره می کنند برای انجام کلیه سفارشات به شخص ثالث مراجعه می کنند. شخص ثالث احتمالاً یک خرده فروش عمده فروشی یا نهاد دیگری است که عملیات انبار و حمل و نقل را اداره می کند. کمترین موجودی و ابزارهای مورد نیاز برای dropshipping ، اگر نگران فضای سربار و فضای فیزیکی هستید ، آن را به یک ایده ویژه عالی تبدیل می کند.


21. حیوان خانگی نشسته است


منبع: Halfpoint / گتی ایماژ

حدود دو سوم خانواده های ایالات متحده حیوان خانگی دارند. وقتی این خانواده ها برای مدت طولانی از بین می روند و به شخصی احتیاج دارند که حیوانات خانگی آنها را برای آنها تماشا کند ، تجارت کوچک حیوان خانگی شما می تواند به آنها آرامش خاطر دهد. به عنوان یک حیوان خانگی حیوان خانگی ، مراقب سگ ، گربه یا سایر حیوانات خانگی مشتری خود در خانه خواهید بود ، مطمئن شوید که به آنها غذا می دهید ، به آنها آب می دهید ، با آنها بازی می کنید ، با آنها وقت می گذرانید و (با سگها) آنها را به عنوان مورد نیاز همچنین باید به طور مرتب مشتری های خود را در مورد نحوه عملکرد حیوانات خانگی آنها به روز کنید.


اگر منابع درآمد دیگری دارید که فقط به اینترنت و لپ تاپ نیاز دارند ، نشستن حیوان خانگی می تواند ایده ای مناسب برای تجارت کوچک باشد. تقریباً همه صاحبان حیوانات خانگی خوشحال خواهند شد در حالی که وقت خود را در خانه آنها با حیوانات خانگی خود سپری می کنید به شما اجازه می دهند با لپ تاپ کار کنید ، به این معنی که می توانید همزمان دو جریان درآمد داشته باشید.

https://www.businessnewsdaily.com/2747-great-business-ideas.html

13 ایده کار در منزل

>>> تاریخ انشتار پست :1400/1/31

ارقام اخیر اداره تجارت كوچك (SBA) نشان می دهد كه با اعلام اضطراری COVID-19 در 13 مارس 2020 ، اشتغال كلی خصوصی 15 درصد كاهش یافت ، با این وجود اشتغال در مشاغل كوچك با 17 درصد كاهش بیشتر روبرو شد. نرخ بیکاری با ادامه روند همه گیری ، همچنان در نوسان است ، اما احتمالاً بازار کار برای مدتی کند خواهد بود.


واقعیت این است که شما برای ادامه زندگی خود لزوماً نیازی به یافتن "شغل واقعی" ندارید. راه های زیادی برای تأمین معاش خود در خانه بسیار بیشتر از آنچه مردم فکر می کنند وجود دارد که شما می توانید برای خود و کاملاً با شرایط خود انجام دهید.


این راهنما برخی از بهترین ایده های مشاغل مستقر در خانه را شامل می شود ، که از کنفرانس های یک طرفه گرفته تا مشاغل واقعی که می توانید در طول زمان رشد کنید متغیر است. همه آنها برای همه مفید نیست ، اما هر شخص می تواند از یک ایده از این لیست استفاده کند تا پول نقد کسب کند بدون اینکه مجبور شود هرگز "ساعت را بچرخانید". اجرای برخی از ایده های مشاغل مستقر در خانه آسان است ، در حالی که برخی دیگر به مهارت خاصی نیاز دارند.


میزان پولی که می توانید بدست آورید نیز بسته به راهی که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ، شما ممکن است هفته ای چند صد دلار با تحویل غذا با DoorDash یا GrubHub بدست آورید. این کنسول برنامه ای است که درآمد منفعلانه ای ندارد ، بنابراین فقط برای زمان کار خود حقوق دریافت خواهید کرد.


از طرف دیگر ، با کسب و کار یا وبلاگ رسانه های دیجیتال می توانید تجارت خود را با گذشت زمان بسازید تا زمانی که میلیون ها دلار درآمد کسب کند. چگونه من می دانم؟ چون من این کار را کردم


فهرست مطالب

47 ایده مشاغل خانگی برای شروع امروز

ایده های مشاغل خانگی آنلاین

ایده های جانبی کنسرت که می توانید از خانه انجام دهید

ایده های مشاغل خانگی که مهارت های خاص را برجسته می کنند

ایده های متفرقه مشاغل خانگی

نکاتی برای راه اندازی مشاغل خارج از خانه

خط پایین

47 ایده مشاغل خانگی برای شروع امروز

این که آیا به دنبال ترک کار روزمره هستید یا تلاش برای تهیه پول نقد اضافی به عنوان راهی برای رهایی از بدهی ، ایجاد مشاغل خانگی یا مشاغل جانبی می تواند راهی ایده آل برای رسیدن به اهداف شما باشد. خوشبختانه ، فرصتهای شغلی مستقر در خانه بیشمار وجود دارد که فقط منتظر شروع شما هستند.


برای خواندن در مورد هر یک از ایده های جالب کسب و کار مستقر در خانه که در زیر برجسته می کنیم ، از جلو رد شوید:


شماره 1: با یک وبلاگ درآمد منفعل ایجاد کنید


شماره 2: دستیار مجازی شوید


شماره 3: یک نویسنده مستقل آنلاین شوید


شماره 4: یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید


شماره 5: برخی از مشاغل خرد را با هم متصل کنید


شماره 6: نوشتن و انتشار یک کتاب الکترونیکی


شماره 7: نظرسنجی ها در اوقات فراغت شما


شماره 8: برای خرید دستمزد دریافت کنید


شماره 9: به یک سرویس تحویل غذا بپیوندید


شماره 10: خرید رمز و راز


شماره 11: کسب و کار پذیرایی را شروع کنید


شماره 12: طراحی منظره


شماره 13: راهنمای تور شوید


شماره 14: مهد کودک را در خانه خود شروع کنید


شماره 15: کسب و کار مراقبت از سالمندان را شروع کنید


شماره 16: برای Uber یا Lyft رانندگی کنید


شماره 17: سگ واکر یا حیوان خانگی شوید


شماره 18: برنامه ریزی سفر


شماره 19: کسب و کار نظافت منزل را راه اندازی کنید


شماره 20: کسب و کار Voiceover را شروع کنید


شماره 21: آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان خارج از کشور


شماره 22: ایجاد مشاغل بازرسی در منزل


شماره 23: یک تجارت ماساژ درمانی راه اندازی کنید


شماره 24: یک کار تهیه مالیات راه اندازی کنید


شماره 25: دولا شوید


شماره 26: آرایشگر شوید


شماره 27: یک تجارت طراحی گرافیک راه اندازی کنید


شماره 28: تجارت حسابداری را شروع کنید


شماره 29: کسب و کار نوشتن مطالب تبلیغاتی را شروع کنید


شماره 30: ایجاد یک تجارت ترجمه


شماره 31: کسب و کار نوشتن گرانت را شروع کنید


شماره 32: رونویسی پزشکی را از خانه انجام دهید


شماره 33: بدهی را برای زندگی خود جمع کنید


شماره 34: کالاهای خانگی برای Etsy.com ایجاد کنید


شماره 35: کسب و کار سازمانی مستقر در خانه را راه اندازی کنید


شماره 36: کشاورزی گیاهان دارویی


شماره 37: الکترونیک شکسته را برطرف کنید


شماره 38: یک استاد راهنما شوید


شماره 39: یک مربی شخصی شوید


شماره 40: آموزش دروس موسیقی


شماره 41: اتاقی را در خانه خود اجاره کنید


شماره 42: اتومبیل خود را اجاره کنید


شماره 43: در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید


شماره 44: وسایل خود را بفروشید


شماره 45: در سهام سرمایه گذاری کنید


شماره 46: کسب و کار اثبات کودک را شروع کنید


شماره 47: موارد ناخواسته افراد را حذف کنید


ایده های مشاغل خانگی آنلاین

برخی از بهترین ایده های مشاغل مستقر در خانه ایده هایی هستند که می توانند کاملاً بصورت آنلاین کار کنند. با این کار می توانید هزینه های سربار خود را به حداقل برسانید ، اما داشتن یک تجارت آنلاین نیز به این معنی است که می توانید از هرجایی کار کنید. در اینجا بهترین ایده های تجارت آنلاین است که می توانید امسال امتحان کنید.


شماره 1: با یک وبلاگ درآمد منفعل ایجاد کنید

برای افزایش مخاطب و یافتن راه هایی برای کسب درآمد از وبلاگ خود ، مدتی طول می کشد ، اما اگر دوست دارید دیدگاه خود را با دنیا در میان بگذارید ، می توانید از طریق وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید و از خانه کار کنید.


وبلاگ های طاقچه منطقه خاصی از رشد در این حرفه رو به رشد است. پرداخت می تواند بسیار متفاوت باشد ، اما پتانسیل درآمد تقریباً نامحدود است.


با داشتن یک سیستم عامل میزبانی مانند Bluehost ، می توانید در کمترین زمان سایت خود را فعال و راه اندازی کنید.


آیا می خواهید یک وبلاگ با قیمت فوق العاده ارزان ایجاد کنید؟ بررسی کنید که من و همسرم چگونه به وبلاگ نویسی پول می پردازیم و یاد می گیرید که چگونه می توانید 1K Blogging ایجاد کنید.


شماره 2: دستیار مجازی شوید

دستیاران مجازی وظایف مختلفی را برای مشتریان خود به عهده می گیرند که می تواند شامل پاسخ به ایمیل ها ، ایجاد اسناد ، طراحی گرافیک های اساسی و موارد دیگر باشد. برخی از دستیارهای مجازی نیز مطالب را می نویسند و ویرایش می کنند و حتی ممکن است به مشتریان خود کمک کنند تا برای انتشار مطالب در رسانه های مختلف برنامه ریزی کنند.


در حالی که بسیاری از دستیاران مجازی در هر ساعت 50 دلار یا حتی بیشتر برای مبتدیان هزینه می گیرند

دستیاران مجازی می توانند به راحتی 20 دلار در ساعت شارژ کنند.


به طور کلی ، شما می توانید از طریق وب سایت هایی مانند Upwork و Zirtual به عنوان دستیار مجازی کار کنید.


کسب و کار اینترنتی با همکاری در فروش

>>> تاریخ انشتار پست :1400/1/22

آمار چشمگیر برای بازاریابی شرکت های وابسته


15٪ از کل درآمد تبلیغات رسانه های دیجیتال به بازاریابی وابسته اختصاص دارد. (99Firms.com)

برنامه های وابسته 15٪ تا 30٪ از کل فروش را برای تبلیغ دهندگان ایجاد می کنند.

بیش از 80٪ مارک ها از بازاریابی وابسته استفاده می کنند. (بازاریابی راکوتن)

اکنون لیست بزرگی از ایده های خوب را گردآوری کرده ام ، اما در اینجا 10 جایگاه برتر بازاریابی شرکت های وابسته آورده شده است


تناسب اندام و کاهش وزن

سلامتی

دوست یابی و روابط

حیوانات خانگی

خودسازی

ایجاد ثروت از طریق سرمایه گذاری

از طریق اینترنت درآمد کسب کنید

درمان های زیبایی

ابزارها و فناوری

امور مالی شخصی

این یک فرصت عالی تجاری است. با این حال ، شما باید در برابر وسوسه مقاومت کنید و محصولات کمتر از حد مطلوب را برای سود سریع پیشنهاد کنید.


مطمئناً ، شما می توانید یک نسخه عالی برای محصول بنویسید ، و بله ، آنها ممکن است نظر شما را قبول کنند و آن را بخرند. اما ، این یک روش غیراخلاقی برای انجام یک تجارت بازاریابی وابسته است.


به علاوه ، احتمال دارد در چنین مواردی فروش پیگیر محصول بعدی خود را بدست آورید. این یک روش خوب برای از دست دادن برای همیشه در تجارت آنلاین شماست.


چگونه در بازاریابی وابسته پیروز شویم

برای برنده شدن در بازاریابی شرکت های وابسته ، ارزش خود را ارائه دهید و معتبر باشید. هدف این است که یک رابطه محکم با مخاطبان خود ایجاد کنید. این امر خصوصاً در مورد لیست ایمیل شما صدق می کند.


و شما فقط می توانید با رعایت صداقت و صداقت این درآمد را کسب کنید.


در بازاریابی شرکت های وابسته ، پورسانت شما به آنچه می فروشید بستگی دارد. برخی از افراد در مشاغل بازاریابی شرکت های وابسته ، از کالای دیجیتال به میزان 75٪ کارمزد می گیرند.


از طرف دیگر ، محصولات فیزیکی معمولاً بین 2 تا 10 درصد سود دارند. اما وقتی صدها مورد از آن محصولات فیزیکی را می فروشید ، این هنوز هم فرصت خوبی برای تجارت آنلاین است.


همچنین ، اگر برای بهترین شرکت میزبانی وب ، بهترین ابزار تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، بهترین برنامه های عضویت یا سایر محصولات دیجیتال که دارای اشتراک هستند ، بازاریابی وابسته انجام دهید ، همچنین می توانید برای هر مراجعه ، در صورت پیشنهاد ، کمیسیون دوره ای ماهانه کسب کنید. مردم را نیز به آن منابع بفرستید.


این به آن شرکت ها تبلیغات بیشتری می دهد و به شما حق کمیسیون مبتنی بر فروش می 


>>> تاریخ انشتار پست :1400/1/18

مدت ها قبل از آن که بیماری همه گیر Covid-19 مجبور شود مشاغل را مجبور به تخلیه دفاتر خود کند ، کار در خانه در حال افزایش بود. با گذشت تقریباً یک سال از اولین قفل انسداد ویروس کرونا ، دورکاری برای اقامت میلیون ها کارگر در اینجا حضور دارد.


نظرسنجی سه ماهه چهارم سال 2020 توسط Upwork ، بازار کار کارگران از راه دور و فریلنسرها ، تخمین می زند که تقریباً 57 درصد از آمریکایی ها حداقل در بعضی اوقات از خانه کار می کنند ، 42 درصد از آن گروه از راه دور تمام وقت کار می کنند.


Upwork تخمین می زند که تا سال 2025 ، 36.2 میلیون کارگر آمریکایی کاملاً دور باشند که تقریباً دو برابر نرخ پیش از همه گیری است.


کار در خانه هم برای کارگران و هم برای کارفرمایان مزایایی دارد. مطالعات انجام شده توسط Global Workplace Analytics ، یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای در سن دیگو ، نشان داده است که دورکاری باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کارفرمایان و کارگران ، کاهش استرس ، افزایش بهره وری ، کاهش قرار گرفتن در معرض سرماخوردگی و بیماری آنفلوآنزا و کمک به محیط زیست با کاهش تعداد مسافران .


به گفته FlexJobs ، یک بازار برای کار از راه دور ، در میان سریعترین ردههای شغلی برای مشاغل از راه دور عبارتند از: رایانه و فناوری اطلاعات ، پزشکی و بهداشت ، مدیریت پروژه ، فروش ، حسابداری و امور مالی ، خدمات به مشتری و بازاریابی.


سارا ساتون ، بنیانگذار و مدیرعامل FlexJobs ، در بیانیه ای گفت: "بیماری همه گیر ویروس کرونا به طور دائمی محل کار و نحوه ، زمان و مکان کار افراد را تغییر شکل داده است." "با درک اینکه کار از راه دور هوشمندانه ، استراتژیک و پایدار است که شرکتها از آن استقبال می کنند ، مدلهای تجاری برای همیشه مختل شده است ، نه تنها خط اصلی بلکه همچنین مزایایی را برای کل نیروی کار فراهم می کند."


Bankrate لیستی از 20 مشاغل مشروع کار در خانه را گردآوری کرده است. در صورت عدم ذکر ، داده های مربوط به رشد دستمزد و شغل از نسخه سال 2019 دفترچه چشم انداز شغلی دفتر آمار کار ایالات متحده است. BLS دستمزد متوسط ​​را به جای متوسط ​​دستمزد ذکر کرده است. متوسط ​​دستمزد در میانه مجموعه داده ها است ، با نیمی از مشاغل پرداخت کمتر و نیمی از آنها بیشتر پرداخت می شود. پیش بینی رشد شغل BLS برای سال های 2019 تا 2029 است.


20 شغل بهترین کار از خانه

توسعه دهنده وب

متخصص پشتیبانی رایانه

دستیار مجازی

مترجم مفسر

درمانگر ازدواج و خانواده

دستیار قانونی / قانونی

معلم / مدرس

مسئول وام

متخصص شبکه های اجتماعی

نماینده بیمه دارای مجوز

نویسنده / ویراستار

نسخه نویس پزشکی

متخصص ورود اطلاعات

طراح گرافیک

نماینده خدمات مشتریاندرآمد از اینستاگرام با سفر کردن

>>> تاریخ انشتار پست :1400/1/18

پیوندهای وابسته ای که در اینستاگرام تبلیغ می کنید فقط مخصوص شما و شماست. پیوندها حاوی شناسه وابسته هستند که توسط برنامه های وابسته برای ردیابی فروش از طریق شما استفاده می شود.


به طور کلی ، هنگامی که افراد در حال بررسی و تحقیق در مورد ایده کسب درآمد در اینستاگرام هستند ، تصمیم می گیرند که آیا بازاریابی شرکت های وابسته را دنبال کنند یا حمل و نقل را رها کنند.


میزان پرداخت به انواع پیشنهادهایی که در اینستاگرام تبلیغ می کنید بستگی دارد. بسته به میزان خاص ، میزان پرداخت می تواند از 1 دلار تا صدها دلار باشد.


حتی اگر در ازای کارمزد با هزینه ای کمتر از 1 دلار در Instagram درآمد کسب کنید ، میلیاردها کاربر فعال اینستاگرام که روزانه هزینه می کنند وجود دارد.


تا زمانی که شما از استراتژی مناسب برای هدف قرار دادن میلیاردها نفر در اینستاگرام مطلع باشید ، این کمیسیون 1 دلار می تواند سریعاً جمع شود!


ب- آیا می توانید از طریق انفجار قطره از اینستاگرام به کسب درآمد بپردازید؟

Dropshipping اساساً داشتن فروشگاه آنلاین خودتان است. اما جذابیت حمل و نقل قطره ای این است که شما اصلاً مجبور نیستید موجودی داشته باشید!


نحوه عملکرد dropshipping در اینستاگرام به این صورت است:آموزش روش کسب درآمد از اینستاگرام

>>> تاریخ انشتار پست :1400/1/17

در آوریل 2012 ، هنگامی که فیس بوک برنامه اشتراک عکس Instagram را با مبلغ حدود 1 میلیارد دلار پول نقد و سهام خریداری کرد ، بسیاری از وال استریت ها متحیر بودند. در آن زمان ، اینستاگرام کمتر از دو سال داشت ، 13 نفر نیروی کار خود را می بالید و هیچ درآمدی نداشت.طبق گفته Omnicore ، آژانس مارک گذاری کسب درآمد از اینستاگرام مستقیم ، در سال 2019 ، اینستاگرام 20 میلیارد دلار درآمد تبلیغاتی ایجاد کرد. حدود 69٪ از بازاریابان آمریکا قصد داشتند بیشتر بودجه تأثیرگذار 2020 خود را در اینستاگرام خرج کنند.طبق گزارش اطلاعات بلومبرگ ، اینستاگرام تا سال 2018 100 میلیارد دلار ارزش داشت. این روزانه بیش از 500 میلیون کاربر فعال داشت.به عبارت دیگر ، فیس بوک گاوی نقدی با قیمت خوراک مرغ دریافت کرد.


نقاط قوت اینستاگرام

طبق داده های جمع آوری شده توسط Omnicore در اوایل سال 2020 ، اینستاگرام موارد مختلفی را برای انجام آن در نظر گرفته است که ارزش آن را برای طلا برای تبلیغات ارزش دارد.


مخاطبان جوانی را به خود جلب می کند. حدود 72٪ از نوجوانان از اینستاگرام استفاده می کنند و 73٪ از آنها می گویند این بهترین راه برای رسیدن مارک ها به برندها با تبلیغات است.

کاربران آن روی پیوندها کلیک می کنند. حدود 130 میلیون کاربر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول روی پیوند تجاری استفاده کردند.

کاربران آن در واقع می خواهند تبلیغات را ببینند. حدود 70٪ از علاقه مندان به خرید می گویند که برای "کشف محصول" به اینستاگرام مراجعه می کنند.

مخاطبان آن جهانی هستند. حدود 89٪ از کاربران اینستاگرام خارج از ایالات متحده هستند.

روشهای کلیدی

فیس بوک در سال 2012 اینستاگرام را به قیمت حدود 1 میلیارد دلار خریداری کرد. ارزش تخمین زده شده تا سال 2018 100 میلیارد دلار بود.

اینستاگرام مانند فیس بوک درآمد خود را از طریق تبلیغات بدست می آورد.

از نقاط قوت اینستاگرام می توان به پایگاه کاربران جوان و جهانی آن اشاره کرد.

اینستاگرام و فیس بوک

در سال 2019 ، بیش از 98٪ از کل درآمد فیس بوک از طریق تبلیغات تأمین می شود. برای کل سال ، 69.7 میلیارد دلار هزینه تبلیغات جمع آوری کرد و بخشی سنگین از این درآمد مستقیماً از طریق اینستاگرام به دست آمد. اگرچه ارقام جداگانه گزارش نشده است ، تحقیقات تحلیلگران نشان می دهد که رشد تبلیغات در اینستاگرام بیش از والدین آن است.


در واقع ، طبق گزارش بازاریابی دیجیتال مرکل ، هزینه های تبلیغات در اینستاگرام برای سال منتهی به سه ماهه دوم 2018 ، 177 درصد رشد کرد در حالی که در همین بازه زمانی رشد 40 درصدی برای فیس بوک بود.برداشت تبلیغات در اینستاگرام

علاوه بر این ، برداشت برای اینستاگرام در همان سه ماهه 209٪ نسبت به سال گذشته رشد کرده است ، در مقابل رشد منفی 17٪ برای فیس بوک.


وقتی کاربر یک سایت صفحه ای را که شامل یک تبلیغ است مشاهده می کند ، تأثیر تبلیغات ثبت می شود. در دنیای بازاریابی اینترنتی ، نمایش تبلیغات خوب است ، اما کلیک تبلیغات بهتر است. کلیک بر روی تبلیغات پاسخ مثبت کاربران برای رفتن به سایت کالای تبلیغ شده است.


نیازی به گفتن نیست که نمایش آگهی به عنوان شاخص اصلی بازدید آگهی دیده می شود. هرچه افراد تبلیغ بیشتری را ببینند ، احتمالاً بیشترین بازدید را دارد.رشد بی حد و حصر موبایل

اینستاگرام عمدتا به دلیل پایگاه کاربر فداکار و در حال رشد تلفن همراه خود ، که در ژوئن سال 2018 از یک میلیارد دلار فراتر رفته بود ، در زمانی که حضور تلفن همراه فیس بوک بسیار کم بود ، رونق می گیرد.


از آن زمان به بعد ، تلفن همراه بخشی از تبلیغات فیس بوک است که 88٪ از درآمد تبلیغات خود را در سال 2017 ، در مقابل 83٪ در سال 2016 را تشکیل می دهد.


یک رسانه بصری

وقتی فیس بوک این برنامه را خریداری کرد ، اینستاگرام کاملاً در مورد به اشتراک گذاری تصویر بود. در عرض یک سال ، قابلیت های ویدیویی اضافه شد.


تبلیغات در اینستاگرام روزبه روز پیچیده تر می شود. یک ویژگی به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا نمایش اسلایدها را نشان دهند و به سایت های خارج از اینستاگرام پیوند دهند. تبلیغات چرخ فلک آن باعث تسهیل فعالیت های چاپی چند صفحه ای در تلفن های همراه می شود. این نوع تبلیغات تجاری تاکنون از بزرگترین رقبای وب فیس بوک دور مانده است و به اینستاگرام اجازه می دهد بخش قابل توجهی از بازار را از آن خود کند.


 کاربران اینستاگرام اغلب با عنوان "IG" یا "Insta" یاد می شوند.

مانند بسیاری از نام های بزرگ در شبکه های اجتماعی ، اینستاگرام کار خود را به عنوان یک ایده سرگرم کننده و بدون مسیر مشخصی برای سودآوری آغاز کرد. برای اینستاگرام و فیس بوک ، تبلیغات به مدل کسب درآمد تبدیل شده است.


از آنجا که اساساً یک برنامه بصری است ، اینستاگرام یک بستر طبیعی برای تبلیغات مارک دار است. و با دور شدن محاسبات از دسک تاپ ، به ویژه در میان کاربران هزاره ، اینستاگرام از موقعیت خوبی برخوردار است و می تواند بستر اصلی تبلیغات در قرن 21 باشد.

investopedia

تکنیک های کسب درآمد از اینستاگرام

>>> تاریخ انشتار پست :1400/1/14

مدتی است که بازاریابی و کسب درآمد از طریق شبکه‌های اجتماعی و به ویژه در اینستاگرام رایج شده است.

به گزارش شهرآرانیوز، کسب درآمد از اینستاگرام باعث شده است که افراد بسیاری برای حضور در این رقابت تلاش کنند، اما برای کسب درآمد در اینستاگرام باید برخی اصول را بدانید.

اگر صاحب کسب و کاری هستید، اینستاگرام همیشه باید به عنوان یک شبکه اجتماعی مهم در تجارت و تبلیغات شما ذکر شود:


از هشتگ‌ها نهایت استفاده را ببرید

هشتگ‌ها عنصر مهم موفقیت شما در کسب درآمد از اینستاگرام هستند. با انتخاب هشتگ‌های مناسب برای پست‌های خود می‌توانید به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید. این موضوع حتی اگر بعضی از آن‌ها دنبال کننده شما نباشند، صدق می‌کند. هشتگ می‌تواند به افرادی برسد که هنوز شما را دنبال نکرده اند. استفاده از هشتگ در اینستاگرام حداکثر ۳۰ مورد را شامل می‌شود و برخی از موفق‌ترین کاربران اینستاگرام معمولاً حداکثر هشتگ مجاز را در هر پست درج می‌کنند.


تأیید اینستاگرام را دریافت کنید

خدمات تأیید صحت اینستاگرام (دریافت تیک آبی) می‌تواند به شما در تأیید صحت و اعتبارتان کمک کند و فهرست دنبال کنندگان شما را نیز افزایش می‌دهد. اگر به اندازه کافی رزومه داشته باشید و تعداد دنبال کنندگانتان نیز زیاد باشند دریافت تیک آبی سخت نیست. البته می‌توانید برای دریافت تیک با یک متخصص امور شبکه‌های اجتماعی مشورت کنید.


به طور منظم پست ارسال کنید

ممکن است بدانید که به طور متوسط، کاربران اینستاگرام روزی یک بار عکسی را به حساب خود ارسال می‌کنند. جالب اینجاست که حساب‌هایی که دو بار یا سه بار محتوا بارگذاری می‌کنند بازدید بیشتری دارند. این نشان می‌دهد که ارسال مرتب در حساب اینستاگرام شما ممکن است باعث شود شما دنبال کننده بیشتری داشته باشید. هیچ محدودیتی در تعداد ارسال‌های شما در اینستاگرام وجود ندارد. شما برای ارسال بیش از حد مجازات روبرو نخواهید شد. این بدان معنی است که هر زمان پستی ارسال می‌کنید، شانس بالاتری برای مشاهده محتوای خود دارید. این بیشتر در مورد پست‌های با کیفیت بالا صدق می‌کند. اگر برنامه منظمی را برای ارسال مطالب خود اتخاذ می‌کنید می‌توانید موفقیت قابل توجهی را کسب کنید.


فیلتر‌های خود را با دقت انتخاب کنید

اینستاگرام به دلیل فیلتر‌های منحصر به فرد خود محبوب است. این فیلتر‌ها در عکس‌ها استفاده می‌شوند. آن‌ها می‌توانند عکس‌های کسل کننده و غیر قابل استفاده را به عکس‌های جذاب‌تر و جالب‌تر تبدیل کنند. علاوه بر این، فیلتر‌ها می‌توانند بازدید‌های شما را افزایش دهند. این به نوبه خود می‌تواند به تعامل بیشتر منجر شود. مشخص شده است که عکس‌هایی که از فیلتر‌ها برخوردار هستند، ۴۵ درصد احتمال بیشتری برای اظهار نظر دارند. این عکس‌ها همچنین ۲۱ ٪ شانس بهتر برای دیده شدن توسط کاربران را دارند. فیلتر‌هایی که کنتراست را افزایش می‌دهد، نوردهی را افزایش می‌دهد و لحن عکس را گرم می‌کند بهترین گزینه‌های اینستاگرامند.


از ایموجی استفاده کنید

استفاده از ایموجی‌ها می‌تواند راهی عالی برای افزایش تعامل با دیگر کاربران باشد. با این حال، این مورد برای همه موارد صادق نیست. اگر شما دقت نکنید که از چه نوع شکلک‌هایی استفاده می‌کنید دچار مشکل می‌شوید. برای مثال استفاده از گل، ستاره‌ها و مواردی ساده مثل این‌ها می‌توانند در اینستاگرام بسیار کاربردی باشند، اما برخی ایموجی‌های فانتزی برای متون رسمی و بالعکس می‌توانند نتیجه منفی داشته باشند.


مسابقه برگزار کنید

برگزاری یک مسابقه عکس یکی از جذاب‌ترین راه‌های ارتباط با کاربران است. یک هشتگ منحصر به فرد برای استفاده در طول مسابقه ایجاد کنید. این باعث می‌شود سایر کاربران راحت‌تر به این چالش بپیوندند و رقابت آسان‌تر شود. شما می‌توانید مسابقاتی با موضوعات مختلف برگزار کرده و حتی به کاربران جایزه دهید، در ضمن از کاربران درخواست کنید دیگران را زیر پست‌های شما تگ کنند تا آنان نیز به مسابقه بپیوندند.


فیلم بارگذاری کنید

اینستاگرام فقط مختص عکس‌ها نیست. این پلتفرم همچنین از فیلم‌های کوتاه و بلند نیز شتیبانی می‌کند. ارسال ویدئو‌ها موضوعی است که اکثر فعالان اینستاگرامی به آن وابسته اند و اشراف دارند. این بدان معنی است که می‌توانید از طریق ویدئو‌ها نیز مشهور شوید.

shahraranews

نکته مهم در مورد شروع یک کسب و کار اینترنتی این است که یکی از گزینه های مقرون به صرفه تجاری است و در بیشتر موارد می تواند از خانه شروع شود.

فراتر از اطمینان از اینکه شما به عنوان یک نهاد تجاری ثبت شده اید ، تنها چیزی که برای شروع به کار نیاز دارید یک دفتر کار خانگی است (و حتی این یک مورد سختگیرانه نیست) ، یک اتصال اینترنتی خوب و برخی از کارآفرینی های عالی را دنبال کنید.

اگر مطمئن نیستید که کارآفرین هستید ، در مسابقه ما شرکت کنید. در غیر این صورت ، به خواندن ادامه دهید. امیدوارم که یکی از ایده های ذکر شده در زیر مورد اصابت قرار بگیرد و شما را به اندازه کافی هیجان زده کند تا لیست چک راه اندازی ما را بارگیری کنید - اولین مرجع شما هنگام شروع سفر کارآفرینی.

نویسنده آزاد
تعجب آور نیست که نویسنده مستقل لیستی از مشاغل آنلاین را که می توانید راه اندازی کنید ، قرار دهد. با افزایش بازاریابی محتوا ، نویسندگان آنلاین هرگز تقاضای بیشتری نداشته اند.

برای شروع کار خود ، یک پروفایل در وب سایت های معروف معروف مانند Upwork و Freelancer ایجاد کنید و نمونه کارهای خود را بسازید. یک وب سایت نیز ضروری خواهد بود زیرا افراد می خواهند نوشته های شما را در یک مکان جمع بندی کنند تا بتوانند سبک شما ، موضوعاتی را که پوشش می دهید و البته شخصیت شما را درک کنند.

فراتر از اینکه یک نویسنده عالی (و یک ویرایشگر خوب) باشید ، اگر واقعاً می خواهید به عنوان یک نویسنده مستقل سرآمد باشید ، باید یک نویسنده بسیار سریع نیز باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این حرفه ، این مقاله راجع به نویسنده مستقل توسط Freelancer’s Union را بخوانید.

مشاور شبکه های اجتماعی
آیا شما مهارت در شبکه های اجتماعی دارید؟ اگر نویسنده ، خلاق و قدرتمندی هستید و دوست دارید در جریان جدیدترین رسانه های اجتماعی قرار بگیرید ، این بهترین فرصت برای شما خواهد بود.

بسیاری از صاحبان مشاغل یا پیچیدگی های استفاده از رسانه های اجتماعی برای ساختن نام تجاری و ایجاد یک وفادار آنلاین وفادار را درک نمی کنند ، یا حتی اصلاً نمی دانند چگونه از رسانه های اجتماعی استفاده کنند. با ارائه مهارت های خود به عنوان مشاور رسانه های اجتماعی ، می توانید به مشاغل کمک کنید تا یک طرح بازی در رسانه های اجتماعی تهیه کنند ، یا حساب های اجتماعی آنها را مستقیماً کنترل کنند و به روزرسانی ها را برای سیستم عامل های مختلف ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد به عنوان مشاور رسانه های اجتماعی ، این لیست عالی از منابع تهیه شده توسط الکسیس گرانت را بررسی کنید و اگر می خواهید به یک معلم راهنمای شبکه های اجتماعی تبدیل شوید (چه کسی این کار را نمی کند؟) این راهنمای جامع عالی توسط ایان را بخوانید اندرسون گری

طراح وب
اگر می دانید چگونه وب سایت ها را طراحی کنید ، مشتری بالقوه گسترده ای دارید ، از جمله توسعه دهندگان وب سایت (بسیاری از آنها می توانند وب سایت بسازند اما آنها را طراحی نمی کنند) و خود کارآفرینان.

اگر به دنبال طراحی هستید اما آموزش رسمی طراحی وب ندارید ، با کمی آموزش غیر رسمی و نمونه کارها خوب می توانید وارد صنعت شوید. در واقع ، در این صنعت ، نمونه کارهای شما همه چیز خواهد بود - نه مدرک شما! با این گفته ، مطمئن شوید که فقط بهترین کار خود را به نمایش می گذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراح شدن وب ، به کانال YouTube Roberto Blake مراجعه کنید ، که شامل چندین فیلم عالی در مورد طراحی وب و طراحی گرافیک است. حتما ببینید چگونه طراح وب می شویم ، آیا طراحی وب هنوز هم شغل خوبی است؟ و چگونه شغل طراحی وب سایت خود را شروع کنیم.

طراح گرافیک
همان طراح وب ، اگر مهارت در طراحی آرم ، بسته های مارک ، گرافیک شبکه های اجتماعی ، بروشور ، پوستر و سایر موارد را دارید که شرکت ها و افراد به طور مستمر درخواست می کنند ، این مشاغلی است که ممکن است شما عاشق آن باشید. باید انگیزه خود را داشته باشید ، جزئیات را داشته باشید و در مورد تعیین انتظارات واضح باشید.

باز هم ، فیلم های Roberto Blake در مورد تبدیل شدن به طراح گرافیک را تماشا کنید. با این لیست پخش حماسی شروع کنید. در روزهای ابتدایی قبل از اینکه مشتری های زیادی داشته باشید ، ممکن است بخواهید با ارائه خدمات خود در سایتهایی مانند Fiverr و Etsy ، نمونه کارهای خود را ایجاد کنید.

همچنین رجوع کنید به: رئیس شدن خود: چک لیست Bplans
مشاور سئو
بهینه سازی موتور جستجو ، که بیشتر به عنوان SEO شناخته می شود ، عملی بهینه سازی صفحات وب ، تبلیغات و سایر محتوای آنلاین است به طوری که احتمالاً توسط گوگل و موتورهای جستجوگر مرتبط انتخاب می شود (و به طور ایده آل رتبه بالایی دارد).

اگر مبتنی بر داده و مبتنی بر اینترنت هستید ، این یک فرصت شغلی بالقوه مناسب برای شما است. اطمینان حاصل کنید که در Google Analytics از مهارت خوبی برخوردار باشید ، زیرا احتمالاً بارها و بارها از آن استفاده خواهید کرد.

درباره سئو اطلاعات زیادی ندارید؟ می توانید در مورد Moz ، Lynda (دسترسی از طریق کتابخانه محلی خود) و Land Engine Search بیشتر بدانید.

مربی کسب و کار اینترنتی
اگر توانایی کمک به مردم برای دستیابی به موفقیت از طریق مربیگری را دارید ، ممکن است از این کار لذت ببرید.

به جای استخدام شدن به عنوان مشاور برای کمک به مردم در حل مشکلات در مشاغل خود ، با تمرکز بر رشد شخصی به افراد کمک می کنید تا موفقیت کسب کنند. این ممکن است شامل تسلط بر مدیریت زمان ، پایان دادن به تعویق انداختن ، بهبود تصمیم گیری و در نهایت ، جلب نظر مشتریان خود برای اقدام باشد.

مشاوره نخواهید داد (این همان کاری است که یک مشاور انجام می دهد) ؛ در عوض ، به افراد کمک می کنید تا بفهمند چگونه این کار را خودشان انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، این دوره Udemy را در مورد تبدیل شدن به یک دانشگاه بررسی کنید