حافظه فلش می تواند تکه های داده را به طور هم زمان پاک و بازنویسی کند. درباره مزایا و معایب داشتن حافظه فلش در دستگاه خود بیشتر بدانید.


Flash Memory چیست؟

حافظه فلش نوعی حافظه فقط خواندنی قابل پاک (EEPROM) است که برای دسترسی سریع و بازنویسی سریع ، با صرفه اقتصادی ، داده ها را در تکه هایی پاک و بازنویسی می کند. حافظه فلش یا حافظه فلش غیر متغیر است ، به این معنی که حتی بدون منبع انرژی فعال نیز زنده می ماند. اگرچه از نظر فنی نوعی حافظه فقط خواندنی (ROM) است ، اما حافظه فلش با ROM معمولی متمایز است به این دلیل که می توانید آن را ویرایش کنید و همچنین آن را بخوانید.


حافظه فلش چگونه کار می کند؟

حافظه فلش به تراشه هایی با حالت جامد ساخته شده است و در هر تراشه مجموعه ای از سلول های حافظه فلش قرار دارد. فلش مموری به جای استفاده از روش سنتی الکترومکانیکی ، از مدارهای الکتریکی برای ورود اطلاعات استفاده می کند. این روند:


جریان از طریق ترانزیستور بین منبع هر سلول (ورودی الکتریکی) و تخلیه (خروجی برقی) جریان می یابد.


ترانزیستور با حرکت به عنوان یک سوئیچ روشن یا دروازه ، مسیر جریان را کنترل می کند.


ترانزیستور "روشن" اجازه می دهد تا جریان الکترون ها در داخل سلول ، که 1 را در کد دودویی ذخیره می کند.


ترانزیستور "خاموش" الکترونها را مسدود کرده و 0 را ذخیره می کند.


حافظه فرار مانند حافظه دسترسی تصادفی (RAM) هنگام خاموش شدن منبع انرژی ، تمام دروازه ها را به حالت 0 برمی گرداند ، بنابراین تمام داده های ذخیره شده را پاک می کنید. جهت خرید بهترین فلش مموری به نکات زیر دقت کنید. اما ROM ، از جمله فلش مموری ، با اضافه کردن یک دروازه دوم معروف به "دروازه شناور" به هر سلول کار می کند. در هنگام عبور الکترونها از حالت ترانزیستور در حالت "روشن" ، بعضی از آنها به دروازه شناور گیر می کنند و در آنجا می مانند تا بتواند یک عدد 1 را به طور نامحدود ، با یا بدون نیرو ذخیره کند. انواع رام قابل برنامه ریزی (PROM) این اتلاف جزئی الکترون ها را تجربه می کنند. در PROM قابل پاک کردن الکتریکی (EEPROM) ، این دروازه تنها زمانی متوقف می شود که کاربر یک ولتاژ منفی خاص را بر روی دروازه اعمال کند تا ترانزیستور را به 0 بازگرداند.


انواع حافظه فلش: NOR و NAND

حافظه فلش در دو نوع اصلی عرضه می شود: NOR و NAND. این نامها انواع دروازه های منطقی را نشان می دهد که هر نوع از آنها استفاده می کند. دروازه های منطق گروهی از ترانزیستورها هستند که با هم کار می کنند تا یک عمل "if-then" را برای تولید خروجی مورد نظر انجام دهند. ساختار دروازه منطق تعیین می کند که کدام خروجی از هر ورودی احتمالی حاصل می شود.


حافظه فلش. NOR سرعت خواندن سریعتر از NAND دارد و می تواند دقیق تر بخواند و ویرایش کند ، اما در هر بایت با قیمت بالاتر می رود. کاربران حافظه فلش NOR را بیشتر برای اجرای کد انتخاب می کنند.


حافظه فلش -NAND. NAND از سرعت خواندن آهسته تری برخوردار است و فقط می تواند به حافظه در بلوک ها و نه بایت دسترسی داشته باشد ، اما ارزان تر از NOR است. برای ذخیره سازی پرونده های بزرگ و اغلب به روز شده ، به خوبی کار می کند.


جوانب مثبت و منفی حافظه فلش

ضرر: ویرایش توانایی. اشکال اصلی اکثر EEPROM این است که ویرایش حافظه بایت توسط بایت می تواند مدت زمان طولانی غیرقابل قبول باشد. حافظه فلش با گروه بندی بایت ها به تکه ها یا "بلوک" این مسئله را برطرف می کند که باعث کاهش چشمگیر زمان ویرایش می شود. گروه بندی بایت ها در بلاک ها روند کار را سرعت می بخشد ، اما همچنین بدان معنی است که شما توانایی ویرایش بایت های خاص را از دست می دهید. یک رایانه می تواند یک بایت خاص را از هر نشانی روی تراشه فلش بخواند ، اما فقط می تواند در واحدهای بلوک پاک و بازنویسی کند.


ضرر: طول عمر. حافظه فلش مموری عمر نامتناهی ندارد. اعمال زمینه های ولتاژ بالا در نهایت ترانزیستورها را تخریب می کند ، به این معنی که گیت های شناور کار بیشتری را می طلبند. با این حال ، اکثر انواع فلش ها حداقل تا 10،000 بازنویسی شروع به کند شدن نمی کنند ، و می توانید آن ویرایش ها را در کل تراشه توزیع کنید تا تأثیر عملکردی سایش را کاهش داده و ابزار را برای مدت طولانی تری حفظ کنید.


مزیت: کارایی. از آنجا که حافظه فلش داده ها را بدون استفاده از قطعات مکانیکی متحرک ذخیره می کند ، عملکرد آن نیاز به انرژی کمتری نسبت به سیستم های قدیمی دارد. حافظه فلش همچنین اطلاعات بسیار کمتری نسبت به یک هارد دیسک را ذخیره می کند.


تحولات جدید در فناوری فلش همچنان بهای تمام شده در بایت حافظه فلش را کاهش می دهد. تراشه های فلش نیز نسبت به نسخه های قبلی خود محکم تر و از بین رفته تر هستند و همین امر باعث می شود آنها برای دستگاه های تلفن همراه از جمله دوربین های دیجیتال و دوربین فیلمبرداری ، تلفن های همراه ، پخش کننده های MP3 و رایانه های نوت بوک بسیار عالی باشند.


https://www.plaza.ir/mag/139804/177488/uses-for-usb-stick/


آخرین باری که موهایتان را صاف کردید یا برس های آرایش را تمیز کردید چه زمانی بود؟ ما سن خود را برای تمیز کردن صورت و شستن موهای خود می گذاریم تا از زیبایی و تمیز بودن آنها اطمینان حاصل شود ، اما سپس با استفاده از وسایل زیبایی که در ساخت گل و لای ، سلولهای پوستی ، محصولات مو و آرایش پوشانده شده است ، همه را خراب کرده و خراب کنید. ! بنابراین ، هنگام تمیز کردن این ابزارها ، از کجا شروع می کنید؟


ما از متخصصان زیبایی ساکن GHI برای برخی از مشاوره سؤال کردیم:


اتو مو

صفحه های روی صاف کننده مو می توانند گرد و غبار و گرد و غبار جمع کنند ، و اگر شما یک کاربر معمولی از محصولات مو مانند سرم و موهای زائد هستید ، مطمئناً مقداری باقیمانده روی صفحات صاف کننده شما باقی مانده است.


همیشه قبل از تمیز کردن مطمئن شوید که خاموش و کاملاً خنک هستند. سپس از پارچه ای کمی مرطوب و تمیز با آب گرم استفاده کنید تا بشقاب ها را بشویید تا محصول در حالت خالی نگه داشته شود.


GHI TIP: از دستمال مرطوب بچه استفاده نکنید ، زیرا ممکن است در پارچه باقی مانده روغنی وجود داشته باشد که برای استفاده در اتوها مناسب نباشد.


بیشتر: بهترین راه حل های مو را پیدا کنید - بیش از 30 مورد بررسی شده!


گره تاب

مانند صاف کننده ها ، می توانید از پارچه ای کمی مرطوب با آب گرم استفاده کنید تا بشکه گره پیچش خود را از هر نوع مانده محصول تمیز کنید. همیشه گره را جدا کرده و اجازه دهید قبل از تمیز کردن خنک شود.
سشوار

هواکش در پشت سشوار شما ، مانند هر نوع هواکش ، باعث ایجاد کرک و کثیفی می شود و به تمیز کردن نیاز دارد. دریچه باید روی سشوار جدا شود. پس از خاموش شدن ، از یک مسواک قدیمی و خشک استفاده کنید تا گرد و غبار جمع شده از بین برود. مواظب باشید به مش آسیب نرسانید.


موارد بیشتر: بهترین سشوار را برای خود خریداری کنید! برندگان ما را بررسی کنید


برس های آرایش

موها را با آب گرم (نه خیلی گرم) ، چه از شیر آب و چه در یک کاسه آب کم عمق ، مرطوب کنید. از خیس شدن دسته و بتهیز خودداری کنید ، زیرا این می تواند باعث ضعیف شدن مهر و موم شود که موها را در جای خود نگه دارد


کمی صابون دست ضد باکتریایی را درون موها بمالید. می توانید از محصولات دیگری نیز استفاده کنید ، به عنوان مثال شامپو در از بین بردن گریس مفید است اما برای خلاص شدن از باکتری ها بهتر است از صابون ضد باکتری استفاده کنید اگر برس از الیاف طبیعی باشد ، موها ممکن است زبر شوند ، بنابراین می توانید از نرم کننده برای نرم کردن آن نیز استفاده کنید. خوب با آب گرم بشویید تا تمام آرایش بیرون بیاید. ممکن است لازم باشد مرحله صابون را برای محصولات سرسخت مانند بنیاد تکرار کنید.


GH TIP: بعد از تمیز کردن قلم مو ، برس ها را در یک ورقه بافت بپیچانید تا در خشک شدن شکل به آنها کمک کند.تمیز و مناسب برای تمیز کردن زیبایی نیست

- یکبار در ماه برق خود را تمیز کنید.

- بند ناف را در اطراف دستگاه نپوشانید: این به سیمها آسیب می رساند و عمر آن را کوتاه می کند.

- سشوارها ، فرها و صاف کننده ها را روی یک تشک محافظت از حرارت قرار دهید تا خنک شود.

- دستگاه های گرم را تا زمانی که خنک نشود ، بسته بندی نکنید.

- منتظر بمانید تا اسپری محافظت از گرما قبل از استایل خشک شود تا انتقال آن به ابزارک متوقف شود.

شما بیل یا حفر نیستید. سطح تیغه باید به سادگی در برابر پوست قرار داده شود. همانطور که شما تیغ را به صورت افقی در سطح می کشید ، تیغه های برش زاویه دار موها را جمع کرده و از بین می برند. بگذارید تیغه تمام کارها را انجام دهد. در مورد مناطقی که دسترسی به آنها مشکل تر باشد ، از جمله راه بین پاهای شما ، چیست؟ بهترین ماشین ریش تراش  روش برای از بین بردن موهای این قسمت از منطقه pubic استفاده از رویکرد "یک پا به بالا" است. یک مدفوع یا یک شیء نسبتاً بلند دیگر را در کنار سینک قرار دهید تا بتوانید یک پا را روی آن قرار دهید. هنگام انجام این کار ، ران شما به صورت افقی روی زمین خواهد بود.


حالا تا جایی که لازم باشد ، پای خود را به سمت بدن خود خم کنید و برای دستیابی به منطقه تکیه دهید. برخی از خانم ها آینه ای را در بالای مدفوع قرار می دهند تا نمای بهتری داشته باشند. آیا این یک موقعیت با عزت است؟ به هیچ وجه ، اما مؤثر است.


هنگامی که شما موقعیت یابی کردید ، همان قوانینی که قبلاً در مورد آنها بحث کرده ایم در مورد اصلاح این منطقه اعمال می شود. مطمئن شوید ژل روان کننده موهایی را که می خواهید اصلاح کنید ، کاملاً پوشانده است. سپس فقط تیغه را در امتداد سطح اجرا کنید. نیازی به فشار دادن تیغه به پوست نیست. فقط کافی است آن را روی سطح پوست صاف نگه دارید و زاویه های برش تیغه های فردی از همه چیز مراقبت می کنند.


بعد از تراشیدن لوله های خود ، منطقه را تمیز کرده و یک آینه دستی را بگیرید زیرا وقت آن است که یک بازرسی دیگر انجام شود. مگر اینکه خیلی خوش شانس باشید ، چند مو را در اینجا و آنجا از دست خواهید داد. به جای اینکه دوباره کل مراحل اصلاح را پشت سر بگذارید ، موچین خود را (ابزار سوم) بگیرید و آن موهای فرد را جدا کنید.


 


از مرطوب کننده با کیفیت بالا استفاده کنید

مراقبت از پوست طبیعی

بعد از اتمام هرگونه درمان پوستی چه کاری انجام می دهید؟ درست - شما را مرطوب می کنید. این هنوز هم یک قاعده در هنگام اصلاح منطقه تبخیر است. برای کمک به بهبود پوست از شوک تراشیدن ، یک مرطوب کننده با کیفیت را در منطقه بمالید. نمونه ای از مرطوب کننده با کیفیت بالا که می تواند در مناطق صمیمی تر استفاده شود را می توان در آمازون یافت.


قیمت لوسیون GiGi را در آمازون بررسی کنید


چگونه اغلب می توانم اصلاح کنم؟

یک مشکل بزرگ در مورد مو این است که رشد می کند. این ممکن است باعث شود شما هر روز سعی کنید اصلاح کنید. نکن پوست شما تحریک می شود و فرایندی که برای زیباتر کردن شما صورت می گیرد ، شما را با پوست قرمز کاملاً غیرقابل انعطافی رها می کند. حداکثر ، فقط باید هر پنج روز موهای پوستی را اصلاح کنید. یک دوره انتظار کامل هفت روزه بهترین است.


اگر به دنبال گزینه های دیگری برای "اصلاح بزرگ" هستید ، ادامه مطلب را در زیر بخوانید.


 


مهار کننده رشد مو

محصولی دیگر که ممکن است بخواهید آن را بررسی کنید مهار کننده رشد مو است. ظاهرا ، آنها با کاهش غلظت مواد مغذی موجود در فولیکول مو کار می کنند.


قیمت مهار کننده رشد مو Stophair را در آمازون بررسی کنید


توجه - زن و مرد می توانند از این محصول استفاده کنند!


 


تراشیدن ناحیه pubic برای آقایان

تراشیدن مرد میخانه


چرا مردان می خواهند موهای پوکی خود را اصلاح کنند؟ دلایل مختلفی وجود دارد.


برای برخی از آقایان ، رشد موهای ناحیه کبدی می تواند چنان پرکار باشد که ممکن است National Geographic با سؤال از عکس گرفتن تماس بگیرد.

برای دیگران ، یک دلخواه برای دلجویی از یک عاشق یا به عنوان شرط فعالیت هایی مانند مدلینگ ، دوچرخه سواری یا شنا ضروری است. هر دلیلی که باشد ، اصلاح موهای پوستی به ویژه برای اکثر آقایان دشوار نیست.


"Manscaping" عمل نگه داشتن ناحیه تناسلی شخص به زیبایی و برش است. البته ، ابتدا باید تصمیم بگیرید که "برش خورده" برای شما چه معنی دارد. برای برخی از مردان ، این فرآیند به سادگی شامل اصلاح موهای ناحیه مبهم در مناطقی است که موها ممکن است ظاهر ناخواسته ای ایجاد کنند. موهایی که بالای خط کمربند می زنند و یا از دو طرف لباس راحتی به او نگاه می کنند چیزی نیست که بیشتر بچه ها هنگام برداشتن پیراهن خود یا رفتن به شنا ، در ذهن داشته باشند.


مردان دیگر می خواهند همه راه را بردارند ، همه موها را از جمله موهایی که روی کچل رشد می کنند ، از بین می برند. در هر صورت ، فرایند آنقدر متفاوت از روشی نیست که شما برای اصلاح صورت خود استفاده کنید.


 


نکته سریع - پوست محکم سفارش روز است

نکته اصلی اصلاح ریش تراش در ناحیه pubic پوست محکم است. اگر مانند اکثر آقایان هستید ، پوست شما در این ناحیه شل می شود. این یک چیز خوب است که در هنگام تمرین زیاد ورزش می کنید یا ورزش می کنید ، اما یک سطح اصلاح ضعیف ایجاد می کند. برای از بین بردن موهای مو به سطحی نیاز دارید که به اندازه پوست طبل محکم باشد. در این رابطه آلت تناسلی دوست شماست. با کشیدن ملایم آن از ناحیه ای که تراشیده می شود ، باید بتوانید یک سطح اصلاح محکم برای موهای زائد ایجاد کنید.


 


بالای آلت تناسلی مرد

اصلاح ناحیه بالای آلت تناسلی ساده است. ابتدا از قیچی ، ریش تراش برقی ، محافظ بدن یا صاف کننده استفاده کنید تا موهای شما به کمتر از یک چهارم اینچ برسد. سپس برای تمیز کردن ناحیه و گرم کردن پوست ، از دوش پرش کنید. در حمام بمانید و ژل روان کننده ای را روی پوست بمالید (مطمئن شوید که برای پوست های حساس مانند ژل اصلاح GiGi طراحی شده است) تا آن را برای اصلاح آماده کنید.


با استفاده از تیغ با تیغه های جدید ، موهای خود را با ایجاد سکته های نزولی در جهت رشد مو بردارید ، تا زمانی که احساس کنید که شما انجام داده اید. پس از انجام عمل بعد از عمل از زیر پوست استفاده نکنید زیرا پوست برای آن بسیار حساس است. در عوض از یک مرطوب کننده ساده استفاده کنید (بار دیگر از o استفاده کنید

ما برای مناطق صمیمی مانند Lotion Lave Shave Intimate Shave فوق طراحی شده ایم).


 


اطراف و پایین

دسترسی کلید اصلی تراشیدن اطراف و زیر ناحیه آلت تناسلی است. برای دستیابی به دسترسی ، سعی کنید یک پا را روی سینک حمام قرار دهید. اگر به اندازه کافی انعطاف پذیر نیستید ، از یک صندلی استفاده کنید. هنگامی که یک پا را بلند کردید ، باید بتوانید با خم شدن پای خود از بدن ، به سمت خم شوید و به مناطق مورد نظر دسترسی پیدا کنید.


شما باید با کشیدن پوست به این روش خلاق شوید و به این ترتیب ، برای ایجاد سطحی که تیغه می تواند روی آن کار کند ، اما به آن بچسبید و آویز آن شوید.

 


Scrotum - برای ماجراجویان و شجاعان

تركیب صاف را ترجیح می دهید؟ ناگفته نماند که معرفی تیغه تیز به سطح اسکروتوم شما چیزی است که باید با احتیاط انجام شود. فرایند اصلاح تراش شما بسیار متفاوت از بقیه ناحیه pubic شما است. قدم اول این است که موها را که روی بیضه ها رشد می کنند با قیچی کوتاه کنید. از دستگاه برقی استفاده نکنید. این موها به قدری نازک هستند که می توانند در دستگاه گیر بیفتند و از داخل کچل بیرون بیایند. اینکه تجربه آن را "دردناک" بدانیم ، یک درک اساسی است.


پس از اینکه منطقه محکم شد ، چند بالش را روی یک تخت قرار دهید و روی آنها دراز بکشید ، از بالش ها برای حمایت از سر و پشت خود استفاده کنید. مانند زنی که زایمان می کند ، پاهایتان را به طرف خم کنید. آلت تناسلی مرد را به سمت معده خود بکشید تا پوست محکم شود. سپس تیغ را به آرامی و با دقت به موهای تصادفی بکشید. به تیغ فشار ندهید - فقط اجازه دهید تیغه ها کار را انجام دهند. به آرامی بروید ... و با دقت کمترین حرف را برای "ناخن" روی ناحیه اسکروتوم ناخوشایند است. پس از اتمام کار ، استفاده از یک مرطوب کننده را برای تقویت کار در نظر بگیرید.


چرا هیچ اشاره ای به ژل اصلاح برای این منطقه نشده است؟ موهای موجود در کتف تمایل به فاصله زیادی از هم دارند. ژل تراشیدن دیدن موها را دشوار می کند و شما نمی خواهید جایی که نیازی به آن نیست ، ناحیه ای از کچل را اصلاح کنید. خیلی ساده تر است که فقط یک به یک از موها بروید ، و سپس از مرطوب کننده بعدا برای درمان پوست استفاده کنید.


اگر به دنبال راه های دیگر برای تحت تأثیر قرار دادن هستید ، مقاله سرگرم کننده داماد + Style 25 نکاتی در مورد مردان توسط زنان را بخوانید.


 


گزینه ای اندکی دردناک برای اصلاح موهای زائد - اپیلاسیون

آیا جایگزینی برای اصلاح منطقه آبریز خود وجود دارد؟ بله ، اما شما ممکن است قبل از امتحان کردن دو بار فکر کنید. محبوب ترین و مؤثرترین تکنیک ، واکس زدن موم است. این روند با شخصی پخش می شود که موم داغ را روی موهای ناحیه تناسلی شما پخش می کند. یک نوار از کاغذ محکم در بالای موم قرار دارد و باعث چسبندگی آن به موم می شود. سپس موم اجازه می دهد تا خنک شود تا کاملاً سفت شود.


الان قسمت خوبش شروع میشود.


این تکنسین یک انتهای کاغذ را گرفته و سپس آن را از یک انتهای به سمت دیگر هوا پرتاب می کند. کاغذ و موم به آن وصل می شود. همانطور که موم از پوست شما جدا می شود ، موهای چرکی را نیز زرد می کند. خبر بد؟ این روند باید چندین بار تکرار شود - در طول هر جلسه - موهای مورد نظر خود را از بین ببرید. دو مشکل اصلی درمورد اپیلاسیون وجود دارد.


اول ، شما کاملاً در معرض شخصی هستید که اپیلاسیون را انجام می دهد. اگر یک فرد متوسط ​​هستید ، قطعاً این برای شما مناسب نیست.

مشکل دوم ، همانطور که ممکن است حدس بزنید ، درد است. معمول نیست که مردم هنگام اپیلاسیون گریه کنند. نه تنها موهای پوستی از پوست خسته نمی شوند ، بلکه اپیلاسیون باعث آسیب شدید پوستی بسیار حساس در ناحیه pubic می شود. این دو عامل را با هم ترکیب کنید و به راحتی می توان فهمید که چگونه کسی می تواند در آخر نجوا کند.


برای اکثر مردم ، تراشیدن منطقه تبخیر خود یک راه حل بهتر است. نه تنها دردی وجود ندارد بلکه می توان به صورت خصوصی نیز انجام داد. با این حال ، اگر تمایل دارید که اپیلاسیون را امتحان کنید ، که می تواند ظاهری صاف و نرم تر ایجاد کند ، داماد + سبک مقاله مفصلی را چگونه می تواند موم برزیلی خود را در خانه بنویسید ، نوشته است.


کیت های موم خانگی را در آمازون ببینید


 


گزینه های کمتر دردناک تر برای اصلاح موهای ناحیه مایع

اگر تصمیم دارید که اصلاح کنید و اپیلاسیون و اپیلاسیون برای شما مناسب نیست ، سه گزینه دیگر وجود دارد: الکترولیز ، لیزر موهای زائد و کرم های دفع کننده.


الکترولیز FDA برای از بین بردن دائمی مو تأیید شده است ، با این وجود بسته به اندازه ناحیه مورد نظر شما می تواند گران باشد. اگر از انجام درمان در این منطقه خوشحال هستند ، باید از پزشک متخصص الکترولیز سوال کنید. همچنین باید از خود بپرسید که آیا از دسترسی آنها خوشحال هستید! الکترولیز می تواند بسیار وقت گیر باشد ، زیرا یک جریان الکتریکی بر روی هر فولیکول مو اعمال می شود.


همچنین دستگاه های الکترولیز خانگی وجود دارد که می توانید در مورد آنها بخوانید


 


لیزر موهای زائد کاملاً محبوب شده است زیرا یک راه حل دائمی تر برای رفع موها ارائه می دهد و به طور بالقوه می تواند در خانه انجام شود. اگر به خصوص مودار هستید و پول مشکلی ندارد ، ممکن است این جایگزین درست در کوچه شما باشد. مشابه با الکترولیز ، لیزر موهای زائد نیاز به جلسات مکرر دارد تا موثر و ماندگار باشد. می توانید به کلینیک مراجعه کرده یا دستگاه لیزر موهای زائد خانگی خریداری کنید.


درباره دستگاههای لیزر موهای زائد خانگی بیشتر بخوانید

کرم های ضدعفونی کننده راهی آسان ، ارزان و بدون درد برای از بین بردن مو است. متأسفانه ، نتایج کوتاه مدت است. اگر می توانید نتایج کوتاه مدت را تحمل کنید ، اطمینان حاصل کنید که خامه ای را خریداری کرده اید که مخصوص قطعات خصوصی شما طراحی شده است. کرم ها در بسته آبی رنگی کلیشه ای مخصوص آقایان و صورتی برای خانم ها قرار می گیرند.


کرم حذف مو را در آمازون بررسی کنید


 


Ingrown Hairs - چیزی که باید مراقب آن باشید

هر وقت با تیغ تراشیدید ، احتمال گرفتن موهای زائد وجود دارد. آنها آزار دهنده و ناامیدکننده هستند ، بنابراین Groom + Style مقاله دیگری را که توصیه می شود خواندن باشد ، برای درک بیشتر نحوه برداشتن و جلوگیری از موهای زائد نوشته است.


 


در آستانه نزدیک شدن

آموختن چگونگی تراشیدن ناحیه pubic خود کار سختی نیست و پس از قطع کردن کار بسیار ساده است. دستورالعمل های موجود در این مقاله را دنبال کنید و باید بتوانید بدون فکر کردن ، پس از چند هفته تمرین ، این کار را انجام دهید.

منبع

چگونه بهترین ماشین ریش تراش را بخریم؟

>>> تاریخ انشتار پست :1399/5/7

بهترین تراشنده های برقی باعث می شوند تا در هیچ زمان و در عین حال پوست خود را صاف و بدون لکه بریزید. اما تراشیدن برقی می تواند بسیار گران باشد و همه اینها اصلاح و برش نزدیک یا راحت را به شما نمی دهند.

به علاوه ، در هنگام خرید ریش تراش برقی میزبان بسیاری از ویژگی های اضافی نیز وجود دارد. علاوه بر اینکه تصمیم می گیرید یک مدل فویل یا دوار را ترجیح دهید ، باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که آیا شما نیاز به عملکرد سریع شارژ ، یک شانه ریش یا مدلی دارید که در حمام استفاده شود. نکات ما در زیر به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک ریش تراش برقی داشته باشید ، و اگر انجام دهید ، کدام نوع ریش تراش بهترین نیاز شما را خواهد داشت.

وقتی تصمیم گرفتید که کدام نوع برای شما مناسب است ، به بررسی ریش تراش برقی ما بپردازید تا مدلهایی را پیدا کنید که کدام است؟ توصیه می کند جوانب مثبت و منفی اصلاح برقی چیست؟ جوانب مثبت در جدیدترین نظرسنجی مصرف کننده ما ، 67٪ از شما گفتید که استفاده از ریش تراش برقی سریعتر از تیغ مرطوب است راحتی شما نیازی به آب یا ژل ندارید ، بنابراین نیازی به حضور در حمام ندارید (اگرچه بسیاری از برقی ها در صورت تمایل می توانید از ریش تراش نیز استفاده کنید.

اصلاح برقی کمتر کثیف است. تعطیلات شما می توانید یک ریش تراش را در چمدان های دستی خود حمل کنید و برخی از آنها تا سه هفته شارژ می شوند ، به اندازه کافی برای تعطیلات بدون مسافرت و یا سفر کاری. Cons اصلاح تراش برقی می تواند گران باشد اگرچه می توانید یک ریش تراش برقی را با هزینه کمتر از 30 پوند انتخاب کنید ، یک ریش تراش بالای دستگاه با ویژگی های اضافی می تواند بیش از 300 پوند هزینه کند. فویل ها یا سرها باید هر دو سال یکبار تعویض شوند ، که به طور معمول شما را به 40 £ 15 تا 15 باز می گرداند. به عنوان یک تیغ تیغ بازخورد از کدام نزدیک نیست؟ اعضا نشان می دهند که بیشتر شما هنوز هم احساس می کنید که تیغ تیغ مرطوب تراش نزدیکتر از ریش تراش برقی شما است. چه نوع ریش تراش برقی وجود دارد؟ تراشنده های فویل تراشنده های فویل دارای سر مستقیم هستند که از تیغه های نوسان زیر یک فویل سوراخ دار خوب برای برش مو استفاده می کنند. تراش برقی های براون و پاناسونیک مانند برخی از مدل های Remington دارای فویل هستند. تراشنده های چرخشی این نوع ریش تراش برقی معمولاً دارای سه سر دایره ای است که برای بلند کردن می چرخند و سپس قلاب های خرد شده را برش می زنند. تمام تراشنده های برقی Philips و برخی از مدل های Remington دارای سرهای دوار هستند.

نظر تقسیم می شود که بهترین نوع کدام نوع است. تست های آزمایشگاهی ما مدل هایی از هر دو نوع را کشف کرده اند که در تراشیدن برتری دارند و به اندازه کافی راحت هستند که توصیه بهترین خرید ما را بدست آورند ، بنابراین ما معتقدیم که این موضوع عمدتا مربوط به اولویت شخصی است. مستقیم به دور ما از بهترین تراشندگان برقی بروید. عضو نیستی؟ به کدام یک بپیوندید؟ برای دسترسی به اینها و هزاران بررسی مستقل دیگر.

ریش تراشهای قابل شارژ Main (تراشنده های قابل شارژ) می توان از ریش تراشهای قابل شارژ در هنگام اتصال به شبکه یا سیم بی سیم استفاده کرد. در صورت فراموش کردن شارژر ریش تراش قبل از استفاده از آن ، گزینه اصلی مفید است. ریش تراش های بی سیم اکثر ریش تراش های دیگر ، از جمله مدل های "مرطوب و خشک" ، قابل شارژ هستند و باید از آنها بی سیم استفاده کنند. این به شما آزادی بیشتری برای جابجایی در حین تراشیدن می دهد ، اما به این معنی است که نمی توانید از آنها در هنگام شارژ استفاده کنید.

ریش تراش برقی که می توان از آنها استفاده کرد ، همیشه بی سیم است تا اطمینان حاصل شود که در هنگام دوش گرفتن ، نمی توانید آنها را وصل کنید. تراشنده های فقط کارگر تراشنده های ریخته گری قابل شارژ نیستند و برای کار باید به آنها وصل شوند. این روزها ، فقط مدل های اصلی به عنوان تراشنده های پایه و ورودی هستند.


پرفروش ترین اتو مو مردانه و زنانه

>>> تاریخ انشتار پست :1399/5/2

موهای ضخیم خود را مرتب کنید - بهترین اتو مو برای موهای ضخیم

اول از همه آیا به دنبال بهترین اتو مو های مو برای موهای ضخیم هستید که موهای ضخیم ، دشوار و وقت گیر شما را پشت سر می گذارد؟ ما اینجاییم تا کمک کنیم.


علاوه بر این موهای ضخیم زیبا هستند که نگاه داشتن آن بسیار سخت است ، به خصوص اگر شما موهای خود را غلیظ و بدون موهای ضخیم دارید ، بهتر و صاف باشید.


علاوه بر این ، به نظر می رسد این یک مشکل واقعی است که مردم هنگام خرید یک جفت صاف کننده مناسب ، با اطمینان از اینکه صاف کننده های مو نیازهای خاص شما را برآورده می کنند ، دارند.


بنابراین وقتی موهای ضخیم دارید باید جنبه های مختلفی را در نظر بگیرید که می تواند آنها را برای نیازهای شما مناسب سازد از قبیل؛


مواد بشقاب


عرض صفحات


· طول صفحات


· چقدر درجه حرارت می تواند برسد؟


· زمان گرم کردن


· ویژگی های ایمنی

یک ظاهر طراحی شده حرفه ای Diva گرما صاف طلای آرگون S3 را احساس می کنید

خلاصه دیو

مشاهده قیمت ها

در مرحله اول ، یک ظاهر طراحی حرفه ای Diva احساس می کند که صاف کننده های عظیم طلای S3 آرگون گرما یک واحد صاف کننده مو جدید و با کیفیت بالا است.


روی توجه به جزئیات تأکید دارد و در عین حال بر عملکرد بیشتر تمرکز دارد.


در مرحله بعدی این محصول با یک حرفه ای حرفه ای بهترین نتایج را به دست می آورد.


همچنین دارای یک طراحی مدرن و براق با کیفیت و در نظر گرفته شده است ، که به تجربه در ارتفاعات جدید کمک می کند.


با این حال خوب است بدانید که این طرح نتایج موهای شما را تکمیل می کند و دیدن این محصول واقعاً چقدر تصفیه شده و جالب است.


سرانجام ، اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد یک ظاهر طراحی حرفه ای دیوا را بخوانید ، این محصول را کاملاً مورد بررسی قرار داده ایم در اینجا ، گرمای صاف طلای آرگون گرما S3 را احساس کنید.