بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

>>> تاریخ انشتار پست :1400/11/5

اولین قدم برای کاشت مو مطالعه و کسب اطلاعات در این زمینه است، پس هر چه در این زمینه بیشتر بدانید، راحت‌تر و بهتر تصمیم می‌گیرید.

به گزارش سایت healthline شصت درصد مردها  و ۵۰% زن‌ها ریزش مو را در طول زندگی خود تجربه می‌کنند. برای همین هم به دنبال راهی برای حل این مشکل هستند. همانطور که اشاره شد، یکی از بهترین راه‌های حل این مشکل، کاشت مو است.

ایده کاشت مو برای اولین بار در سال ۱۹۳۹ توسط یک پزشک ژاپنی مطرح شد و در سال ۱۹۵۹ پزشکی آلمانی آن را بر روی بیماران خود امتحان کرد. این عمل که تا چندین سال پیش فقط در حد ایده بود، امروزه تبدیل به یکی از عمل‌های جراحی سرپایی و بسیار سبک شده است.

کاشت مو طبیعی یا پیوند مو به روشی درمانی گفته می‌شود که موهای مقاوم به ریزش در بدن یا سر به مناطقی مثل سر، ابرو، ریش، مژه و نوواحی اسکار که دچار طاسی و ریزش شده‌اند، منتقل می‌شوند. به طور کلی روش‌های کاشت مو را می‌توان در دو دسته‌ی کلی جای داد که در مراحل کاشت مو با هم تفاوت دارند:

 کاشت مو با جراحی
در کاشت نواری، برای استخراج فولیکول‌ها یا گرافت‌ها، برشی در پوست ناحیه‌ی پشت سر ایجاد می‌شود. سپس فولیکول‌ها از درون پوست استخراج و برای کاشت آماده‌سازی می‌شوند. کیفیت گرافت‌های برداشت شده در این نوع کاشت نسبت به دیگر روش‌ها بیشتر بوده که مزیت بسیار مهمی است. در روش کاشت نواری به دلیل ایجاد برش در ناحیه بانک مو، نیاز به بخیه دارد.

روش‌های ترکیبی و FUT نمونه‌ای از روش کاشت نواری هستند.

روش‌های کاشت مو بدون عمل جراحی
در این روش‌ها نیازی به ایجاد برش نیست و فولیکول‌ها به شکل واحدی با ایجاد سوراخ‌های ریزی که کمتر از یک میلی‌متر قطر دارند، استخراج می‌شوند. این روش‌ها با نام کاشت موی بدون جراحی نیز شناخته می‌شوند.

استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مومطالعه مقاله مرتبط
روش‌های FIT، SUT، Micro FIT و BHT کاشت با استخراج واحدهای به شمار می‌روند.

بهترین روش کاشت مو کدام است؟
بهترین روش کاشت مو

حقیقت این است که بهترین روش کاشت مو برای همه افراد یکسان نیست و با توجه به شرایط هر فرد ممکن است متفاوت باشد.

شاید استفاده از واژه‌ی بهترین چندان مناسب نباشد و بهتر است بگوییم مناسب‌ترین روش کاشت مو کدام است؟ مناسب‌ترین روش کاشت مو روشی است که بهترین نتایج را برای شما داشته باشد و کم‌ترین نگرانی را برای شما ایجاد کند.

توصیه ما این است که برای انتخاب بهترین روش کاشت مو با پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا با پاسخ به سوالاتی مانند اینکه میزان طاسی شما چقدر است؟ وضعیت بانک مویتان چگونه است؟ به چه تراکمی می‌خواهید برسید؟ پوست سر شما چقدر انعطاف‌پذیری دارد؟ چند روز برای کاشت مو زمان دارید؟ بهترین انتخاب را داشته باشید.

کدام روش کاشت مو برای من مناسب است؟
همانطور که گفته شد، روش کاشت موی مناسب برای شما روشی است که کمترین میزان استرس را ایجاد کند و بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

با این وجود به نظر می‌رسد که روش SUT به دلیل آنکه بدون عمل جراحی، خون‌ریزی و عوارض خاصی انجام می‌شود، یکی از مناسب‌ترین راه‌های پیش روی افراد برای کاشت مو است.

مزیت این روش نسبت به سایر روش‌ها این است که می‌توان تا ۳ برایر تار مو ایجاد کرد و یکی از بهترین تکنیک‌های کاشت مو با تراکم بالا به حساب می‌آید، همانطور که گفتیم در این روش هیچ گونه عمل جراحی انجام نمی شود و در نتیجه درد و خونریزی وجود نخواهد داشت و مشکلاتی مانند به جا ماندن جای زخم‌ها یا موارد اینچنینی وجود نخواهد داشت.

چگونه بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را پیدا کنم؟
طی سال‌های اخیر با ظهور روش‌های جدید کاشت مو، افراد زیادی اقدام به کاشت مو کرده‌اند اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با کیفیت پزشکان و کلینیک‌ها نتیجه خوبی نگرفته‌اند. بنابراین انتخاب یک کلینیک مناسب بسیار مهم است.


یک مرکز درمانی باکیفیت باید تجهیزات مدرن و امکانات مناسب، مجوز رسمی از وزارت بهداشت، پزشکان و متخصصان زبردست، پیگیری بعد از جراحی کاشت مو و موارد این چنینی را به خوبی پوشش دهد. یکی از مراکزی که این خدمات کاشت مو را در تهران ارائه می‌کند، کلینیک صدف است. کاشت مو در کلینیک صدف در اتاق‌های کاملا VIP و مجهز انجام می‌شود.

مزایای کاشت مو در تهران چیست؟
مزایای کاشت مو در تهران

کاشت مو عملی بسیار حساس و پر هزینه است. با توجه به هزینه کاشت مو، تکرار آن برای افراد بسیار سنگین و گاهی غیرممکن است. در واقع اگر کاشت مو غیر اصولی انجام شود یا پروتکل‌های بهداشتی لازم رعایت نشوند، عواقب احتمالی زیادی در انتظار متقاضیان خواهد بود.

تهران امروزه به یکی از قطب‌های اصلی کشور تبدیل شده که با وجود کلینیک‌ها و پزشکان و متخصصان مجرب بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت در اختیار مردم قرار میدهد.

کلینیک صدف تمام فعالیت‌های خود را با ضمانت انجام می‌دهد. هر گونه اشتباه یا کوتاهی که از طرف پرسنل و پزشکان سر زده باشد به طور کامل جبران شده و این ضمانت محدودیت زمانی ندارد و در ادامه جهت راحتی حال مشتریان به خصوص در شرایط سخت اقتصادی امروزی، کاشت مو اقساطی هم انجام می‌شود.

پشتیبانی کاشت مو در تهران، اگر در شهر دیگری باشم چگونه خواهد بود؟
خدمات مشاوره رایگان قبل و پس از انجام عمل جراحی کاشت مو برای کسانی که از شهر‌های دیگر مراجعه می‌کنند امری ضروریست. چرا که ممکن است سوالات زیادی در طی این مسیر برای شما به وجود بیاید. بنابراین لازم است کلینیکی را انتخاب کنید که این خدمات را به صورت آنلاین و تلفنی هم به شما بدهد تا لازم نباشد برای هر موضوع کوچکی مسافت زیادی را طی کنید.

آیا درد کاشت مو قابل تحمل است؟مطالعه مقاله مرتبط
برای مثال کلینیک صدف با ارائه خدمات مشاوره آنلاین بیست و چهار ساعته این مشکل را برای شما حل کرده است و دیگر نیازی نیست برای مشاوره و سوالات متداول به صورت حضوری مراجعه کنید.

قیمت کاشت مو در تهران چگونه است؟
طبق تعرفه وزارت بهداشت، قیمت کاشت مو بدون جراحی در تهران با توجه به تعداد گرافت‌هایی که کاشته می‌شود، محاسبه می‌شود. هزینه کاشت مو به طور کلی بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان بسته به روشی که برای کاشت مو انتخاب می‌شود، متفاوت است.

پرداخت این هزینه در برخی از کلینیک‌ها به صورت اقساطی هم ممکن است. معمولا پرداخت اقساط به این صورت که است در ابتدا شما حدود ۵۰ درصد مبلغ را به صورت نقدی و مابقی در سه تا چهار قسط پرداخت می‌کنید.

چرا کلینیک صدف انتخابی مناسب برای انجام عمل کاشت مو است؟
کاشت مو در کلینیک صدف تهران

انتخاب یک مرکز کاشت موی مناسب یکی از دغدغه‌های اصلی کسانی است که می‌خواهند عمل کاشت موی موفقی داشته باشند. کسب آگاهی از ویژگی‌های یک مرکز درمانی با کیفیت، می‌تواند باعث نتیجه‌گیری بهتر شما شود. در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم که چرا کلینیک صدف، انتخابی مناسب برای انجام عمل کاشت مو است؟

 مجوز رسمی از وزارت بهداشت
یکی از مهمترین ویژگی‌های یک کلینیک مناسب، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت است. تمامی کلینیک‌های درمانی نیز موظف به انجام این کار هستند. وزارت بهداشت به منظور حمایت از سلامت بیماران، قوانین سفت و سختی را وضع کرده که رعایت آن برای تمامی کلینیک‌های پوست و مو لازم است. برای مثال:
تمامی کادر پزشکی مراکز پوست و مو باید دارای مجوز و مدرک تخصصی پوست و مو باشند.
مرکز درمانی باید دارای تمامی استانداردهای تعیین‌شده از سوی وزارت بهداشت باشد. این استانداردها شامل سیستم تهویه و ایمنی درمانگاه، اتاق جراحی و اتاق معاینه مجهز، سالن انتظار مناسب و مواردی از این دست می‌باشد.
کلینیک صدف با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، یکی از مطمئن­‌ترین و مجهزترین کلینیک‌­های منتخب تهران است. این کلینیک تمامی استانداردهای وزارت بهداشت را رعایت کرده و جهت انجام جراحی­‌های کاشت مو دارای مجوز است.

به صرفه بودن هزینه‌ها
همانطور که گفته شد، در صدف ما به فکر شما هستیم و وضعیت اقتصادی امروز را در نظر گرفته‌ایم. از همین رو نیازی به پرداخت هیچ‌گونه بهره یا هزینه‌ی اضافی جهت قسطی کردن فرآیند پرداخت نیست. در واقع شما با پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ کل  می‌توانید از خدمات صدف به صورت تمام و کمال بهره ببرید.

کاشت مو با ضمانت نامه
در این کلینیک از روش‌های جراحی و بدون جراحی استفاده شده و تمام روش‌ها تحت پوشش ضمانت کلینیک قرار می‌گیرند. هرگونه خطا و اشتباهی که از طرف کلینیک انجام شود به طور کامل جبران خواهد شد. ضمانت‌نامه کاشت مو بلافاصله پس از پایان کاشت صادر شده و اعتباری نامحدود خواهد داشت. این ضمانت شامل ابرو و ریش هم می‌شود. در این صورت کاشت مو تضمینی خواهد بود.

سابقه درخشان
این کلینیک بیش از ۱۰ سال سابقه کار با ۹۸% رضایت مشتری دارد. همچنین کلینیک صدف به ۴۰ هزار مشتری خدمت رسانی کرده است. در این مجموعه مشاوره­‌ها به صورت آنلاین و ۲۴ ساعنه هم انجام می­‌گیرد.

سخن پایانی
انتخاب یک مرکز کاشت موی مناسب یکی از دغدغه‌های اصلی مراجعین به این مراکز است. کسب آگاهی از ویژگی‌های یک مرکز درمانی با کیفیت، می‌تواند باعث نتیجه‌گیری بهتر شما شود و ارزشمندترین دارایی یعنی سلامتی شما را حفظ کند.

کلینیک صدف با داشتن مجهزترین تجهیزات روز پزشکی و کادر پزشکی متخصص، در سال‌های متمادی رضایت مشتریان زیادی را جلب کرده است.

کاشت مو یکی از حساس‌ترین جراحی‌های زیبایی به شمار می‌رود و از طرف دیگر تعداد مراکز تازه‌کار و غیرحرفه‌ای که با تبلیغات گسترده سعی در جذب مشتریان دارند، افزایش یافته است. بنابراین، شما باید در انتخاب یک کلینیک درمانی مناسب، دقت زیادی داشته باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

هزینه کاشت مو مصنوعی چقدر است؟مطالعه مقاله مرتبط
سوالات متداول
چگونه یک جراح مناسب پیدا کنیم؟
به نقل از سایت medihairtransplant مهم ترین و حساس ترین نکته در پروسه کاشت مو انتخاب جراح است، زیرا تبحر، دقت و توانایی پزشک متخصص جراحی که شما برای ترمیم موهای خود انتخاب می نمایید می تواند در طبیعی شدن نتایج حاصل از جراحی و میزان پر بودن موها تاثیر گذار باشد و این موها تمام طول عمر شما با شما خواهند بود و بر ظاهر شما تاثیر خواهند گذاشت. لذا باید برای انتخاب پزشک جراح دقت بسیاری به کار گرفته شود. شما می توانید برای آنکه از مهارت یک پزشک اطمینان حاصل کنید به بیمارانی که تحت جراحی پزشک مد نظر بوده اند مراجعه نمایید و علاوه بر مشاهده نتایج از آنها پرس و جو کنید و میزان رضایت آنها را بسنجید.

چند روز پس از کاشت مو می توان به فعالیت های سابق زندگی برگشت؟
یکی از دغدغه ها و سوالات رایج کاشت مو، درمورد دوره نقاهت پس از کاشت مو می باشد. حدود ۲ تا ۵ روز پس از پیوند کاشت مو، می توان فعالیت های سبک مانند قدم زدن آهسته و فعالیت های روزمره را از سر گرفت، اما از خم شدن یا سرپا بودن طولانی مدت بپرهیزید. همچنین، حدود یک ماه تا ۴۰ روز به هیچ عنوان فعالیت های سنگین انجام ندهید. البته این توصیه به صورت عمومی می باشد و برای هر بیمار و با توجه به روش عمل کاشت مو متفاوت است.

آیا می توان بعد از کاشت مو به استخر رفت؟
با توجه به اینکه پس از عمل پیوند مو، آثار کمی از زخم و جای جراحی باقی می ماند، توصیه می شود تا بهبود این زخم ها از رفتن به استخر و برخورد با آب کلر دار و یا هر ماده شیمیایی دیگری خودداری نمایید. اما شستشو بعد از کاشت مو و حمام مشکلی ندارد.

علاوه بر کلر، وجود آلودگی های احتمالی مانند قارچ ها و … در محیط استخر و آب آن، احتمال آلودگی و بروز عفونت در محل پیوند مو را افزایش می دهد. علاوه بر آن شنای حرفه ای و انجام حرکات آن جزو فعالیت های سنگین محسوب شده و انرژی زیادی از شما می گیرد که بهتر است یک تا دو ماه از آن بپرهیزید.

نظرات در رابطه با این پست
Hair Transplant in Delhi
Hair Transplant in Delhi در تاریخ 15:37 ساعت 15:37 گفته :
i enjoyed reading all the articles! keep them up
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :
متن دیدگاه :