پولسازی با اینترنت با 24 راه در 2021

>>> تاریخ انشتار پست :1400/6/4

بنابراین معلوم می شود که اینترنت برای چیزهای پورنو و ویدئویی مفید است - شما می توانید از آن نیز درآمد کسب کنید! اینترنت را یک کشور غول پیکر بنام Imaginationland در نظر بگیرید. با بازی صحیح کارت های خود ، می توانید با انجام کارهایی که قبلاً انجام می دهید ، به آسانی پول آنلاین بدست آورید. در اینجا تعدادی هک لایف برای شروع شما آمده است:


1. ساخت وب سایت

اگر اینترنت یک کشور است ، وب سایت ها مانند املاک و مستغلات هستند. امیدوارم در حال حاضر درک کلی داشته باشید که املاک و مستغلات در دنیای فیزیکی ارزشمند هستند - املاک و مستغلات دیجیتالی نیز به همین ترتیب عمل می کنند. با ایجاد یک وب سایت ، شما قطعه "زمین" آنلاین خود را ایجاد می کنید.


شما می توانید این سرزمین را با هر چیزی که می خواهید پر کنید ، اما برای موفقیت در این امر باید آن را از طریق رسانه های اجتماعی (و هر جای دیگری که فکرش را بکنید) تبلیغ کنید. هنگامی که به زمین خود ترافیک ایجاد می کنید ، می توانید هر آنچه را که ارائه می دهید به مردم بفروشید. برای ایجاد وب سایت ، به میزبان (یعنی GoDaddy) ، قالب (یعنی WordPress) و محتوا نیاز دارید.


یافتن دو قسمت اول به راحتی امکان پذیر است و محتوا به همان اندازه که شما تهیه می کنید دشوار است. شما می توانید وبلاگ ها ، اقلام برای فروش ، تصاویر ، فیلم ها یا هر چیزی که می خواهید ارسال کنید. باز کردن وب سایت خود به شما این امکان را می دهد که از راه هایی که قصد ذکر آنها را دارم ، درآمد کسب کنید.


2. بازاریابی B2B

مدل تجاری آنلاین مورد علاقه من توسط GetVoiP ، بازاریاب وابسته مستقر در نیویورک استفاده می شود. GetVoiP به عنوان عامل ارائه دهندگان ارتباطات تجاری عمل می کند. آنها فهرستهای به روز شده از ارائه دهندگان VoiP ، از جمله رتبه بندی ، مقایسه ، بررسی مصرف کنندگان ، دانش عمیق در مورد روندهای بازار و کاربران نهایی و نظرات متخصصان حرفه ای در زمینه موضوعات مختلف مربوط به مصرف کنندگان تجاری را حفظ می کنند. GetVoiP با نه تنها در جریان بودن اخبار ، بلکه ارائه تجزیه و تحلیل دقیق محصولات ارائه شده ، می تواند باعث ایجاد ترافیک در سایت خود و افزایش نفوذ آنها در مشاغل شود.


هرچه قدرت تجارت آنلاین شما بیشتر باشد ، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. اگر به ایجاد ارتباطات پایدار معروف هستید (مانند GetVoiP در بالا) ، در ایجاد نام تجاری آنلاین خود مشکلی نخواهید داشت. شما در جامعه خود شناخته خواهید شد و شروع به ایجاد سر و صدا در صنعت خود خواهید کرد. ردیابی شماره های شما (تعداد افرادی که سایت شما را مشاهده می کنند ، روی هر تبلیغ کلیک می کنند و از آن کلیک خرید می کنند) به شما این اهرم را می دهد که این بخش از کسب و کار خود را گسترش دهید و به شما این امکان را می دهد تا نمایندگی آنلاین خود را ادامه دهید.


3. Google Adsense

bbcf7233fab351cc8e6bcaf57dab6c36

اگر برای شما بیش از حد اطلاعات فنی به نظر می رسد ، یک دکمه آسان وجود دارد - بستر تبلیغاتی Google به سادگی ثبت نام ، فعال کردن (در Blogger) یا چسباندن یک کد کوچک در وب سایت شما و اجازه تبلیغات به صورت خودکار است. مشکل این برنامه این است که شما هیچ گونه کمیسیون دریافت نمی کنید - و نمی توانید محتوای تبلیغات را کنترل کنید. این برای برخی مفید است ، اما کاربران قدرتمند چیزی کمی قوی تر می خواهند.


4. همکاران آمازون

آمازون یک برنامه Associates برای صاحبان سایت و وبلاگ نویسان دارد. آنها یک ابزار جستجو برای یافتن محصولات و خدمات مناسب از سایت خود و انواع سبک های تبلیغاتی برای نمایش در سایت شما ارائه می دهند ، از جمله تصاویر مبتنی بر متن و بنرها (بیلبوردهای دیجیتال) مانند این:


هر موردی که از طریق پیوندهای آمازون شما خریداری می شود به شما کمیسیون می دهد. برای دستیابی به نتایج نیز ترافیک با حجم بالا لازم نیست. من زمانی که فقط 1000 بازدید در ماه در سایت خود داشتم ، با این برنامه درآمدزایی کردم. آنها می توانند درآمد شما را به موجودی حساب آمازون شما اعمال کنند ، چک برای شما صادر کنند یا مستقیماً به حساب بانکی شما واریز کنند. اگر آمازون را دوست دارید ، برنامه همکاران آنها را دوست خواهید داشت. برای مشاهده Lifehack دیگری که به Amazon Associates اختصاص داده شده است ، اینجا را کلیک کنید.


5. Rakuten Linkshare

آمازون و گوگل از تنها گزینه های شما برای تبلیغات آنلاین دور هستند. Rakuten Linkshare مکانی عالی برای جستجوی سایر شرکتهای وابسته برای تبلیغات شما است. از طریق برنامه آنها ، می توانید پیوندهای تبلیغاتی سفارشی ، پیوندهای ایمیل و تبلیغات بنری برای Starbucks ، Walmart ، iTunes و تعدادی دیگر از مارک های محبوب دیگر را دریافت کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید شرکت های کوچکتر ، مارک های منطقه ای یا تخصصی و موارد دیگر را نیز بیابید. من ترکیبی از برنامه های گوگل ، آمازون و راکوتن را اجرا می کنم و درآمد ماهانه من تقریباً 150 دلار از این برنامه ها است. این پول زیادی نیست ، اما همچنین برای درآمد باقی مانده (به معنی تکرار ... از آنجا که تبلیغات دائمی است ...) درآمد زیادی ندارد.


6. برنامه های ارجاع شرکت

9b3e6571ac2e5436f195870d863100de

صحبت از مزایای تبلیغات دائمی ، بنرها و پیوندها تنها راه هایی برای به دست آوردن کمی خمیر از تلاش های آنلاین شما نیستند. با داشتن یک وب سایت ، قدرت ارسال ایمیل به شرکت ها را پیدا می کنید تا از آنها چیزهایی بخواهید. من شرم ندارم که به شرکت یوگا که من قصد خرید آن را دارم ، بدانم که من یک وبلاگ دارم و برای نشریات یوگا می نویسم - گاهی اوقات تخفیف هایی برای من ایجاد می کند.


در مواقع دیگر ، من در روابط عمومی ، تبلیغات یا سایر جنبه های فروش شرکت با یک کسب و کار ارزشمند ارتباط برقرار می کنم. گاهی اوقات فقط یک نوشیدنی رایگان می گیرم. در هر صورت ، پول به خودی خود بی ارزش است. مرد وسط را کنار بگذار

چقدر برای طراحی برند لوگو خود هزینه می کنید؟ آیا آن را به عنوان یک سرمایه گذاری تجاری ، مانند یک حسابدار خوب یا یک مکان مناسب در مغازه می بینید؟ برای بسیاری این تفکر پس از اندیشه است و اغلب به دوستی سپرده می شود که ممکن است این کار را به عنوان لطفی انجام دهد.

غالباً نمی توان اهمیت هویت یک نام تجاری خوب را با کلمات بیان کرد (تفاوت لوگو و هویت نام تجاری را در اینجا بخوانید). اما وقتی درست است می دانید. این ظریف و ناخودآگاه است اما این احساس اعتماد را به نام تجاری که با آن ارتباط برقرار می کنید ایجاد می کند. من گاهی اوقات طراحی لوگو و مارک ارزان را به یک جفت کفش ارزان قیمت تشبیه می کنم. به محض شروع به پوشیدن آنها ، آنها ساییده می شوند ، احساس درستی ندارند ، به طرز وحشتناکی ناراحت هستند و آن ظاهر با کیفیتی را ندارند که به شما افتخار می کند. شما آنها را هر روز می پوشید اما آنها یک مزاحم مداوم آزاردهنده هستند. و این در مورد طراحی لوگوی ارزان قیمت نیز یکسان است. شما واقعا آنچه را برایش پرداخت کردهاید به دست میآورید.

طراحی یک هنر است ، هنری که نیاز به سالها تجربه ، چشم انداز دقیق و خلاقیتی دارد که می تواند جوهر کسب و کار شما را درک کند. این چیزی است که به دست آوردن آن زمان می برد و مهارت های اضافی که با استخدام یک طراح حرفه ای به دست می آید باید به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی شود. همه ما از جدا شدن از پول متنفر هستیم اما وقتی چیزی به اندازه هویت برند و طراحی لوگو شما در آن دخیل است ، باید به عنوان چیزی که در سالهای آینده ارزش کسب و کار شما را افزایش می دهد ، در نظر گرفته شود.

ما می خواهیم ارتباطی با نام تجاری که از آن خرید می کنیم احساس کنیم.
بنابراین چقدر باید برای طراحی لوگوی من پرداخت کنم؟
سوال میلیون پوندی! و یکی از من اغلب درخواست می شود زیرا می توانید به صورت آنلاین سر بزنید و یک لوگو با قیمت 50 پوند دریافت کنید. شما همچنین می توانید یک بطری شراب با 3 پوند خریداری کنید ، اما من ترجیح می دهم کمی بیشتر برای این کیفیت اضافی هزینه کنم. و اینگونه است که باید با سرمایه گذاری خود در خدمات طراحی روبرو شوید.

آیا چیزی را می خواهید که ماندگار باشد؟ این به شما اعتماد به نفس در کسب و کار شما می دهد و به شما این امکان را می دهد تا هزینه بیشتری را به عنوان مشتریان که به کسب و کار شما اعتماد دارند هزینه کنید؟

لوگوی شما برای مدت طولانی در چهره شرکت شما قرار می گیرد ، بنابراین مهم است که آن را درست انتخاب کنید.


اختراع و رواج اینترنت ، موج گسترده ای از تغییرات را در تجارت و شیوه تجارت جهان ایجاد کرده است. در حقیقت ، اینترنت بازار جهانی را از طریق اتصالات و خطوط ارتباطی فوری در دسترس قرار داد. اگرچه مزایای مشاغل اینترنتی مزایای جدیدی را برای مشاغل به همراه دارد ، اما اینترنت برای برخی از مدل های تجاری معایبی ایجاد کرده است. شرکتهای اجاره ویدئو با سرویسهای پخش جایگزین شدند ، دیسک فشرده با اختراع فایلهای MP3 و در نهایت جریان داده نیز محو شد. کتاب هنوز موجود است ، اما صنعت با اختراع کتابهای الکترونیکی تغییرات عمده ای را متحمل شد. خرده فروشان فیزیکی و محتوای خرده فروشان عمده آنلاین و همچنین کل زنجیره تامین ، در سطح خرده فروشی تغییر کرده است.حباب Dot-Com

اینترنت یک رونق باورنکردنی را تجربه کرد و به دنبال آن تصادف یا وقایع یکسانی رخ داد. در بین مردم به عنوان حباب dot-com گفته می شود. اوج این حباب در اواخر دهه 1990 بود و سپس این تصادف در حدود هزاره رخ داد. این رشد سریع نشان دهنده ارزش اینترنت است که در بازار ایجاد می کند. در اصل ، یک قطعه عظیم از املاک و مستغلات برای تجارت ایجاد شده است ، و عجله برای گرفتن آن املاک جنون ایجاد می کند. به عنوان یک نهاد جدید ، ارزش واقعی املاک و فرآیندهای اینترنتی واقعاً مشخص نبود. بنابراین ، هنگامی که سرمایه گذاران و افراد تجاری به دنبال خرید همه چیز در دسترس بودند ، منفجر شد ، در حالی که قیمت ها و ارزش ها با نرخ باورنکردنی افزایش یافت. سرانجام ، این به حباب رسید و بازار به یک سطح رسید. اگرچه حباب اولیه ترکید و بازار را یکسان کرد ، اما اینترنت از آن زمان ابزاری بسیار سودآور برای صاحبان مشاغل باقی مانده است. در محدوده اینترنت ، ابزارهای ابتکاری برای دسترسی به مخاطبان و ایجاد مشاغل به طور منظم ایجاد می شود.


روزهای اولیه اینترنت

روزهای اولیه تقریباً اولیه بودند و آن روزها تأثیر بیشتری بر فرایندهای تجاری داخلی و نه خارجی داشتند. سرعت اینترنت تلفنی بسیار کند بود و مشاغل بر ایمیل و توانایی ارسال و دریافت اسناد و صفحات گسترده به صورت آنلاین تمرکز کردند. اینترنت اولیه تا زمانی که موتورهای جستجوی اصلی شروع به ایجاد الگوریتم ها و بسترهایی برای ارائه اطلاعات نکردند ، سازماندهی نشد. نبرد با هرزنامه ها و وب سایت های تاریک رایج بود ، تا زمانی که این الگوریتم ها بالغ شدند و فیلتر کردن و ارائه بالاترین ارزش محتوا را آموختند. گفته می شود ، مشاغل می توانند ایمیل ها و اسناد را فوراً بدون نیاز به خدمات پستی فیزیکی ارسال و دریافت کنند. به طور کلی ، این امر سرعت انجام کار را افزایش داد. یک کسب و کار همچنین می تواند یک وب سایت اساسی ایجاد کند تا به جهان اطلاع دهد که این تجارت وجود دارد. مزیت اصلی هدایت ترافیک به مشاغل بدون نیاز به مکان فیزیکی هنوز هم وجود دارد.انقلاب با سرعت بالا

اینترنت پرسرعت چندین امتیاز ارزشمند را برای مشاغل اضافه کرده است. قابلیت انتشار و پخش موسیقی و پخش ویدئو عنصر جدیدی به تبلیغات آنلاین افزود. این امر همچنین قابلیت های وب سایت شرکت را افزایش داد. ناگهان ، یک مشاور املاک پهنای باند را برای بارگیری و ارائه تورهای مجازی داشت. یک هنرمند می تواند فایل های گرافیکی بزرگ را بارگذاری کند و فایل های رسانه ای بزرگتر می تواند بین کاربران ارسال شود. یک نماینده فروش می تواند ارائه های دیجیتالی فشرده ایجاد کند و آنها را به صورت آنلاین ارائه دهد ، یک آرایشگر آماتور می تواند افراد زیر را در YouTube ایجاد کند ، و یک نقشه بردار زمین می تواند تصاویر ماهواره ای دقیق را از Google Earth چاپ کند تا کار خود را کارآمدتر کند. در نهایت ، مشاغل و کاربران بیشتری با مدل اینترنت پرسرعت همکاری خواهند کرد. این کار با DSL شروع شد ، که خطوط مشترک دیجیتال برای دسترسی سریع به خط تلفن بود ، که باعث افزایش سرعت شد ، و سپس دوباره با خطوط کابل فیبر نوری افزایش یافت.


دسترسی به اینترنت همراه

اینترنت همراه یکی دیگر از عناصر اینترنت و مزایای تجاری را اضافه کرد. کاربران تجاری تقریباً می توانند از طریق دستگاه های تلفن همراهی که در اختیار افراد خود قرار داده اند تقریباً 24/7 به مشتریان بالقوه دسترسی داشته باشند. ادغام تلفن همراه با لیست مشاغل محلی و خدمات نقشه ، مدل های تجاری مبتنی بر مکان را تقویت می کند. کسب و کار می تواند از این ویژگی ها برای هدایت مشتریان به درگاه صاحب مشاغل استفاده کند. این امر به ویژه هنگامی مفید است که مشاغل املاک و مستغلات در گوشه ای شلوغ ندارند. آنها هنوز هم می توانند به مخاطب دسترسی داشته باشند ، مکان آنها را آسان پیدا کنند و همچنین می توانند از طریق سطح بالایی از عملکرد ، نظرات مثبت را به دست آورند.


دسترسی به اطلاعات

دسترسی سریع و آسان به اطلاعات ، مزیت عمده ای برای مشاغل است. اینترنت تقریباً هر واقعیت و اطلاعاتی را که بلافاصله در دسترس یک کسب و کار است در اختیار دارد. آیا شما یک LLC ، یک شرکت یا یک کسب و کار جدید تشکیل می دهید؟ یک جستجوی کلی انجام دهید تا اطلاعات ، مدارک و خدمات مورد نیاز خود را بیابید. شما حتی سرویس هایی را پیدا خواهید کرد که مدارک را از طرف شما تنظیم می کنند. شما می توانید از طریق خدمات مبتنی بر اینترنت به کتابخانه های حقوقی گسترده دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد در مورد رقبا تحقیق کنید