10 دلیل استفاده از فلش مموری

>>> تاریخ انشتار پست :1399/4/30

درایو فلش قابل اعتماد USB شما بسیار متنوع تر از آن چیزی است که ممکن است درک کنید ، قابلیت های بسته بندی بسیار فراتر از ذخیره و انتقال فایل ها نیز دارد.


از این ترفندهای شناخته شده کمی که می توان با تازه کاران رایانه و تکنوژن ها به کار برد تا از بازیابی یک رایانه ویروس گرفته تا راه اندازی و پخش برنامه های قابل حمل درست از درایو ، به هر چیزی دسترسی پیدا کنید.


درایوهای USB

Ed Rhee / CNET

10 روش برتر ما برای استفاده از فلش مموری USB را با راهنمای زیر باز کنید. با تشکر از همکار How To Blogger Ed Rhee و تیم CNET ، شما شگفت زده می شوید که ذخیره کردن پرونده ها ممکن است بهترین استفاده از انگشت نگارها باشد.

11 انبردست برتر برای سال 2020

>>> تاریخ انشتار پست :1399/4/27

انبردست یکی از متداول ترین ابزارهاست و تقریباً همه افراد در جعبه ابزار خود یک جفت دارند. اگر تا به حال از انبردست استفاده کرده اید ، می توانید با من موافق باشید که این ابزارها واقعاً نعمت بسیاری از صنعتگران است.


آنها بسته به طرحی که استفاده می شوند می توانند تعدادی کار را انجام دهند. برخی در نگهداری و چرخاندن اشیاء خوب هستند ، در حالی که برخی دیگر متخصص در برش هستند. این گفته همیشه باید در نظر داشته باشید که همه انبردست ها یکسان نیستند.


علاوه بر این ، بازار دارای انبوهی از انبردست است ، بنابراین انتخاب واحد مناسب ممکن است به آسانی نباشد. با این حال ، این لیست بازبینی همه چیز را برای شما آسان خواهد کرد زیرا ما از راه خودمان خارج شده ایم تا بهترین مجموعه های انبردست را به شما ارائه دهیم که جعبه ابزار شما را به سمت کمال بالا می برد.

مدل طراحی تی شرت برای سال 2020

>>> تاریخ انشتار پست :1399/4/26

روند طراحی تیشرت ما در اینجا قرار دارد و شروع یک دهه جدید برخی از بهترین روندها را هنوز به ارمغان آورده است. ما همه مدل های مورد علاقه خود را از سال گذشته مطالعه کرده ایم تا به شما کمک کنیم در مورد جدیدترین روندهای پوشاک سفارشی پیش بروید.


20 روند طراحی جدید تی شرت برای 2020 را در زیر کاوش کنید و ببینید که چگونه می توانید نگاهی به ایجاد تیشرت بعدی خود بدست آورید.


1. رنگین کمان

رنگین کمان های رنگارنگ به یک تصویر کاملاً محبوب برای استفاده در طرح های تی شرت تبدیل شده اند! رنگین کمان شادی ، امید و شگفتی را برانگیخته و تقریباً برای هر نوع تی شرت ، آنها را به یک تصویر کامل تبدیل می کند. بسیاری از طراحان با یک کلمه یا عبارت الهام بخش یک رنگین کمان روشن را به هم پیوند داده اند.


طرح های تی شرت رنگین کمان بهترین روند طراحی برای سال 2020 است

طراحی ایجاد شده توسط Addi

طراحی رنگین کمان: رنگین کمان خود را به روشی منحصر به فرد و با رنگهای منحصر به فرد که مطابق با زیبایی یا برند شما است. بگذارید تصویر رنگین کمان به تنهایی بایستد ، یا یک کلمه یا عبارت را اضافه کنید تا معنای و الهام بخش دیگری از طراحی شما باشد.


2. پرتره های حیوانات

با ظهور تأثیر گذاران حیوانات در رسانه های اجتماعی ، شاهد روند جدیدی از پرتره های حیوانات بزرگ بر روی پیراهن ها هستیم ، از نظر شباهت حیوانات اهلی حیوانات خانگی که منظور آنها جشن گرفتن است. طراحان پرتره های بزرگ و تلطیف شده ای از سگ ، گربه ، لاک پشت ، گاو و… ایجاد می کنند! اگر والدین یک حیوان مشهور حیوان خانگی هستید ، یا می خواهید کالا را برای یک سازمان نجات حیوانات یا سازمان حفاظت از حیوانات طراحی کنید ، این یک ایده عالی است.


پرتره های حیوانات یک روند طراحی تی شرت محبوب در سال 2020 خواهد بود

طراحی ایجاد شده توسط واتسون و کیکو

نگاهی بیندازید: عکسهای منبع را از حیوان خاصی که قصد تصویر سازی آن را دارید جمع کنید. این عکسها را خاموش کنید تا یک تصویر بردار ایجاد کنید که به راحتی بتوان روی صفحه نمایش چاپ کرد ، روی لباس ، کیف های دیگر و سایر موارد چاپ کرد.


3. آثار هنری پیراهن

هنرمندان محبوب در حال جلب خلاقیت های خود از اینستاگرام و روی پیراهن ها هستند! هنرمندان اثری را انتخاب می کنند که مورد علاقه طرفداران رسانه های اجتماعی قرار گرفته و آن را به یک طراحی پوشاک قابل چاپ تبدیل کنند.


طراحی تی شرت های هنری روند برتر طراحی در سال 2020 خواهد بود

طراحی ایجاد شده توسط Ada Crowe

نگاهی بیاندازید: اگر هنرمند هستید ، از طریق نمونه کارها یا فید اینستاگرام خود جستجو کنید تا محبوب ترین اثر خود را پیدا کنید. یک قطعه از اثر هنری یا تصویر را انتخاب کنید که به راحتی قابل چاپ در صفحه نمایش باشد. این بدان معنی است که شما ممکن است تمایل به انتخاب آثار هنری با شیب های زیادی نداشته باشید.


برای ایجاد پیراهن خود با یکی از این روندهای طراحی آماده هستید؟


طراحی خود را در ابزار طراحی رایگان ما زنده کنید.


شروع به طراحی پیراهن خود کنید

4- کوهستان

کوه ها می توانند نمادی از چالش ها ، تعیین اهداف و دستیابی به آنها یا به سادگی خارج از طبیعت باشند. زیبایی کوه ها و شیوه های مختلفی که از لحاظ بصری قابل نمایش است ، باعث می شود آنها یک انتخاب تصویر بسیار محبوب برای پوشاک باشند.


طراحی تی شرت کوهستانی

طراحی ایجاد شده توسط Kelln Bodley

نگاهی بیاندازید: چه کوههای شما پیچیده و مادام العمر باشند و چه غریب و سبکی از آن باشند ، مطمئناً شروع به یک طراحی جالب تی شرت کرده اند. تصاویر کوهی خود را با متنی که الهام بخش یا متصل به آنچه شما پیراهن را ایجاد می کنید ، برای تأثیر بیشتر جفت کنید.


5. تایپوگرافی یکپارچهسازی با سیستمعامل

طراحان آن را با قلم های یکپارچهسازی با سیستمعامل در رنگ های روانگردان دوباره به دهه 60 و 70 می اندازند. استفاده از یک فونت شیشه ای با رنگ بد بو راهی آسان برای ایجاد یک گرافیک ساده گرافیکی است که جفت گیری آن با لوازم جانبی دیگر آسان است. با استفاده از یک گرافیک ساده و یکپارچهسازی با سیستمعامل گرافیکی ، می توانید ظاهر خود را به بالا یا پایین بپوشید.


طرح های تی شرت با تایپوگرافی یکپارچهسازی با سیستمعامل یک روند طراحی برتر در سال 2020 خواهد بود

طراحی ایجاد شده توسط The Wanderpreneurs

برو Groovy: هنگامی که عبارت خود را انتخاب کردید ، برای یافتن برخی از الهامات تایپوگرافی ، از سایت فونت رایگان بازدید کنید. یا ، بازی خود را با دست ترسیم کنید تا کلمات خود را با الهام یکپارچهسازی با سیستمعامل طراحی کنید و فراموش نکنید که رنگ اضافه کنید. قرمزها ، زردها و نوک انگشتان برای این نوع یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچهسازی با سیستمعامل عالی هستند.


6. گلهای ظریف

گلها زیبا هستند و از بسیاری جهات قابل نمایش هستند ، اما نمادهای وسیعی نیز دارند. گلها می توانند برای رشد و زیبایی و یا یک شروع تازه ایستادگی کنند. اما فقط می توان آنها را به قاب کلمات یا عباراتی که بیشترین وزن را در طراحی دارند ، به تزئینات اضافه کرد.


طراحی تیشرت گلدار ظریف

طراحی ایجاد شده توسط Village Made

گل قدرت: طرح گل خود را به عنوان تمرکز اصلی تی شرت خود ایجاد کنید ، یا از گلهایی استفاده کنید تا یک عنصر اضافی را به یک تی شرت چاپی اضافه کنید. در آثار هنری گلها را در اطراف کلمات بپیچانید تا حس و حال و ارگانیک تری نسبت به طراحی شما ایجاد شود. همچنین می توانید طراحی پیچیده تری را ایجاد کنید که گل ها تمرکز اصلی را ایجاد کنند و متن کوچکتر را نیز در اطراف آن یا زیر آن اضافه کنید.


7. اظهارات جسورانه

گاهی اوقات تی شرت شما فقط باید جسورانه و واضح بگوید آنچه را که باید بگوید. ایجاد یک تی شرت ساده با یک کلمه یا عبارت که نقطه نظرات شما را به خود جلب می کند ، گاهی اوقات می تواند کالاهای مورد نیاز شما باشد. اگر لباس شما از یک امر ، مبارزات سیاسی یا جنبش اجتماعی حمایت می کند ، این رویکرد واقعاً خوب عمل می کند.


طراحی تی شرت با بیان جسورانه در حروف آبی

طراحی ایجاد شده توسط واللا نهاندا

آنچه را که می خواهید بگویید بگویید: کلمه یا جمله کاملی را پیدا کنید که آنچه را که شما می خواهید برای ارتباط برقرار کنید ارتباط برقرار کند

بهترین عطرها و عطرهای زنانه 2020

>>> تاریخ انشتار پست :1399/4/22

شما لازم نیست که دارای ردیاب های بوی سگی خرچنگ باشید تا بدانید رایحه ای را که دوست ندارید سحر و جادو کنید ، اما عطفی را که می خواهید در آن چاشنی بزنید بسیار سخت است. هر مارک مشهور و مشهوری که هر ماه دیگری عطر و بوی جدیدی را بوجود می آورد ، سخت تلاش می کنیم با مشخص کردن کدامیک از آنها واقعاً بایستیم ، و کدام موارد فقط باعث ایجاد بو می شود.


ما این هفته را خراب کرده ایم و خرچنگ می شویم و می توانیم بارهای عطرهای زنانه را ببندیم ، اما این وظیفه ماست که برای شما شمشیر بیفتیم ...


چگونه می توان بهترین نسخه را خریداری کرد

وقتی در جستجوی عطر و بوی کامل هستید ، قضاوت در مورد اینکه فقط با گرفتن یک خر خر از بطری چه چیزی مناسب است ، دشوار است.


یک عطر خوب باید دارای تعادل عطر و ادکلن ، طول عمر و رایحه ای باشد که با شخصیت شما مطابقت دارد. روغنهای اساسی از لحاظ دوام و توازن بیشتر از مصنوعی هستند.t3

لپ‌تاپ همان محصولی است که می‌تواند یار تفریحی ما باشد و در کسب درآمد هم یاری دهد.


متاسفانه برخلاف سال‌های گذشته حالا خرید یک لپتاپ خوب به سرمایه زیادی نیاز دارد. لپتاپ‌های معمولی بازار که تا همین چند سال پیش با کم‌تر از دو میلیون تومان در دسترس بودند حالا به قیمتی بیشتر از شش میلیون تومان رسیده‌اند. اگرچه برای خرید این محصولات تمام‌عیار حالا به بودجه بیشتری نیاز داریم اما پیشرفت فناوری لپتاپ‌ها در چند سال اخیر هم باعث شده محصولات قدرتمندتری وارد بازار شوند.


لپتاپ‌هایی که در این لیست معرفی می‌شوند برای گشت‌وگذار در اینترنت، کار با نرم‌افزارهای آفیس، تماشای فیلم و گوش‌کردن به موسیقی مناسب هستند. البته قدرت سخت‌افزاری این محصولات در انجام سایر فعالیت‌های جدی‌تر مانند تدوین ویدیو یا ویرایش موسیقی هم شما را همراهی می‌کند. با این حال اگر به دنبال خرید یک لپتاپ تخصصی و مهندسی هستید، شاید بهتر باشد بودجه چند ده میلیونی خود را آماده کنید.


در ادامه نگاهی می‌اندازیم به بهترین لپتاپ‌های اقتصادی بازار که در این بازار دگرگون‌شده هنوز هم ارزش خرید دارند.


لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 330 – F
قیمت: حدود ۵.۹۰۰.۰۰۰ تومان


این لپتاپ ۱۵ اینچی با ضخامت ۲۳ میلی‌متری و وزن ۲.۲ کیلوگرمی شاید برای جابجایی روزانه گزینه خوبی نباشد اما به عنوان یک لپتاپ اقتصادی، ابعاد مناسبی دارد. بدنه پلاستیکی کیفیت بی‌نظیری ندارد اما فراموش نکنید که با یک لپتاپ میان‌رده معمولی روبرو هستیم. بنابراین طراحی تقریبا کلاسیک آن هم باعث می‌شود انتظار محصول مدرنی را نداشته باشیم. دلیل اصلی وزن نسبتا بالا و ضخامت قابل تامل این لپتاپ، وجود درایو نوری است که به شما فرصت استفاده از سی‌دی و دی‌وی‌دی را می‌دهد.


لنوو در این دستگاه از پردازنده Celeron اینتل مدل 3867U استفاده کرده که اگرچه تک هسته‌ای به نظر می‌رسد و برای مدیریت کارهای بسیار سنگین مناسب نیست اما فرکانس این پردازنده روی ۱.۸ گیگاهرتز تنظیم شده است. بنابراین با توجه به کاری که انجام می‌دهید، قدرت پردازنده لپتاپ شما هم تغییر می‌کند. در  کنار این پردازنده از ۴ گیگابایت رم DDR4 استفاده شده که شاید مهم‌ترین ویژگی این لپتاپ باشد. با این حال لنوو در این لپتاپ از پردازنده گرافیگی اختصاصی استفاده نکرده و باطری ۲ سلولی آن ۳۰ وات ساعت قدرت دارد که برای حدود ۶ ساعت کار مداوم کافی به نظر می‌رسد. فراموش نکنید که حافظه لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 330 – F هم یک ترابایت است.


لپ تاپ ایسوس مدل X540MB – C
قیمت: حدود ۸.۵۰۰.۰۰۰ تومان


ایسوس به عنوان یکی از تولیدکنندگان شناخته‌شده بازار لپتاپ‌ها علاقه زیادی به تولید محصول پایین‌رده ندارد. بنابراین شاید این مدل آن‌ها یکی از ارزان‌ارین محصولات آن‌ها باشد که می‌توانید این روزها در بازار پیدا کنید. این لپتاپ دو کیلوگرمی با صفحه نمایش ۱۵ اینچی ضخامتی تقریبا ۲۷ میلی‌متری دارد. ضخامتی که بدون شک برای یک لپتاپ میان‌رده قدرتمند زیاد است اما بهتر است به سخت افزار قدرتمند آن هم نگاهی داشته باشید.


این مدل مجهز به پردازنده‌ی مرکزی Pentium N5000 شده و با کمک پردازشگر گرافیکی GeForce MX110 با دو گیگابایت حافظه‌ی گرافیکی مجزا از ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم و یک ترابایت حافظه‌ داخلی نیز یاری می‌گیرد. باتری ۳ سلولی لیتیوم‌یون آن تا ۵ ساعت کار می‌کند. فراموش نکنید که در کنار طراحی واقعا شیک و مدرن این لپتاپ می‌توانید از صفحه نمایش FHD آن هم لذت ببرید. با این حال بهتر است بدانید این لپتاپ هم برای کارهای بسیار سنگین چندان مناسب نیست.


لپ تاپ لنوو مدل Ideapad 130 – Z
قیمت: حدود ۱۴.۶۰۰.۰۰۰ تومان


با ۲۳ میلی‌متر ضخامت و ۲.۱ کیلوگرم وزن، این لپتاپ گران‌قیمت لنوو شاید ابعاد جالبی نداشته باشد اما طراحی زیبا و سخت‌افزار قدرتمند آن می‌تواند دیدگاه شما را تغییر دهد. سخت‌افزار به‌کاررفته در IdeaPad 330‌ برای امور مهندسی و برنامه‌نویسی البته نیمه حرفه‌ای مناسب است. پردازنده‌ مرکزی‌ CORE I7 8550U اینتل با ۱۲ گیگابایت رم از نوع DDR4 به غولی قدرتمند تبدیل می‌شود که  یک ترابایت حافظه‌ی داخلی را یدک می‌کشد. لنوو با انتخاب پردازنده گرافیکی مدل MX110 از اینویدیا به کاربر کمک می‌کند تا تجربه خوبی برای بازی‌های ویدیویی داشته باشد و پردازنده‌ مرکزی با قدرت چهار گیگاهرتزی همه چیز را کامل می‌کند


 اگرچه قطعات این لپتاپ مصرف انرژی زیادی ندارند اما لنوو هم تلاش زیادی برای استفاده از یک باطری قدرتمند به خرج نداده و به همین دلیل با یک باتری دوسلولی با ظرفیت ۳۰ وات‌ساعت روی آن قرار گرفته است که برای حدود پنج ساعت فعالیت مداوم کافی به نظر می‌رسد.


لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook M570DD – A
قیمت: حدود ۱۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان


طراحی متمایز و جذاب لپ تاپ ایسوس مدل VivoBook M570DD – A شاید بزرگترین برگ برنده آن باشد. صفحه نمایش ۱۵ اینچی آن با کیفیت FHD نوید یک صفحه نمایش بی‌نقص را می‌دهد. ایسوس در این لپتاپ از پردازنده Ryzen 5 مدل R5-3500U استفاده کرده که تا ۲.۵ گیگاهرتز قدرت می‌دهد. اگر تصور می‌کنید ۸ گیگابایت رم برای این لپتاپ کافی نیست شاید باید به پردازنده گرافیکی GeForce GTX 1050 GDDR5 توجه کنید که به تنهایی ۴ گیگابایت حافظه دارد.


ایسوس این لپتاپ را به شدت نازک طراحی کرده و همین هم باعث شده خبری از درایو نوری در آن نباشد. باطری سه سلولی آن ۴۸ وات قدرت دارد و این یعنی باطری نه چندان قدرتمند این لپتاپ، شما را در بهترین حالت سه ساعت همراهی می‌کند. اگر کیفیت سیستم صوتی لپتاپ هم برای شما اهمیت دارد، شاید بد نباشد که بدانید این مدل ایسوس از سیستم قدرتمند بلندگوهای داخلی استریو 2 وات با تکنولوژی ASUS SonicMaster استفاده می‌کند.


لپ تاپ ایسوس مدل ZenBook UX433FLC – A
قیمت: حدود ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان


در چند سال اخیر تولیدکنندگان لپتاپ با حذف محصولات اولترابوک، لپتاپ‌های کوچک را به عنوان محصولات اصلی‌شان معرفی می‌کنند. بنابراین در آینده نزدیک باید خرید لپتاپ‌های با صفحه نمایش بسیار بزرگ را فراموش کنیم. این لپتاپ ۱۴ اینچی با صفحه نمایشی که چندان بزرگ نیست، حاشیه صفحه نمایش بسیار اندکی دارد. به همین دلیل ابعاد بسیار کوچک آن باعث شده تنها ۱.۱ کیلوگرم وزن داشته باشد. این لپتاپ با یاری‌گیری از پردازنده اینتل 10510U با فرکانس باورنکردنی ۴.۹ گیگاهرتزی به یک محصول بسیار قدرتمند تبدیل می‌شود.


با ۱۶ گیگابایت رم و حافظه ۵۱۲ گیگابایت از نوع SSD سرعت به یک شوخی بزرگ برای لپ تاپ ایسوس مدل ZenBook UX433FLC تبدیل می‌شود. برای بازی‌های ویدیویی و کارهای سنگین گرافیکی هم می‌توانید روی قدرت بالای پردازنده گرافیکی GeForce MX250 حساب باز کنید. با این حال مانند بسیاری از لپتاپ‌های سبک و جمع و جور بازار، این لپتاپ هم از درایو نوری بهره‌ای نمی‌برد.

ایرنا

بهترین متدهای کمپوزیسون در هنرهای تصویری و خلق زیباترین عکس‌ها با ساده‌ترین تکنیک‌های ترکیب بندی.مقاله‌های مرتبط:

بهترین تکنیک های ترکیب بندی در عکاسی و تصویر سازی (قسمت اول)

(بهترین تکنیک های ترکیب بندی در عکاسی و تصویر سازی (قسمت دوم)

بعد از مطالعه قسمت دوم بهترین تکنیک های ترکیب بندی به متدهایی می‌رسیم که به شما فرصت می‌دهند شانس خود را با رقابت در جشنواره‌های عکاسی یا تصویرسازی امتحان کنید. این تکنیک‌ها راه شما برای ورود به عکاسی حرفه‌ای هموارتر می‌کنند. عکاسی نه‌تنها می‌تواند لحظات خوشایندی  برای شما فراهم کند بلکه می‌تواند حرفه شما در آینده باشد. 


۱۵. قانون فضا 

هر سوژه‌ای که عکاسی می‌کنید، می‌تواند جهتی در ذهن مخاطب ایجاد کند. شما هم باید این جهت را درک کنید و به آن فضای کامل برای نمایش بدهید. اگر یک خودرو به سمت راست حرکت می‌کند، شما هم باید در سمت راست فضای بیشتری در نظر بگیرد تا سمت چپ. به این طریق بر حرکت ماشین و جهت آن تأکید کردید. البته سوژه شما می‌تواند یک پروانه باشد، مهم تقسیم‌بندی فضای حرکتی به دو بخش فضای مرده و فضای فعال است تا حس و حال سوژه در صحنه بهتر درک شود؛ همان هدفی که بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی از ابتدا تابه‌حال در پی آن بوده است.


ترکیب بندی عکاسی قانون فضا


در این عکس پروانه‌ای را می‌بینید که از سمت چپ به سمت راست حرکت می‌کند. به فضای بیشتر در جلوی پروانه نگاه کنید. ببیند در سمت چپ چقدر فضا دارد. با این کار ما به مخاطب این فرصت را می‌دهیم که مسیر حرکت پروانه را در میان قاب تجربه کند. با این حرکت مخاطب به درون قاب می‌نگرد و با عناصر دیگر هم ارتباط پیدا می‌کند. این تکنیک‌ها باعث ایجاد خطوط ذهنی در نگاه مخاطب می‌شود و هنرمندان برای بیان مفاهیم لطیف‌تر، از آن در ترکیب‌بندی استفاده می‌کنند.


 قبلاً در مورد خطوط ذهنی و تأثیر آن در تصاویر در قسمت اول بهترین تکنیک های ترکیب بندی صحبت کردیم. انواع خطوط ذهنی را می‌توان در تصاویر پیدا کرد. مهم‌ترین نکته در مورد خطوط ذهنی این است که باعث می‌شوند اثر هنری بهتر و به‌طور مناسب‌تری دیده شود. پس خط‌هایی که در یک تصویر باعث می‌شوند مخاطب به بیرون تصویر نگاه کند، خطوط بسیار نامناسبی هستند؛ مگر اینکه عکاس از این کار مقصود یا هدف خاصی را دنبال کند. یک روش راهنمایی مخاطب در تصاویر، استفاده از سمت و جهت نگاه کاراکتر است. با این کار مخاطب شما از طریق دنبال کردن جهت نگاه سوژه مثلاً به یک گل یا کاراکتر دیگری می‌رسد. این‌ یکی از بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی است.


ترکیب بندی عکاسی قانون فضا


خطوط در فهم و تحلیل عکس‌ها نقش اساسی دارند

عکس بالا پلانی از فیلم همشهری کین است. جهت و نگاه بازیگران را تعقیب کنید. می‌بیند که هر سه بازیگر به یک نقطه تمرکز دارند و آن برگه‌ای است که با جدیت در حال تکمیل آن هستند. این باعث می‌شود که شما نیز متوجه اهمیت این برگه در این نما شوید. شما می‌توانید سه خط ذهنی از نگاه بازیگران به سمت قلم بکشید. در عمق صحنه یک قاب مضاعف وجود دارد که کودکی را فارغ از رفتار بزرگ‌سالان در پیش‌زمینه قاب، به برف‌بازی مشغول است. این بازی کودکانه موجب همدلی ما نیز می‌شود؛ چراکه همه آن را دوست داریم و قریب به‌اتفاق آن را با شادی تجربه کردیم. این تضاد رفتاری در بک‌گراند و فورگراند خبر می‌دهد که چیزی در حال وقوع است که چندان خوب به نظر نمی‌رسد و آنچه دوست‌داشتنی‌تر است در معرض خطر قرار دارد. این می‌تواند به این معنا باشد که فصل بازی به انتهای رسیده؛ چراکه حکم آن امضا شده‌ است. این‌یک تحلیل ساده از یک نمای پرمحتوا است و شما به‌تدریج با وجوه بیشتر این خطوط در حین کار آشنا می‌شوید. ساده‌ترین کار این است که بعدازاین به سمت و سوی نگاه کاراکترها درصحنه بیشتر دقت کنید و سعی کنید خطی را که نشان می‌دهند، دنبال کنید تا ببیند به چه عنصر دیگر می‌رسید. همان‌طور که قبلاً گفته شد، خط‌ها در بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی نقش برجسته‌ای دارند. در نمونه‌های زیر به‌راحتی می‌توانید این خطوط را پیدا کند و در این کار ماهر شوید.


ترکیب بندی عکاسی قانون فضاترکیب بندی عکاسی قانون فضاترکیب بندی عکاسی قانون فضاترکیب بندی عکاسی قانون فضا

 


۱۶. قانون راست به چپ

بنای این قانون، قاعده خواندن متون توسط مخاطبان است. وقتی شما از سمت راست مطالب را می‌خوانید و به آن خو گرفته‌اید، در هنگام دیدن یک عکس هم از سمت راست شروع به دیدن آن می‌کنید. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود هر حرکتی که در عکس انجام می‌شود از سمت راست به چپ باشد. این‌یک قانون نسبی است، چراکه به مخاطب شما و زبان او مربوط می‌شود و یک مخاطب انگلیسی‌زبان تمایل دارد تصاویر را از سمت چپ به راست بخواند. پس این دفعه هنگامی‌که دیدید یک عکس این قانون را رعایت نکرده، قبل از قضاوت در مورد عکاس و آموزش‌های عکاس، به این نکته توجه کنید که این عکس در کجا گرفته‌ شده است. اهمیت این قانون در این است که فضای خالی در لحظه اول مخاطب را گیج نکند و مهم‌تر از آن هیچ‌چیز نیست؛ چراکه داوری‌ها می‌تواند در مورد اجرای این قانون متفاوت باشد.


ترکیب بندی عکاسی قانون چپ به راست


ترکیب بندی عکاسی قانون چپ به راست


در این دو تصویر بستگی به عادت خواندن مخاطب، دیدن نقاط مهم صحنه امکان دارد از هر طرف باشد؛ ولی مفهوم و نتیجه حسی که در مخاطب ایجاد می‌کند نیز مهم است. وقتی مخاطب که عادت به خواندن متون از راست به چپ دارد و به تصویر بالایی نگاه می‌کند، آن‌ را ملایم می‌بیند؛ چراکه حرکت تصویر در جهت اسکن چشم او است. ولی وقتی به تصویر پایین نگاه می‌کند و دیدن عکس را از سمت راست به چپ شروع می‌کند، ناگهان با دختری که به سمت راست حرکت می‌کند، مواجه می‌شود که واکنشی مثل مقابله ایجاد می‌کند. همین شرایط به‌طور معکوس برای مخاطبی است که خواندن را از سمت چپ به راست آموخته است. شما در نظر بگیرید که مخاطبان شما بیشتر از کدام دسته هستند. مطالب را از راست می‌خوانند یا از سمت چپ. با استفاده از قوانین دیگر ترکیب‌بندی می‌توانید این قانون را برای دیگر مخاطبان متعادل کنید یا حتی از آن به نفع خود برای بیان بهتر موضوع استفاده کنید. مانند تصویر زیر که دختری در یک نمای قاب در قاب به سمت راست حرکت می‌کند و در اصفهان عکس‌برداری شده است. استفاده از  چند قانون از لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی باعث افزایش کیفیت عکاسی شما می‌شود.


ترکیب بندی عکاسی قانون چپ به راست


یک مطلب مهم در مورد این حالت، اهمیت نقاط خوانش در ترکیب‌بندی مخصوصاً قانون یک‌سوم است. در قانون یک‌سوم، چهار نقطه در صفحه ایجاد می‌شود؛ اما به خاطر نحوه اسکن چشم از تصاویر، هرکدام از این نقاط یک تقدم و تأخر در دیدن  ایجاد می‌کنند. در تصویر زیر این نکته به‌خوبی دیده می‌شود که ابتدا نقطه توجه ۴۱ درصد و بعد ۲۵ درصد و بعد ۲۰ درصد و درنهایت ۱۴ درصد توسط مخاطب، دیده می‌شود. 


ترکیب بندی عکاسی قانون چپ به راست


 


۱۷. تعادل عناصر درصحنه

شما در قسمت اول مطلب لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی با قانون یک‌سوم آشنا شدید و آن را تجربه کردید. در قانون یک‌سوم چیدمان عنصر به نحوی بود که در راستای یک خط عمودی یا افقی قرار می‌گرفتند. رعایت این قانون همیشه راحت نیست. گاهی عمل به آن باعث می‌شود که یک فضای خالی ناخواسته، در عکس ایجاد شود. ما نباید درصحنه یک فضای خالی داشته باشیم؛ مگر از روی قصد و برنامه‌ریزی قبلی. برای رفع این مشکل می‌توانید در نمای خود از یک سوژه بااهمیت کمتر استفاده کنید. تا جایی که وجود آن از اهمیت سوژه اصلی شما نکاهد. سوژه پرکننده قاب شما، می‌تواند کوچک‌تر باشد یا با فوکوس بیشتری سوژه اصلی را هدف قرار دهید.


ترکیب بندی در عکاسی تعادل عناصر در صحنه


در این عکس یک چراغ‌برق را می‌بینید که به‌خوبی سمت چپ کادر نشسته‌ است. در سمت دیگر و در دوردست، برج ساعت بیگ بن را می‌بیند که باقی‌مانده فضای نما را با حضور خود پرکرده است. با این کار به مخاطب خود آدرس کلی این تیر چراغ‌برق را هم داده‌اید. ما می‌توانیم از قانون فضای منفی در این تصویر نیز استفاده کنیم؛ ولی اینجا برای پر کردن فضای منفی و رساندن یک پیام از این کار انصراف دادیم. این در اختیار عکاس است که قوانین بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی را در عکس خود محک بزند. این قوانین قرار هستند به شما کمک کنند تا مفاهیم خود را بهتر بیان کنید، هیچ‌کدام نباید دست و پای شما را ببندد. شما در عکاسی باید ببینید، کدام از این دستورالعمل‌ها برای عکس شما مفید است و کدام نه؛ این کار جز با آزمون و تجربه به دست نمی‌آید.


ترکیب بندی در عکاسی تعادل عناصر در صحنه


 در این تصویر یک گوجه‌فرنگی خوش‌رنگ در یک‌ طرف قاب قرار دارد. ظرف گوجه‌فرنگی نیز با فاصله از طرف دیگر قاب، تعادل را فراهم می‌کند. ظرف گوجه‌فرنگی یک اثر ثانویه نیز در ترکیب دارد. گوجه‌فرنگی در جلوی تصویر در فاصله‌ای است که آشکارا بزرگ‌تر از گوجه‌فرنگی درون ظرف به نظر می‌رسد در عکس به‌اندازه‌ای که دور است کوچک‌تر می‌شود. این ترکیب‌بندی کمک کرده است احساس عمق و مقیاس را به صحنه اضافه شود. در تکنیک فورگراند جذاب، در قسمت اول مطلب بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی مورد لایه‌های صحنه صحبت کردیم و این نمونه‌ای از استفاده از عمق صحنه است.


ترکیب بندی در عکاسی تعادل عناصر در صحنهترکیب بندی در عکاسی تعادل عناصر در صحنهترکیب بندی در عکاسی تعادل عناصر در صحنهترکیب بندی در عکاسی تعادل عناصر در صحنه

 


۱۸. قانون همسایگی

 قانون همسایگی ابزار بسیار قدرتمندی در عکاسی است. این قانون به شما کمک می‌کند که قوام عکس شما بیشتر شود. اینجا شما یک گام جلوتر می‌روید و با حساسیت بیشتری عناصر را انتخاب می‌کنید. وقتی دو عنصر عکاسی که باهم تفاوت بارزی دارند در کنار هم دیده می‌شود، آغاز جلب‌ توجه و داستان‌پردازی است. یک فرد چاق و لاغر را در نظر بگیرید، به‌سرعت نقطه توجه خواهند بود. لزومی ندارد عناصر شما متضاد باشند؛ بلکه می‌توانند مکمل یکدیگر باشند. مهم این است که با چیدمان عناصر و شناخت تأثیر آن‌ها در ذهن مخاطب، بتوانید قوه فکر مخاطب را  نسبت به موضع اثر فعال کنید. فعال کردن این قوه هدف غایی بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی است. 


هنر ترکیب بندی قانون مجاورت


قرار دادن دو شیء در کنار هم که معنایی متضاد را تداعی می‌کند مانند چاق و لاغر یا پیر و جوان یا بزرگ و کوچک، بسیار سریع جلب توجه می‌کند

این عکس در خانه گرفته‌ شده و صحنه‌ای است که مدل‌های مختلف آن را در زندگی روزمره بسیار تجربه کردیم. مادربزرگی که با نوه خود مشغول است و هر دو راضی به نظر می‌رسند. اگر بخش ترکیب‌بندی متقارن را یادتان باشد، حتماً تابه‌حال متوجه خط عمودی دیوار در وسط صحنه و تقسیم‌بندی تصویر شده‌اید. دو سمت تصویر به کودکی و کهن‌سالی اشاره می‌کند. سمت دخترک، درخت کریسمس (نشانه سال و سال نو) و چراغ‌های کوچک و درخشان جشن و محیط کمی تیره‌تر به معنای خامی و خواب دوران جوانی است. سمت پیرزن تصاویر روی دیوار که یادآور خاطرات گذشته هستند و پنجره که نور و روشنایی آن محیط را روشن کرده، به معنای روشنی و خردمندی پیرزن است. این عکس، داستانی از گذر زندگی را به یک‌ لحظه، در جلوی چشم ما مجسم می‌کند.


هنر ترکیب بندی قانون مجاورت


این تصویر جالب که به‌نوعی تکنیک قاب در قاب است با استفاده از نوستالژی یک عکس قدیمی و مکان واقعی درون قاب، یک صحنه خاطره‌انگیز و جذاب را ایجاد کرده است. موضوع و هدف خود را بیان کنید و بعد فکر کنید چه عناصری می‌تواند بیانگر موضوع شما باشد. وقتی به آن مسلط شدید، می‌توانید ترکیب‌بندی خود را شروع کنید و با چیدمان درست عناصر در کنار یکدیگر  راوی داستان خود باشید. اگر هنوز این کار برای شما سخت است از نمونه‌های زیر الهام بگیرد و با مهندسی معکوس آن‌ها را اجرا کنید؛ مطمئن باشید که به‌تدریج ایده‌های جدیدی به سراغ شما می‌آیند.


هنر ترکیب بندی قانون مجاورتهنر ترکیب بندی قانون مجاورتهنر ترکیب بندی قانون مجاورتهنر ترکیب بندی قانون مجاورت

 


۱۹. مثلث طلایی

 در لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی، این قانون ترکیبی از قانون یک‌سوم و خطوط مورب است. چشم مخاطب بعد از پویش نقاط کلیدی قانون یک‌سوم، به دیدن عکس به‌صورت قطری می‌پردازد. برای به دست آوردن مثلث‌های طلایی در قاب خود یک از قطرهای عکس را رسم کنید. از دو گوشه دیگر یک خط که با زاویه ۹۰ درجه خط قطری را قطع کند، ترسیم کنید. با این کار قاب شما به چند مثلث تقسیم می‌شود . حال شما چند نقطه پویا و مؤثر در تصویر خود دارید.


ترکیب بندی در هنر قانون مثلث طلایی


در تصویر بالا با کشیدن خط راهنما و ایجاد مثلث‌های طلایی بهتر متوجه نقاط بارز تصویر می‌شوید. علاوه بر نقاط برجسته به زاویه عناصر صحنه در راستای خط راهنما نیز توجه کنید. اگر دقت کرده باشید، نقاط ترکیب‌بندی مثلث در حوالی نقاط قانون یک‌سوم ایجاد می‌شود. بهتر است که شما هم این نقاط را همانند سطوح کوچک راهنما در نظر بگیرید. لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی از قواعدی تشکیل‌ شده است تا ما به‌سرعت با تست آن‌ها روی سوژه، به ایده‌های جدیدی دست پیدا کنید. شاید به نظر برسد این قوانین تا حدی هم‌پوشانی دارند. از جهتی این امر درست است؛ ولی هرکدام از قواعد لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی از شما می‌خواهد از منظری نو به صحنه عکاسی خود نگاه کنید.


ترکیب بندی در هنر قانون مثلث طلایی


در عکس بالا بازهم از قاعده مثلث طلایی استفاده‌ شده است. موقعیت سر جوانه‌ها با زاویه‌ای که ایجاد می‌کند، قطر قاب را تداعی می‌کند. قرارگیری دو جوانه اول و آخر درون مثلث‌های طلایی به عکاس کمک کرده تا تصویر جذابی خلق کند.


ترکیب بندی در هنر قانون مثلث طلاییترکیب بندی در هنر قانون مثلث طلاییترکیب بندی در هنر قانون مثلث طلاییترکیب بندی در هنر قانون مثلث طلایی

 


۲۰. نسبت طلایی

مقاله‌های مرتبط:

۵ قدم برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای

گران‌قیمت‌ترین عکس‌های تاریخ

در انتهای لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی به یک قانون جهانی در مورد زیبایی اشاره می‌کنیم. نسبت طلایی یا عدد فی یکی از اعدادی است جایگاه خاصی در ریاضی و هندسه و هنر دارد. گاهی ارج و منزلتی پیدا می‌کند که گویی یک موهبت الهی است و خیلی وقت‌ها هم به‌طور عجیبی این را ثابت می‌کند. چند عدد در دنیای علم با هم رقابت تنگاتنگی دارند از قبیل عدد فی، عدد پی ، عدد اویلر و ... که هرازگاهی کشفیات جالبی نسبت به آن‌ها بیان می‌شود؛ اما عدد فی یک مزیت نسبی دارد و آن این است که حتی در زندگی عادی نیز خود را خیلی راحت و صمیمی نشان دهد. اگر عدد پی توانسته است در تقویم یک روز به نام خودش ثبت کند، عدد فی خود در میان قلب‌ها و مخصوصاً قلب هنرمندان جا گرفته و ملقب به عدد طلایی یا نسبت طلایی شده است. عدد فی را می‌توان در طبیعت فراوان دید و در معماری و هنرهای تجسمی نیز نفوذ فراوان دارد. این عدد امروز در مهندسی و پزشکی نیز جایگاه قرص و محکمی برای خود مهیا کرده است؛ اما عدد فی چرا در لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی قرار گرفته و چگونه می‌تواند به عکاسی کمک کند؟


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


شما می‌خواهید یک قاب مناسب و زیبا برای خلق اثر هنری خود داشته باشید. ساده‌ترین قاب، مربع است که اضلاع آن برابر دارد و ما نام هر ضلع را a می‌گذاریم؛ ولی ترکیب‌بندی در قاب مربع، کاری خسته‌کننده است. به تجربه ثابت‌ شده که چشم، مستطیل‌ها را بیشتر دوست دارد و می‌پسندد. برای به دست آوردن یک قاب بهتر یکی از ضلع‌های مربع را به یک نسبت بلندتر می‌کنیم و این مقدار اضافه را b می‌نامیم. برای محاسبه این نسبت کافی است a را به b تقسیم کنیم تا هر زمانی که قابی با سایز دیگر نیاز داشتیم، بتوانیم با این نسبت اضلاع مناسب و درست یک قاب خوش‌فرم را تعیین کنیم. برای آنکه مطمئن شویم کارمان درست است، می‌توانیم بگویم طول جدید که مجموع a و b است، هنگام تقسیم‌ بر a نیز باید یک نتیجه مشابه به ما بدهد. اکنون می‌توانیم این فرمول را به‌صورت زیر بنویسیم.


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلاییتجربه نشان داده که فی در بهترین حالت برابر است با ۱.۶۱۸. این تجربه جذاب و پرکاربرد باعث شده که تصور شود برای هر پاره‌خطی می‌شود یک نقطه طلایی مشخص کرد و درنهایت این پاره‌خط‌ها که هرکدام اضلاع یک مستطیل زیبا هستند، یک قوس حلزونی یا اسپیرال تشکیل می‌دهند. این قوس زیبا را با یک پرگار خاص هم می‌شود اندازه‌گیری کرد که به پرگار داوینچی معروف است. داوینچی از کسانی است که در آثار خود مشتاقانه به دنبال پیاده کردن این عدد بوده و در مشهور شدن آن نقش به سزایی داشته است. از میان ایرانیان نیز نابغه بزرگی همچون میرعماد، نه به این طریق هندسی بلکه با ذوق ذاتی این نسبت را در آثار خود پیاده کرده است. نتیجه این نبوغ، خط نستعلیق است که به عروس خط‌های اسلامی محسوب می‌شود.


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


نسبت طلایی به‌عنوان یک شاخص زیباشناسی به‌کرات می‌تواند مورد استفاده واقع شود . شما هم می‌توانید در هر جا آن را امتحان کنید . فرض کنید می‌خواهید بدانید شما خوش‌قامت هستید یا نه؟ اگر مقدار قد کامل خود را تقسیم‌ بر مقدار ارتفاع نقطه ناف تا پاشنه پای خود بکنید، چه عددی به دست می‌آید. هرچقدر این عدد به ۱.۶۱۸ نزدیک‌تر باشد، خوش‌قامت‌تر هستید. حالا اگر بخواهید در میان طول قفسه یک شیء را در بهترین نقطه بگذارید تا برجسته و بهتر دیده شود، کدام نقطه را انتخاب می‌کنید. شاید باید به دنبال، ناف قفسه باشید.


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


البته فرمول فی به این صورت که بیان کردیم از لحاظ ریاضی چندان پیشرفته نیست؛ ولی باعث می‌شود قانونی پیشرفته‌تر از قانون یک‌سوم را تجربه کنید. تفاوت تقسیم‌بندی یک قاب با قانون یک‌سوم و قانون نسبت طلایی به‌صورت زیر است.


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


در فیلم زیر می‌توانید روش دیگر محاسبه تناسب طلایی را در ۶۰ ثانیه تماشا کنید.ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


قوس حلزونی در این عکس از یک سمت شروع‌ شده و درنهایت کاراکتر اصلی را در نقطه طلایی نشانه رفته است. شما می‌توانید برای گرفتن چنین نتایجی هنوز هم به روش‌های قبلی ترکیب‌بندی اعتماد کنید و بعد در انتها، کار خود را با یک اسپیرال حلزونی مانند شکل این بسنجید. به‌مرور می‌توانید کادر مناسب را برای پیاده‌سازی این ترکیب‌بندی انتخاب کند.


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی


در لیست بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی، قانون نسبت طلایی می‌تواند بهترین خاصیت را در سوژه‌یابی دارد. اگر آن را تمرین کنید و در جستجوی آن مداومت داشته باشید، در خیلی از مکان‌ها و نقاط به چشم می‌آید و کار عکاسی را برای شما آسان‌تر می‌کند. به تصاویر نمونه این بخش نگاه کنید و بدانید که شما نیز می‌توانید همانند آن را خلق کنید.


ترکیب بندی هنری قانون نسب طلاییترکیب بندی هنری قانون نسب طلاییترکیب بندی هنری قانون نسب طلاییترکیب بندی هنری قانون نسب طلایی

 


با بهترین تکنیک‌های ترکیب‌بندی آشنا شدید. تابستان در پیش است، روزی چند عکس با این متدها بگیرید. اگر قصد خرید دوربین دارید، مطالب راهنمای خرید دوربین را مطالعه کنید. اگر دوربین حرفه‌ای ندارید هیچ مشکلی نیست. می‌توانید با نصب نرم‌افزارهای موبایل Camera Awesome و Big Lens در گوشی هوشمند خود امکانات لازم برای پیاده‌سازی این تکنیک‌ها را در اختیار داشته باشید. اگر هم‌اکنون شروع کنید، در انتهای فصل تابستان، کوله‌باری از تجربه و عکس‌های زیبا خواهید داشت که حتی می‌تواند آینده شغلی شما را تعیین کند. پس این فرصت را به خود بدهید که حتی با دوربین گوشی همراه، استعدادهای ناشکفته خود را شکوفا کنید.

https://www.zoomit.ir/2018/6/15/283002/best-composition-techniques-photography-illustration-pt3/

بهترین چاپگرها برای سال 2020

>>> تاریخ انشتار پست :1399/4/16

خواه به یک چاپگر برای یک مشاغل کوچک ، دفتر خانه یا مدرسه نیاز داشته باشید ، مهم است که دستگاهی را انتخاب کنید که چاپ را سریع و آسان کند. انتخاب بهترین چاپگر به دلیل طیف گسترده ای از ویژگی های موجود می تواند پیچیده باشد. شاید تعجب کنید که در کدام ویژگیها ارزش سرمایه گذاری دارید و در مقایسه با چاپگرها به چه نکاتی باید توجه کنید.


راهنمای ما برای بهترین چاپگرها ، با شروع بهترین مدل همه جانبه ، HP OfficeJet Pro 9015 ، به شما بهتر ایده می دهد از ویژگی ها و نوآوری های متناسب با نیازهای شما.


بهترین چاپگرها با یک نگاه

بهترین گزینه در سراسر چاپگر: HP OfficeJet Pro 9015

بهترین چاپگر عکس: Epson SureColor P400

بهترین چاپگر کوچک: HP Tango X

بهترین چاپگر اداری: Canon Maxify MB5420

بهترین چاپگر لیزری: Brother HL-3170CDW

بهترین چاپگر ارزان قیمت: Canon Pixma MG6320

بهترین در سراسر چاپگر: HP OfficeJet Pro 9015


HP OfficeJet Pro 9015

HP OfficeJet Pro 9015

OfficeJet مدرن HP بسیار هوشمند و بسیار توانمند است.

230 دلار از آمازون

160 دلار از بهترین خرید

230 دلار از HP

چرا HP OfficeJet Pro 9015 را انتخاب کردیم:


HP سالهای زیادی را صرف آهسته از اتهامات مربوط به خط Office Jet و به روز کردن فن آوری برای خانه یا دفتر مدرن کرده است. نتیجه آن OfficeJet Pro 9015 است ، یک چاپگر فوق العاده پیشرفته که بسیار سخت کار می کند تا چاپ ، اسکن ، کپی و فکس را تجربه کند - اگر خوشایند نباشد - پس از آن قابل اعتماد و قابل کنترل است. دارای سرعت چاپ 22 صفحه در دقیقه (ppm) (B&W) ، اسکن خودکار دو طرفه تا 1200 dpi ، فیدر خودکار 35 صفحه ای و سینی کاغذ 25 برگه است.در چاپگر ، صفحه نمایش لمسی بسیار عالی به شما امکان می دهد تنظیمات را تغییر داده و ابزارهای خود را انتخاب کنید ، گزینه های زیادی برای ارسال اسکن به ایمیل ، ابر یا دستگاه مورد نظر شما (با سازگاری الکسا و دستیار Google ، کار با صدا نیز وجود دارد). یک گزینه). یا می توانید از برنامه هوشمند HP استفاده کنید ، این امکان را به شما می دهد تا پرینتر را از دور کنترل کنید و حتی بر میزان جوهر خود نیز نظارت کنید. این فقط شروع است ، اگر می خواهید به کارهای هوشمند تبدیل شوید که به شما امکان می دهد چاپگر را برای برنامه های خاص مانند QuickBooks بهینه کنید.


گزینه های اتصال شامل ویژگی های اصلی Wi-Fi Direct مانند Apple AirPrint است: اگر از طریق Wi-Fi چاپ می کنید ، یک اتصال Wi-Fi هوشمند خوب نیز دریافت می کنید که بر مشکلات اتصال نظارت می کند و در صورت امکان خود را برطرف می کند. از آنجا که این HP است ، چاپگر همچنین دارای چندین ویژگی امنیتی مانند رمزگذاری و محافظت از رمز عبور است.


تعداد کمی از چاپگرها تا به حال چنین کیفیتی را از بالا تا پایین نشان داده اند. با این حال ، ما توجه خواهیم کرد که اگرچه کمی فشرده تر از مدل های قبلی است ، این چاپگر هنوز فضای بسیار زیادی را اشغال می کند ، بنابراین باید فضای لازم را برای آن فراهم کنید.


بهترین چاپگر عکس: Epson SureColor P400


چاپگر عکس رنگی بی سیم Epson SureColor P400

چاپگر عکس رنگی بی سیم Epson SureColor P400

SureColor P400 چاپ های بسیار زیبایی را با قیمت مناسب انجام می دهد.

$ 866 از آمازون

600 دلار از آدوراما

600 دلار از MACMALL

چرا Epson SureColor P400 را انتخاب کردیم:


عکاسی یک سرگرمی گرانقیمت است و اگر سرمایه زیادی را در یک دوربین عالی سرمایه گذاری کرده اید ، ممکن است یک چاپگر بخواهید که بتواند عکسهای شما را با عدالت انجام دهد. در حالی که مطمئناً می توانید هزاران دلار بر روی یک پرینتر عکس برتر بچسبانید ، Epson SureColor P400 چاپ های عالی و بدون نیاز به صندوق بازنشستگی شما ارائه می دهد.


P400 با نمای غیرقابل انعطاف خود ، ممکن است به هیچ وجه شبیه به سیستم معمولی نباشد ، اما دارای یک سیستم هشت کارتریج (هفت رنگ و یک "بهینه ساز درخشش") است که می تواند چاپی از "دقت و اشباع رنگ عالی" را به وجود آورد. در بررسی ما هفت رنگ جوهر P400 سایه های متنوعی را فراهم می کند ، و بهینه کننده براق به تصاویر رنگ و باریک را نشان می دهد که بر اشباع رنگ تأکید می کند.P400 می تواند تا 13 و 19 اینچ کاغذ را در خود جای دهد و در حالی که ممکن است این برگه ها کمی چاپ کنند (طبق نظر ما چند دقیقه) ، نتایج خیره کننده است. ممکن است چاپگرهای عکس با سقف بالاتر از P400 وجود داشته باشند ، اما عکاسان گاه به گاه یا کسانی که هنوز طناب ها را یاد می گیرند باید بیشترین ارزش را از این جانور سطح ورودی بگیرند.


بررسی کامل Epson SureColor P400 ما را بخوانید


بهترین چاپگر کوچک: HP Tango X

بررسی HP Tango X

تد سوزن سوزن / روندهای دیجیتال

پرینتر خانگی HP Tango X Smart

پرینتر خانگی HP Tango X Smart

یک چاپگر کوچک و هوشمند برای عصر دیجیتال.

150 دلار از آمازون

150 دلار از بهترین خرید

150 دلار از HP

چرا HP Tango X را انتخاب کردیم:


برای متوسط ​​خانه ، خوابگاه یا حتی مشاغل ، نیاز به چاپ هرگز نادر نبوده است. همه به دیجیتال رفته اند و PDF ها به راحتی می توانند روی رایانه شما امضا شوند ... اما برخی از چاپها هنوز از ضرورت لازم است. برای کارهایی که انجام می شود ، Tango X قدم می گذارد: این چاپگر کوچک هیچ صفحه ای ندارد و دکمه هایی به سختی دارد - همه کارها را با استفاده از برنامه و فرمان صوتی انجام می دهد و سازگاری با الکسا ، دستیار Google و Cortana را ارائه می دهد.


این چاپگر همچنین بسته به نوع چاپی که دارد ، از دقت رنگی بالایی برای چاپ عکس و کارتریج های با کارایی بالا برای انعطاف پذیری بیشتر برخوردار است. با این حال ، هیچ جایی در این ماه فشرده وجود ندارد

برای یک فیدر خودکار خودکار دلخوش می شود و دقیقاً هیچ جایزه ای را برای سرعت کسب نمی کند. با این حال ، به راحتی می توان گفت که Tango نمایانگر آینده چاپ است ، و ممکن است در حال حاضر برای شما مناسب باشد.


بررسی کامل HP Tango X ما را بخوانید


بهترین چاپگر اداری: Canon Maxify MB5420


Canon Maxify MB5420

Canon Maxify MB5420

یک چاپگر اقتصادی که باعث دلگرمی همکاران شما خواهد شد.

346 دلار از آمازون

279 دلار از MACMALL

280 دلار از کانن

چرا ما Canon Maxify MB5420 را برداشتیم:


اگر مشاغل كوچكی را اداره می كنید ، احتمالاً باید بسیاری از اسناد را چاپ كنید ، و نه فقط هر چاپگری انجام خواهد داد. شما می خواهید یک چاپگر که به سرعت کار می کند (بنابراین افرادی را ندارید که یک صف را تشکیل می دهند ، با عصبانیت گریه می کنند) ، و دیگری را قادر می سازد که سخت افزارهای چاپ مکرر را بدون خراب کردن اداره کند.


وارد Canon Maxify MB5420 شوید. MB5420 با داشتن بدن کم حجم و مکعب شکل آن ، در هر دفتر یا خانه ای جای خواهد گرفت و اگرچه ممکن است زیباترین اسب در پایدار نباشد ، می تواند وزن زیادی را به سمت خود بکشاند. این چاپگر می تواند 500 صفحه کاغذ سنگین را در خود نگه دارد (در دو سینی پخش شده) ، و همانطور که در بررسی ما به آن اشاره کردیم ، می تواند اسناد تک رنگ را با سرعت 22.2ppm (10ppm برای اسناد رنگی) چاپ کند. از نظر انتقادی ، این نیز می تواند در برابر یک بار کاری سنگین تحمل کند. چرخه "وظیفه" ماهانه چاپگر 2000 صفحه است که احتمالاً برای هر تجارت کوچک کافی خواهد بود.به عنوان یک دستگاه همه در یک ، MB5420 می تواند کارهای بیشتری را صرفاً چاپ کند. همچنین می تواند فکس ، کپی و اسکن کند ، و همانطور که در بررسی خود گفتیم ، "اسناد اسکن شده ما دارای رنگ های دقیق و جزئیات دقیق بودند." در حالی که ارزانترین چاپگر در جهان نیست ، MB5420 مسافت پیموده شده زیادی را برای شما به شما می دهد.


بررسی کامل Canon Maxify MB5420 ما را بخوانید


بهترین چاپگر لیزری: Brother HL-3170CDW


برادر HL-3170CDW

برادر HL-3170CDW

این چاپگر Brother براق ، ساده و سریع است.

477 دلار از آمازون

چرا برادر HL-3170CDW را انتخاب کردیم:


اگر می خواهید یک چاپگر لیزری برای خانه یا محل کار خود داشته باشید ، Brother HL-3170CDW یک شرط مطمئن ، یک دستگاه جمع و جور است که می توانید با قیمت مناسب آن را تهیه کنید. این پرینتر می تواند کار خود را با سرعت 23:00 انجام دهد ، و 250 برگه کاغذ در اختیار دارد. هر دوی این فاکتورها برای دفاتر انتخاب خوبی است ، جایی که ممکن است افراد بدون اینکه منتظر بمانند شغل شخص دیگری تمام شود اسناد زیادی را چاپ کنند.


چاپگر فقط سریع نیست. همچنین از چاپ مضاعف برای صفحات دو طرفه پشتیبانی می کند. هرچه چاپ کنید احتمالاً عالی به نظر می رسد ، زیرا می تواند اسناد تمام رنگی را با کیفیت 600 در 2400 dpi چاپ کند.راه‌اندازی این مدل Brother یک سینک است و علاوه بر اتصال به اترنت و USB 2.0 ، از چاپ بی سیم نیز پشتیبانی می کند؛ کاربران می توانند از جمله دیگر با دستگاه های Android و Apple ارتباط برقرار کنند.


بهترین چاپگر ارزان قیمت: Canon Pixma MG6320


چاپگر بی سیم Canon Pixma MG6320

چاپگر بی سیم Canon Pixma MG6320

این چاپگر بی سیم ارزان قیمت را ارائه می دهد.

113 دلار از آمازون

50 دلار از کانن

80 دلار از هدف

چرا ما Canon Pixma MG6320 را انتخاب کردیم:


اگر در درجه اول به مقرون به صرفه بودن علاقه دارید ، این مدل چاپ / کپی / اسکن Canon Pixma را بررسی کنید ، که می توانید در حدود 50 دلار پیدا کنید. این گزینه های کامل چاپ بی سیم را از طریق برنامه و خدماتی مانند AirPrint ، Google Cloud Print ، NFC ، Canon Print و غیره ارائه می دهد. ما همچنین از دقت رنگ چاپگر هنگام ترکیب با کاغذ عکس Canon بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. این چاپگر در حالی که به اندازه کافی کوچک است تا در مکان های مختلفی قرار بگیرد ، شامل دوبل اتوماتیک و صفحه لمسی کوچک برای کنترل ها نیز می شود. دو سینی کاغذ وجود دارد ، با یک سینی که می تواند در صورت لزوم 125 برگ و یک سینی دوم برای کاغذ عکس نگه دارد.اگرچه این چاپگر مناسب برای خانه متوسط ​​است ، اما خیلی سریع از جوهر استفاده می کند ، بنابراین ممکن است مقرون به صرفه ترین گزینه برای کارهای مکرر چاپ نباشد.


بررسی کامل Canon Pixma MG6320 ما را بخوانید


نکات تحقیق و خرید

کدام چاپگر ارزانترین جوهر را دارد؟

چه چاپگری دارای ماندگارترین کارتریجهای جوهر است؟

ارزان ترین کار چاپگر کدام چاپگر است؟

کدام مارک چاپگر بهترین است؟

چه صفحات در دقیقه (PPM) برای چاپگر مناسب است؟

کدام چاپگر ارزانترین جوهر را دارد؟

جوهر مقرون به صرفه به چندین عامل مختلف بستگی دارد: میزان کارتریج در قسمت مقرون به صرفه ، چقدر جوهر از چاپگر استفاده می کند و به مدت متوسط ​​کارتریج ها چقدر است. در نهایت ، بهتر است اگر به مدلهای خاصی توجه کنید و بررسی کنید که کارتریج ها چقدر هستند ، و ماندگاری آنها چقدر طول می کشد (معمولاً با عملکرد صفحه اندازه گیری می شود). حتی در همان مارک تجاری ، هزینه های جوهر بر اساس دستگاه چاپ می تواند بسیار متفاوت باشد.به طور کلی ، باید به دنبال چاپگرهایی باشید که بازده صفحه بالایی را برای کارتریج های خود داشته باشند ، و کارتریج هایی که در مقایسه با گزینه های دیگر مقرون به صرفه تر هستند. این دو آمار ترکیبی می تواند چیزهای زیادی برای شما تعریف کند. پرینترهای جوهر افشان با کارتریجهای مایع جوهر خود تمایل دارند که با گذشت زمان هزینه بیشتری نسبت به چاپگرهای لیزری با کارتریجهای بزرگ تونر خود داشته باشند. همه انتخاب های برند برتر ما ، مانند Canon ، HP و Epson ، بسیار کارآمد هستند. اگر بخواهید در جوهر صرفه جویی کنید (اگرچه ما از عملکرد جوهر مدل Canon Pixma ما کمی ناامید شدیم) انتخاب HP ما ، ممکن است انتخاب خوبی باشد.


چه چاپگر دارای طول است

کارتریجهای جوهر ماندگار؟

چاپگرهای لیزری با کارتریج های تونر خود دارای هزینه های اولیه بالایی برای جایگزینی تونر هستند ، اما تونر تقریباً از هر نوع جوهر چاپگر دیگر طولانی تر است. با این حال ، اگر می خواهید چاپگر مشاغل خانگی یا کوچک داشته باشید ، احتمالاً یک چاپگر لیزری در لیست شما نیست. در این حالت ، ما پیشنهاد می کنیم به انتخاب برتر HP OfficeJet ما نگاهی بیندازید. HP مدلهای OfficeJet خود کارتریج جوهر بسیار باکیفیتی را ارائه می دهد و ماندگاری آنها بیشتر از سایر گزینه ها است.ارزان ترین کار چاپگر کدام چاپگر است؟

قبلاً مشخص کرده ایم که گذشته از هزینه های بالای اولیه ، چاپگرهای لیزری تمایل دارند در دراز مدت مقرون به صرفه تر باشند زیرا آنها بسیار ارزان هستند. با این حال ، بگذارید بگوییم که شما فقط به چاپگرهای جوهر افشان نگاه می کنید: چه چیزی را باید جستجو کنید؟


بهترین گزینه های شما مارک های معتبر و قابل اعتماد خواهند بود که چاپگرهایی با سطح بالاتر ایجاد می کنند که برای کارهای سبک تر دفتر طراحی شده اند. ما در مورد مدل های Epson Workforce ، چاپگر HP Officejet و خانواده های مارک مشابه صحبت می کنیم.


کدام مارک چاپگر بهترین است؟

وقتی صحبت از چاپگر می شود ، احتمالاً با مارک هایی مانند Canon و HP آشنا هستید و به دلایل خوبی. آنها انواع بسیار متنوعی از مدل های چاپگر را تولید می کنند و برای همه هزینه هایی دارند. مارک های کمتر شناخته شده ای مانند برادر نیز در چاپگرهای باکیفیتی که تولید می کنند نامی برای خود ایجاد کرده اند. همچنین ، در حالی که ممکن است اپسون برای چاپگرهای سطح شرکت خود بیشتر شناخته شده باشد ، این شرکت همچنین در حال ساخت چندین چاپگر خانگی بسیار با کیفیت عکس است که ارزش نگاه دقیق تری دارند.

بهترین ساعت های هوشمند 2020


چه صفحات در هر دقیقه (ppm) برای چاپگر مناسب است؟

به طور کلی ، صفحات بالاتر در دقیقه به اندازه کیفیت چاپ اهمیت چندانی ندارند ، اما اگر یک چاپگر سریع می خواهید ، باید همچنان به دنبال مشخصات خوب باشید. برای چاپگر جوهر افشان متوسط ​​، هر چیزی بالاتر از 20ppm برای سیاه و سفید خوب است. برای چاپگر لیزری ، معمولاً می توانید این تعداد را 10 تا 20 بعد از ظهر مرتفع کنید. چاپگرهایی که بالاتر از 40ppm هستند ، نادر هستند ، اما بهترین برای دفاتر مخصوص خواستار.


بهترین ساعت های هوشمند 2020

>>> تاریخ انشتار پست :1399/4/14

صورت ساعت گرد در مقابل مربع ، تأکید بر تناسب اندام در مقابل سایر ویژگی های هوشمند ، iOS در مقابل سازگاری با اندرویدی ... خواه به دنبال اولین مورد خود باشید یا یک مدل قدیمی را جایگزین کنید ، در خرید یک ساعت مچی هوشمند ، فاکتورهای زیادی در نظر گرفته شده است ، خصوصاً به این دلیل که اگر قصد استفاده از آن را برای ردیابی خواب خود دارید ، تقریباً 24/7 به مچ دست خود خواهید گرفت. ما پنج مورد ساعت هوشمند مورد علاقه خود را بر اساس عملکرد ، قیمت و سازگاری جمع کرده ایم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.
اپل واچ سری 5

سارا توو / CNET
اپل واچ سری 5 ممکن است گرانترین لیست ما باشد اما استاندارد طلا در هنگام ساعت های هوشمند است. این همه چیز را در مورد پیشینیان خود دوست داشتیم ، از جمله سازگاری یکپارچه با سایر دستگاه های اپل ، ردیابی تناسب اندام پیشرفته و ویژگی های سلامتی بالقوه صرفه جویی در سلامت مانند EKG داخلی و تشخیص سقوط.

بزرگترین نقطه ضعف اپل واچ: این دستگاه فقط با آیفون سازگار است و نسبت به سایر رقبای خود از عمر باتری کوتاهتری برخوردار است. بررسی Apple Watch Series 5 ما را بخوانید.

399 دلار در برنامه
اپل واچ سری 3

تقریباً سه سال می گذرد که اپل واچ سری 3 اولین بازی خود را آغاز کرد ، اما همچنان به کار خود ادامه می دهد. ممکن است این نمایشگر همیشه روشن ، EKG یا قابلیت تشخیص سقوط که از سری 5 دارد ، نداشته باشد ، اما برای نیمی از قیمت همه چیز دیگر را دارد. و با به روزرسانی WatchOS 7 در پاییز ، سری 3 نیز ردیابی خواب را به لیست طولانی ویژگی های سلامتی و تناسب اندام خود اضافه می کند.

یکی از اشکالات احتمالی سری 3 این است که ساعت قدیمی ممکن است قبل از سری 5 از بروزرسانی ها متوقف شود. به عنوان مثال ، به روزرسانی WatchOS 7 امسال ، سری 2 ، سری 1 و ساعتهای اصلی Apple را از دست داد. بررسی Apple Watch Series 3 ما را بخوانید.

199 دلار در برنامه
Fitbit Versa 2

آنجلا لانگ / CNET
وریا 2 بهترین Fitbit شما می توانید خریداری کنید اگر به دنبال انجام کارهای بیشتر از فقط مراحل پیگیری هستید. باتری باتری که نسبت به سایر سایر پوشیدنی های این لیست بیشتر از هر شارژ ماندگار است ، وریا 2 نیز با اندروید یا آیفون کار می کند و دارای الکسا در هیئت مدیره است. شما GPS داخلی دریافت نمی کنید (برخلاف آخرین ردیاب Fitbit ، Charge 4) ، بنابراین برای پیگیری مسیر و مسافت در اجرا ، باید تلفن خود را با خود ببرید.

اما بزرگترین قدرت Versa 2 برنامه Fitbit است که جزئیات تمرین شما را به وضوح ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی تلاش های خود را تفسیر کنید. بررسی Fitbit Versa 2 ما را بخوانید.

در بهترین قیمت خرید کنید
Samsung Galaxy Watch Active 2

آنجلا لانگ / CNET
شکی نیست که Galaxy Watch Active 2 براقترین ساعت هوشمند سامسونگ تا به امروز است که در دو اندازه برای قرار دادن مچ های بیشتر وجود دارد. ترکیبی از صفحه لمسی و صفحه لمسی باعث می شود تا رابط کاربری نسیم به وجود بیاید و همچنین می توانید نسخه LTE را بدست آورید تا بتوانید بدون نیاز به تلفن خود در این نزدیکی ، تماسهای لازم را دریافت کنید. عمر باتری می تواند متناقض باشد ، اما ECG هنوز در خارج از کره فعال نیست. بررسی Samsung Galaxy Watch Active 2 ما را بخوانید.

در AMAZON ببینید
Amazfit Bip S

اگر به دنبال این هستید که صدای جنجال بیشتری برای جنجال خود پیدا کنید ، برای یافتن معامله بهتری نسبت به Amazfit Bip S. این فشار سخت گیرانه خواهید داشت. این ساعت هوشمند 70 دلاری با دستگاه های Android و iOS سازگار است و در صورت وجود بیشتر جعبه ها را بررسی می کند. ویژگی های: نمایشگر همیشه روشن ، GPS داخلی و بهترین عمر باتری دستگاه های موجود در این لیست است. می توانید حداکثر 40 روز استفاده را با شارژ یا حدود دو هفته استفاده سنگین با GPS روشن و روشنایی دریافت کنید (زمانی که هنوز بالاتر از آن و بالاتر از سایر موارد).

در مورد زیبایی شناسی ممکن است مجبور شوید قربانی هایی را انجام دهید ، هرچند که دارای یک پوشش پلاستیکی است و صفحه نمایش آنقدر روشن نیست که جوابگوی گلکسی و اپل واچ باشد. درباره Amazfit Bip S بیشتر بخوانید.