در این پست ، من نحوه ساخت یک فروشگاه آنلاین را به شما نشان می دهم.


ایجاد یک فروشگاه آنلاین نسبتاً آسان است. فروش نیست.


بنابراین این پست فقط در مورد اینکه آیا شما برای ساخت یک فروشگاه آنلاین باید از Shopify ، BigCommerce ، WordPress یا Squarespace استفاده کنید نیست.


در عوض ، این 6 مرحله کلیدی را که باید برای برپایی یک راه اندازی فروشگاه اینترنتی موفق کاملاً از بین ببرید ، بیان می کند. یکی که در واقع منجر به فروش می شود.


درسته ، بیا بریم


1. محصولات مناسب را برای فروش انتخاب کنید

این ممکن است خیلی واضح به نظر برسد ، اما چیدن محصولات "مناسب" برای فروش کاملاً برای موفقیت فروشگاه شما ضروری است.


با این حال ، "درست" من در مورد کیفیت صحبت نمی کنم - شما واضح است که باید از فروش کالاهای بی کیفیت جلوگیری کنید - من در مورد "منحصر به فرد بودن" محصولات خود صحبت می کنم.


این به این دلیل است که وقتی یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید ، با تعداد زیادی از سایت های بسیار محبوب که همه چیز را در زیر آفتاب (Ebay ، Amazon ، Etsy و غیره) می فروشند ، رقابت می کنید.


به طور کلی ، اگر به سادگی چیزهایی می فروشید که قبلاً به طور گسترده در این نوع سایت ها در دسترس است ، شما وقت سختی برای جابجایی محصولات خواهید داشت.


شناسایی جایگاه مناسب و یافتن محصولات تجارت الکترونیکی مناسب برای فروش برای موفقیت فروشگاه آنلاین شما حیاتی است.

شناسایی جایگاه مناسب و یافتن محصولات تجارت الکترونیکی مناسب برای فروش برای موفقیت فروشگاه آنلاین شما حیاتی است.

برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین موفق ، آنچه در حالت ایده آل باید انجام دهید این است که "طاقچه خود را پیدا کنید" - محدوده کالایی را شناسایی کنید (یا ایجاد کنید!) که توسط هر خرده فروش آنلاین در خارج از کشور فروخته نمی شود ، اما تقاضای کافی برای ادامه آن وجود دارد. یک تجارت آنلاین.


به عنوان مثال ، ممکن است به جای فروش گیتاری که معمولاً در آمازون در دسترس است ، فروش ابزاری را پیدا کنید که یافتن آن دشوارتر از طریق اینترنت باشد ، اما می دانید تقاضای زیادی برای آن وجود دارد.


یافتن جایگاه به طور معمول شامل کمی تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. بیایید نگاهی به آن بیندازیم.


استفاده از تحقیق کلمات کلیدی برای کمک به شما در یافتن جایگاه خود

ساده ترین راه برای شناسایی طاقچه استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی (مانند Semrush) برای یافتن بازارهای ویژه و دیدن نوع رقابت در این بازارها است.


ابزار تحقیق کلمات کلیدی به شما امکان می دهد دریابید که ماهانه چه تعداد جستجو برای کلمات کلیدی مختلف انجام می شود.


به عنوان مثال ، آنها ممکن است به شما بگویند که هر ماه 306،000 جستجو برای عبارت جستجو "خرید گیتار" و فقط 1600 جستجو برای "خرید ukulele" انجام می شود.


انجام تحقیقات کلمات کلیدی با ابزار تحقیق کلمات کلیدی Semrush.

انجام تحقیقات کلمات کلیدی با ابزار تحقیق کلمات کلیدی Semrush.

این ممکن است باعث شود شما فکر کنید "اوه ، بازار بسیار بیشتری برای گیتار وجود دارد ، من قصد دارم گیتار بفروشم" اما در همانجا متوقف شوید: به تعداد فروشگاه های گیتار که با آنها رقابت خواهید کرد فکر کنید.


اعدادی که ابزار کلمات کلیدی به ما ارائه داده اند به ما می گویند که قطعاً وکیولس محصول بسیار خوبی است ، اما یکی با تعداد کافی مناسب افرادی که علاقه مند به خرید آنها هستند (تقریباً 20،000 در سال در سراسر جهان ، به اندازه کافی برای حفظ یک وکول آنلاین) -فروش تجاری).


س isال این است که آیا در حال حاضر خرده فروشان زیادی این محصول خاص را فروخته اند: ممکن است مردم قبلاً شما را به این جایگاه کتک زده باشند.


برای کشف این موضوع ، اکنون باید به "دشواری کلمات کلیدی" نگاهی بیندازید. این نمره ای است که ابزار تحقیق کلمات کلیدی (در یک قالب یا فرم دیگر) داده اند. هرچه نمره دشواری کلمه کلیدی بالاتر باشد ، رتبه بندی برای جستجوی آن نام محصول دشوارتر خواهد بود (و در نتیجه فروش ایجاد می شود).


نمونه نمره دشواری کلمه کلیدی.

نمونه نمره دشواری کلمه کلیدی در Ahrefs.

همچنین می توانید از ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید تا ببینید چه تعداد فروشگاه متخصص در فروش آنلاین گوزن سفید در حال حاضر در بازار وجود دارند - و میزان استقرار آنها در بازار چیست.


اگر متوجه شدید که فروشگاه های معروف و معروف ukulele در حال حاضر انبوه است ، شاید زمان آن فرا رسیده باشد که به فکر فروش یک محصول متفاوت باشید. اما اگر به وضوح فقط یک یا دو فروشگاه آنلاین وجود دارد که یوکول را می فروشند ... خوب ، شاید وقت آن رسیده است که به فکر فروش تجارت وکیل باشید.


این یک نمونه بسیار اساسی است. با طاقچه می توانید خیلی جلوتر بروید. ممکن است در حین تحقیق خود متوجه شوید که تعداد زیادی فروشنده ماهی گوزن در آنجا وجود دارد ، اما تعداد زیادی از فروشندگان گوزن سفید (اما هنوز تقاضای کافی برای توجیه راه اندازی یک فروشگاه آنلاین فروش soprano ukuleles) وجود دارد.


یا اگرچه ممکن است تعداد زیادی از فروشندگان گران قیمت در تجارت آنلاین فعالیت کنند ، اما ممکن است تعداد زیادی در منطقه محلی شما وجود نداشته باشد ، با وجود تقاضای زیادی که برای آنها وجود دارد.


این ترفند معمولاً یافتن محصولی است که تقاضای قابل قبولی برای آن وجود داشته باشد اما فروشگاه های آنلاین نسبتاً کمی آنها را بفروشند (یا در حالت ایده آل ، هیچ کدام!).


مطالب مرتبط: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزار تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، مقایسه Ahrefs vs Semrush را ببینید. بررسی Semrush ما ؛ و راهنمای ما برای قیمت گذاری Semrush.


2. سهام خود را منبع کنید

در زمینه تهیه سهام دو گزینه اصلی در دسترس شما است:


خرید آن از یک تامین کننده ، ذخیره و فروش مجدد آن ، یا

رها کردن

مزیت گزینه اول این است که می توانید کیفیت سهام را از دست اول مشاهده کنید ، اطمینان حاصل کنید که از نظر اخلاقی تولید می شود

با تأمین کننده خود رابطه خوبی برقرار کنید.


(البته ، اگر محصولات خود را می سازید ، در واقع تأمین کننده هستید!).


عیب این گزینه این است که شما باید در خرید کالا سرمایه گذاری نقدی کنید که اگر موفقیت کسب و کار شما موفقیت آمیز نباشد ، ممکن است هرگز به فروش نرسید. همچنین ممکن است با هزینه های مربوط به ذخیره سازی آنها در جایی روبرو شوید.


گزینه دوم ، dropshipping ، یک روش تحقق است که در آن شما آنچه را می فروشید در انبار نگه ندارید (سفارش را می گیرید ، آن را برای یک تأمین کننده ارسال می کنید ، و آنها کالاها را به مشتری شما تحویل می دهند - فروشگاه شما در واقع یک مرد میانی نوع). ممکن است هرگز با تأمین کننده خود ملاقات یا معامله مستقیم نداشته باشید و اکثر کالاهایی که می فروشید را هرگز مشاهده نکنید.


محاکمه Shopify.

مزیت اصلی dropshipping این است که نیازی به سرمایه گذاری اولیه نیست. نکته منفی این است که این یک منطقه کاملاً رقابتی است و ممکن است در نهایت محصولاتی را بفروشید که توسط بسیاری از بازرگانان رقیب نیز با پرخاشگری به بازار عرضه می شوند.


علاوه بر این ، ممکن است برخی از نگرانی های اخلاقی نیز در نظر گرفته شود - همه تأمین کنندگان فروش سریع بهترین سابقه را در مورد نحوه تولید کالاهای خود ندارند.


بسیاری از سیستم عامل های عمده تجارت الکترونیکی - که در زیر در مورد آنها کمی بیشتر صحبت خواهم کرد - افزودنی ها / ادغام هایی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد کالاهای تولید شده از طیف گسترده ای از تأمین کنندگان را بیابید. برنامه های معروف شامل Oberlo برای Shopify و Ali Express برای BigCommerce هستند.


در نهایت احتمالاً منصفانه است که بگوییم Shopify بیشترین گزینه ها را در مورد dropshipping ارائه می دهد - فقط به این دلیل که فروشگاه برنامه آن در مقایسه با رقبا بسیار بزرگ است و با بسیاری از برنامه های dropshipping انباشته شده است.


حال ، بیایید نگاهی به سیستم عامل هایی بیندازیم که می توانید برای ساخت فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید.


از این مطالب لذت می برید؟

اگر از این محتوا لذت می برید ، می توانید با دادن یک فیس بوک به ما مانند آن پشتیبانی کنید. این بدان معناست که شما در منابع خبری فیس بوک خود آخرین منابع و نکات مربوط به تجارت الکترونیکی را نیز دریافت خواهید کرد. فقط روی دکمه زیر کلیک کنید.(اگر قبلاً Style Factory را در فیس بوک دوست دارید ، در کنار دکمه فوق یک علامت مشاهده خواهید کرد - در این صورت دیگر نیازی به کلیک مجدد نیست ، زیرا انجام این کار ما را دنبال نمی کند).


3. برنامه ساخت فروشگاه اینترنتی مناسب را انتخاب کنید

هنگامی که محصول و بازار خاص خود را شناسایی کردید و دانستید که سهام خود را از کجا تهیه می کنید ، وقت آن است که به فکر فرو رفتن فروشگاه آنلاین خود باشید.


شما در اینجا دو گزینه دارید:


برای ساخت آن آژانس استخدام کنید

از برنامه سازنده فروشگاه آنلاین استفاده کنید

اگر از مسیر آژانس استفاده می کنید ، مطمئن شوید که راه حلی برای شما فراهم شده است که به شما امکان می دهد فروشگاه خود را بدون کمک آن پس از فعال شدن مدیریت کنید - یعنی از آژانس بخواهید به شما امکان دسترسی به سیستم مدیریت محتوا (CMS) را بدهد که به شما امکان می دهد سایت خود را به راحتی ویرایش کنید و محصولات را اضافه یا حذف کنید.


این بدان معنی است که پس از فعال شدن فروشگاه شما ، مجبور نیستید به طور مداوم به یک مدیر وب سایت یا برنامه نویس بپردازید تا این کار را برای شما انجام دهد.


نمونه تم Shopify.

نمونه تم Shopify.

گزینه دیگر استفاده از یک بستر تجارت الکترونیکی است و فقط فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید.


بسیاری از راه حل های تجارت الکترونیکی برای انتخاب وجود دارد - از جمله راه حل های محبوب ، می توان به Shopify ، BigCommerce ، Squarespace و Wix اشاره کرد.


از بین مواردی که تا به امروز جاده آنها را آزمایش کرده ام ، متوجه شده ام که Shopify و BigCommerce برای کاربران بدون تجربه زیادی در ساخت وب سایت های تجارت الکترونیکی ساده ترین هستند - آنها قطعاً بهترین تعادل را بین ویژگی ها و کاربرپسندی گروه دارند. .


برای بررسی اجمالی سریع محصول ، می توانید بررسی ویدیویی Shopify ما را در زیر مشاهده کنید یا یک نسخه آزمایشی رایگان از آن را در اینجا بگیرید.


بررسی ویدیو Shopify


نسخه آزمایشی رایگان Shopify | بررسی کامل Shopify


Squarespace و Wix نیز به راحتی قابل استفاده هستند ، اما فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته تجارت الکترونیکی همراه با Shopify و BigCommerce (به ویژه توانایی فروش با ارزهای مختلف یا استفاده گسترده از فن آوری نقطه فروش) هستند.


سخت افزار نقطه فروش (POS) می تواند به شما کمک کند از فروشگاه آنلاین خود در یک مکان فیزیکی استفاده کنید - اما همه راه حل های تجارت الکترونیکی از این روش فروش پشتیبانی نمی کنند.

سخت افزار نقطه فروش (POS) می تواند به شما کمک کند از فروشگاه آنلاین خود در یک مکان فیزیکی استفاده کنید - اما همه راه حل های تجارت الکترونیکی از این روش فروش پشتیبانی نمی کنند.

خبر خوب این است که همه این راه حل ها آزمایشات و پشتیبانی رایگان را برای کمک به شما در ادامه کار ارائه می دهند - فقط پیوندهای زیر را دنبال کنید:

منبع

ما در دنیای فناوری زندگی می کنیم ، جایی که رسانه های اجتماعی به بخشی اساسی از زندگی بشر تبدیل شده اند و با جدیدترین ابزارها و دستگاه ها ، در هر کجای دنیا که کسب درآمد از اینستاگرام باشید می توانید با کمترین هزینه و یا بدون هزینه به راحتی به وب دسترسی داشته باشید. در قرن بیستم ، مردم امروزه به نوعی در معرض اینترنت قرار نمی گرفتند و رسانه های اجتماعی به سادگی وجود نداشتند.

با این حال ، در عصر مدرن امروز ، این سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به طرز باورنکردنی رشد کرده اند ، تعداد زیادی از افراد به آن پیوسته اند ، و همچنین تعداد افرادی که از آنها سود می برند. نحوه کسب درآمد در اینستاگرام موضوعی است که به معنای واقعی کلمه به دلیل این پیشینه تاریخی تا چند سال گذشته نمی توانستم در مورد آن وبلاگ نویسی کنم.

اینستاگرام رشد کرده و به راهی پیشگامانه برای تجارت الکترونیکی تبدیل شده است. ما اینستاگرام را ربوده ایم و آن را تغییر داده ایم دقیقاً مانند تغییر فیس بوک ، توییتر ، لینکدین و غیره. کسانی که "آن را دریافت می کنند" کسانی هستند که سود می برند.


با هدف چگونگی کسب درآمد در اینستاگرام ، همه چیز از درک دامنه بزرگ شدن دامنه شروع می شود:


اینستاگرام 2019 چند کاربر دارد

منبع


اینستاگرام از تعداد سرسام آور کاربران برخوردار است ، و با بیش از 1 میلیارد کاربر ماهانه ، از جمله مشاغل بزرگ مشاغل بزرگ ، صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​، کارآفرینان تازه کار ، افراد مشهور ، دانش آموزان دبیرستان یا دانشگاه ، والدین ، ​​ورزشکاران ، راحت می نشیند ، پایان آن وجود ندارد! 70.7٪ مشاغل ایالات متحده از اینستاگرام استفاده می کنند. بسیاری از افراد در حال حاضر از استفاده از اینستاگرام سود می برند و برای برخی از آنها در واقع یک حرفه محسوب می شود! به عنوان دومین شبکه اجتماعی بزرگ بعد از فیس بوک (اگر YouTube و رسانه های اجتماعی چینی را شامل نمی شویم) ، سایر شبکه های اجتماعی را فراموش کنید و بگذارید روی اینستاگرام تمرکز کنیم!


بنابراین ، چگونه می توان به کسب درآمد در اینستاگرام پرداخت؟

حقیقت این است که اگر شما واقعاً آماده سرمایه گذاری و وقت هستید ، کسب سود از حساب اینستاگرام خود می تواند راحت تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید و خبر خوب این است که شما به دنبال کنندگان گازیلیون نیازی ندارید. این واقعاً به طاقچه شما ، میزان جذب فالوورهای شما و انتخاب کانالهای مختلف بستگی دارد.


بدون صحبت بیشتر ، در اینجا روش های مختلفی برای کسب درآمد در اینستاگرام و تبدیل تصاویر به سود آورده شده است.


حساب اینستاگرام خود را رشد دهید

اولین موارد اول: اگر می خواهید نحوه کسب درآمد در اینستاگرام را بیاموزید ، ابتدا باید بیاموزید که چگونه پروفایل اینستاگرام خود را تبلیغ کنید و فالوورها را به حساب خود جذب کنید. اگرچه این یک روش مستقیم برای کسب درآمد از حساب شما نیست ، اما مطمئناً به شما کمک می کند و در دراز مدت به سود شما کمک می کند. دلیل این امر این است که اکثر مارک ها دوست دارند با حساب های فعال و جذاب کار کنند که از دنبال کنندگان خوبی برخوردار هستند و می توانند محصولات خود را به طور رضایت بخشی به بازار عرضه کنند و تعداد فالوئرهای شما با بازاریابی موفق اینستاگرام رابطه مستقیم دارد. بنابراین ، هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد ، افراد بیشتری پست ها و محتوای شما را می بینند و این امکان را برای شما فراهم می کند که این نظرات را به فروش برند خود یا هر شرکتی که از طرف آن کار می کنید تبدیل کنید.بنابراین ، نحوه کسب درآمد در اینستاگرام ابتدا با شروع به رشد حساب کاربری خود است ، و همانطور که قبلاً گفتم ، برای شروع به یک میلیون دنبال کننده احتیاج ندارید ، چه چند صد نفر یا چند هزار دنبال کننده داشته باشید ، همه چیز بر شما بستگی دارد.


چگونه حساب اینستاگرام خود را رشد دهیم؟

بیوگرافی خود را با جزئیات مناسب تکمیل کنید

ارسال تصاویر با کیفیت بالا به طور مکرر

از بسیاری از هشتگ های مرتبط در پست ها استفاده کنید

هدایای میزبان

با پسندیدن پست ها و ارسال نظرات با پیروان و مخاطبان هدف خود تعامل کنید.

نکته آخر برای گسترش مخاطبان در اینستاگرام بسیار مهم است. درگیر شدن با پست های اصلی می تواند کاربران را وادار کند صفحه شما را بررسی کرده و احتمالاً آنها را به مشتری بالقوه تبدیل کنند. وقتی به مرور زمان رشد اعداد را مشاهده می کنید ، این کار را انجام دهید و صبور باشید.


بیایید به روش های دیگری برویم که از طریق آنها می توانید از حساب اینستاگرام خود درآمدزایی کنید.


قبل از آن: شما می خواهید حساب Instagram خود را تأیید کنید

https://nealschaffer.com/make-money-instagram/

برای تولید محتوا ایده از کجا بیاریم؟

>>> تاریخ انشتار پست :1400/2/5

4. ارسال عکس و فیلم از پشت صحنه.

یکی از ایده های بازاریابی در شبکه های اجتماعی صمیمی تر ، ارسال تولید محتوا عکس ها و فیلم های پشت صحنه کسب و کار اینترنتی از نام تجاری خود است.


این به شما کمک می کند تا به مخاطبان خود نشان دهید که پشت سر شرکت شما گروهی قرار دارند که سخت تلاش می کنند محصولات و خدمات با کیفیت ارائه دهند ، این امر به شما کمک می کند روابط قوی تری با مشتریان ایجاد کرده و منجر شوید.


در اینجا یک مثال عالی از نحوه استفاده Flight Media از محتوای پشت صحنه برای جذب بازار هدف خود آورده شده است:


18 ایده بازاریابی در شبکه های اجتماعی


این پست از طریق تصویری از دفتر جدید خود ، نگاهی به رشد و پیشرفت شرکت دارد.


این نه تنها نقطه عطف اخیر انتقال شرکت به یک دفتر جدید را برجسته می کند ، بلکه به کاربران فرصتی می دهد تا ببینند فضای کاری شرکت چگونه است.


5. از "واکنش ها" در فیس بوک استفاده کنید.

یکی از جالب ترین ویژگی های فیس بوک ، دکمه واکنش است. با استفاده از این ویژگی ، کاربران می توانند با استفاده از یکی از پنج شکلک مختلف واکنش ، به پست های فیس بوک پاسخ دهند.


اکنون ، کاربران می توانند به جای "پسندیدن" یک پست ، "عشق" ، "ها ها" ، "واو" ، "غمگین" و "عصبانی" را انتخاب کنند.


اگرچه این موارد معمولاً برای واکنش به محتوای دوستان و خانواده مورد استفاده قرار می گیرند ، مارک ها همچنین می توانند با استفاده از این دکمه ها پیروان خود را درگیر کرده و علاقه و احساسات خود را در مورد یک موضوع خاص بسنجند.


در این پست فیس بوکی از Ax ، در پایین می توانید ببینید که کاربران نسبت به محتوا واکنش نشان داده اند:


ایده های شبکه های اجتماعی


واکنش های مشابه ، عشق و واو باعث می شود تا برند بداند که بینندگان به طور کلی از این محتوا خوششان می آید و آن را سرگرم کننده می دانند.


اگر متوجه شدید که دچار واکنش های عصبانی شده اید ، زمان آن فرا رسیده است که مجدداً از استراتژی محتوای رسانه های اجتماعی خود بازدید کنید.


6. از شکلک های بیشتر استفاده کنید.

استفاده از شکلک در پست های خود در شبکه های اجتماعی می تواند یک روش عالی برای جذب مخاطب خود در حالی که کمی سرگرم می کنید همزمان باشد.


طبق گفته HootSuite ، استفاده از شکلک در توییت ها می تواند میزان تعامل را 25.4 درصد و استفاده از آنها را در پست های فیس بوک 57 درصد افزایش دهد.


اگر قصد دارید از شکلک ها در پست ها یا پاسخ های خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید ، مهم است که شکلک های مربوطه را انتخاب کنید که معنی آنها را درک کنید.


اگرچه مطمئناً اضافه کردن چند شکلک در پست شما می تواند کمی به محتوای شما اضافه کند ، اما از کمی خلاقیت ترسی نداشته باشید.


این یک پست روز استقلال از Bud Light است:


ایده های بازاریابی شبکه های اجتماعی


7. یک ویدئو چگونگی ایجاد کنید.

ویدئو یک قالب عالی برای استفاده برای خراب کردن مخاطب شما است.


و آیا می دانید بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط GlobalWebIndex ، 60٪ از کاربران پخش مستقیم و یا پخش فیلم می کنند ، حتی آن فیلم های تصادفی؟


اگرچه ممکن است بخواهید آموزش های ویدیویی یا فیلم های "چگونه" را ایجاد کنید.


اینها مطالبی چشم نواز و جذاب هستند که می توانید در سیستم عامل های اجتماعی ارسال کنید.


این نوع محتوای ویدئویی به شما امکان می دهد با ارائه راهنمایی تصویری در طول مسیر ، کارها را به مراحل عملی تقسیم کنید.


ناگفته نماند ، بسیار قابل اشتراک است ، به این معنی که فرصت بیشتری خواهید داشت که مطالب خود را در معرض دید مخاطبان جدید قرار دهید.


در اینجا یک مثال جالب از چگونگی محتوای ویدئویی وجود دارد که رسانه های اجتماعی را طوفانی می کند:این محتوای ویدیویی کوتاه و ساده از Buzzfeed Tasty به شما دستورالعمل های گام به گام برای تهیه دستور العمل های سرگرم کننده و خوشمزه در خانه را می دهد.


8- از مخاطبان خود نظرسنجی کنید.

نظرسنجی ها یک روش سریع و آسان برای جذب مخاطب و یادگیری بیشتر در مورد آنچه باعث می شود مخاطب باشد ، است.


شما می توانید به راحتی یک نظرسنجی در فیس بوک یا توییتر ایجاد کنید تا مخاطبان خود را در چند لحظه درگیر کنید.


این می تواند راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترجیحات آنها باشد تا بتوانید استراتژی خود را برای بهبود تجربه آنلاین آنها تنظیم کنید.


در اینجا مثالی از نظرسنجی توییتر The Muse آورده شده است:


ایده های بازاریابی شبکه های اجتماعی


Muse وب سایتی است که مشاوره شغلی و سایر مطالب مرتبط با شغل را ارائه می دهد. این نظرسنجی به آنها کمک می کند مخاطبان خود را درگیر کنند و در عین حال اطلاعات جدیدی در مورد نوع محتوایی که پیروانشان می خواهند ببینند کسب کنند.


9. یک کمپین Facebook Live یا Live Story Instagram را اجرا کنید.

ویدیوی زنده یکی از جذاب ترین اشکال محتوا است که می توانید در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.


در واقع ، طبق گفته Sprout Social ، مردم 3 برابر بیشتر از آنچه قبلاً ضبط شده است ، ویدیوهای Facebook Live را تماشا می کنند.


با "زنده رفتن" در فیس بوک و اینستاگرام از این به نفع خود استفاده کنید.


می توانید جلسه پرسش و پاسخ برگزار کنید ، نمایش زنده محصول را انجام دهید یا حتی فقط vlog کنید.


تعامل ویدئوی زنده در زمان واقعی ، این تجربه را برای دنبال کنندگان شما جذاب تر می کند.


این امر می تواند به شما کمک کند ارتباط شخصی تری با طرفداران برقرار کنید زیرا می توانید به سوالات آنها پاسخ دهید و درجا به نظرات پاسخ دهید.


10. شریک یک مارک دیگر.

اگر فرصتی برای شراکت با مارک دیگری دارید که مخاطبان هدف مشابهی دارد ، این می تواند راهی عالی برای افزایش میزان نمایش شما در بهترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی باشد.


هدف انتخاب شرکتی است که رقیب مستقیمی نباشد اما مخاطبان آن نیز ممکن است از محصولات یا خدمات شما بهره مند شوند.


در اینجا مثالی از یک کمپین رسانه های اجتماعی وجود دارد که نتیجه گیری شد

مشارکت بین خرده فروش اسباب بازی سگ و 1-800-Flowers:

https://www.lyfemarketing.com/blog/social-media-marketing-ideas/

https://contentwebmaster.page.tl/

ایده های تولید محتوا برای اینستاگرام

>>> تاریخ انشتار پست :1400/2/3

برای یک سه شنبه احساس خوبی دارم! من قبل از زنگ هشدار برنامه ریزی شده خود از خواب بیدار شدم و فنجان قهوه ای که تازه نوشیده ام باعث شده است که من فوق بشری باشم ، خیلی . .

من در حال مرور بخشهای نظر در وبلاگهای قبلی خود بودم تولید محتوا و یک موضوع تکراری را دیدم: بسیاری از شما روزهایی را سپری می کنید که باید ایده های محتوای اینستاگرام خود را مغز خود کنید.


من احساس می کنم شما من هم آن روزها را دارم


لحظاتی وجود دارد که حتی باهوش ترین و خلاق ترین افراد درگیر الهام گرفتن می شوند. برای کمک به شکستن دیوار ، در اینجا 30 ایده محتوای اینستاگرام آورده شده است که به راحتی می توانید برای نام تجاری خود سفارشی کنید. از همه آنها استفاده کنید و یک ماه محتوای کامل دارید تا توپ را به گل در بیاورید.


instagram-content-ideas-graphic


یک روز وقت بگذارید و تقویم محتوای اینستاگرام خود را مرتب و برنامه ریزی کرده اید - روزهای خوش!
Psstt… می خواهید دیگر هرگز ایده های محتوای خود را تمام نکنید؟ این فیلم را ببینید!


1. عکسی از تیم شما

پیروان شما علاقه مند به دیدن جادوگران و جادوگران پشت مارک شگفت انگیز شما هستند.


instagram-content-ideas-team

2. کاری که دوست دارید وقتی در محل کار نیستید انجام دهید

آیا آخر هفته پیاده روی دوست دارید؟ تمایل دارید که با یک کتاب راحت باشید؟ تمام روز در ساحل دراز می کشید؟ با دوستان بودن؟ طعم و مزه شما از هر چه خنک باشد ، یک نگاه اجمالی به زندگی شخصی شما همیشه یک مرهم برای پیروان شما است.


3. مکان قهوه بروید

چون کی عاشق قهوه نیست؟ (صبر کنید ، به این سوال لفظی که احتمالاً قابل گفتن است پاسخ ندهید. کافه ها نیز چای سرو می کنند. بنابراین همچنان مرتبط است.) همچنین ، اگر من در همسایگی شما زندگی می کنم ، هیجان زده می شوم که در هنگام دریافت کافئین به شما برخورد کنم ثابت.


هک الگوریتم اینستاگرام: نکات و راهنمایی هایی برای رشد ادغام خود


4. نمای از جایی که کار می کنید

من همیشه به کسانی که در یک دفتر با پنجره با منظره دریا ، منظره شهر ، پارک یا ویستای کوه نشسته اند غبطه می خورم. آنقدر خوش شانس هستید که نمایی شایسته در اینستاگرام دارید؟ پیروان خود را هدیه دهید و ارسال کنید.


5- نقل قولی که در لحظه به نظرتان مربوط می شود

هر آنچه که اکنون به شما احساس می دهد را در اینجا و اکنون به اشتراک بگذارید. به احتمال زیاد ، شما با تعداد زیادی از پیروان خود نیز ارتباط برقرار خواهید کرد.


instagram-content-ideas-نقل قول

6. ثبت نامی از انجمن شما

با تنظیم مجدد پست هایشان به اعضای انجمن خود نشان دهید که به آنها توجه می کنید.


7. برای شغلی که تحسینش می کنید فریاد بزنید

به یک کسب و کار یا مارکی که به دنبالش هستید سر تکان دهید. فراموش نکنید که آنها را برچسب گذاری کنید. این بازدید و مشارکت و بازدید از حساب را افزایش می دهد.


8. به س Freال متداول خود پاسخ دهید

پاسخ به س FAالات متداول در مورد نام تجاری شما می تواند از بین رفتن سردرگمی و تردید از سوی مشتریان بالقوه باشد.


9. پستی را به اشتراک بگذارید که در گذشته به خوبی کار کرده است

... نه ، تقلب نیست!


این در واقع کل مفهوم موجود در #tbt و #flashbackfridays است.


در اینجا برخی از ایده های شگفت آور داستان های اینستاگرام برای زمانی که احساس گیر می کنید وجود دارد.

10. چیزی را جشن بگیرید!

یک روز تولد ، یک نقطه عطف ، یا یک برد کوچک. اوقات خوب را جشن بگیرید ، بیا!


instagram-content-ideas-جشن

11. مسابقه را اجرا کنید

یک راه عالی برای افزایش تعامل ، اجرای یک مسابقه است. شما می توانید این کار را به هر طریقی انجام دهید ، اما یکی از مشهورترین موارد این است که پیروان خود را برای تنظیم مجدد یا بازنشر مجدد مطالب خود ترغیب کنید.


12. عکسی از محصول خود را که توسط یک پیرو گرفته شده دوباره ارسال کنید

با فریاد زدن به آنها بگویید که به آنها توجه می کنید و از اهمیت بالایی برخوردار هستند.


حتی فداکارترین و باهوش ترین اینستاگرامر نیز می تواند پس از هفته ها یا ماه ها با ارسال وفادارانه دچار تزلزل شود.

روی TWEET کلیک کنید

13. خوانده شده فعلی شما

چه یک کتاب پرفروش تازه منتشر شده باشد و چه یک کتاب کلاسیک ، همیشه از یک کتاب خوب استقبال می شود.


14. لذت یک شب آرام را به تنهایی ضبط کنید

برخی از آن بیشتر از دیگران قدردانی می کنند ، اما اگر آن را درست انجام دهید ، می تواند بسیار فتوژنیک باشد و بنابراین ارزش اینستاگرام را داشته باشد. شمعی روشن کنید ، مقداری شراب بریزید ، لبه یک وان پر از حباب را نشان دهید.


15. محتوای ارسال تعطیلات

چه چهارم ژوئیه و چه روز ملی رژ لب ، راهی پیدا کنید که آن را با نام تجاری خود مرتبط کرده و با هشتگ تعطیلات ارسال کنید.


instagram-content-ideas-تعطیلات

16. درمان زیبایی مورد علاقه شما

ماسک های ورق محبوب و خنده دار هستند که به راحتی قابل نمایش در Instagram هستند. اگر بدتان نمی آید که سرگرم کننده ملایم خود باشید ، مزایای تقویت کننده پوست خواهید داشت و همچنین خوراک خود را مورد توجه قرار می دهید.


17. یک مجموعه گنجینه

بیشتر افراد بیش از یک مورد دارند. آیا سابقه وینیل از زمان بازگشت به گذشته دارید؟ مجسمه های My Little Pony را دارید که فقط تحمل جدا شدن از آنها را ندارید؟ آنها بهانه خوبی برای یک پست با عکسبرداری هوشمندانه هستند و ممکن است خدمه جدیدی از پیروان شما را به راه بیاندازند.


 


نام تجاری خود را فوراً در شبکه های اجتماعی رشد دهید.

مارک خود را به طور فوری در رسانه های اجتماعی رشد دهید.

تجزیه و تحلیل پیشرفته به شما کمک می کند چه عواملی را شناسایی کنید ، چه چیزی را رد کنید و بدون حدس و گمان برند خود را بسازید.


شروع به صورت رایگان!

 


18. دسری که نمی توانید مقاومت کنید

عکس را به اشتراک بگذارید زیرا نمی توانید محتوا کالری را به اشتراک بگذارید. آن را تا آنجا که ممکن است متین و وسوسه انگیز جلوه دهید!


19. پشت صحنه آخرین پروژه DIY شما

از نشان دادن چالش ها و حتی شکست های کوچک خود نترسید: این کار پروژه را قابل دوام تر می کند.


بیاموزید که چگونه موارد سفارشی برجسته را در داستان های اینستاگرام ایجاد کنید

چگونه می توان از طریق اینستاگرام درآمد کسب کرد (فقط با یک فالوور 1k)

 EUGENE GRABOVY 23 نوامبر 2020 ، مخاطب خود را تبدیل کنید

اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه در اینستاگرام درآمد کسب کنید اما فقط 1000 فالوور دارید. این راهنمای شماست! با دنبال کردن های بزرگ یا کوچک ، در اینجا نحوه کسب درآمد از اینستاگرام سریع  آورده شده است!


احتمالاً شنیده اید که افرادی با فالوئرهای گسترده اینستاگرام با کار به ظاهر اندک مبالغ مضحکی می گیرند. اگر تلاش خود را برای ساختن یک دنبال کننده جذاب انجام داده اید ، می توانید پول نقد کنید. اما حتی اگر ایجاد موارد زیر روی کتاب نباشد ، هنوز راههایی وجود دارد که بتوانید کمی هزینه کنید و از طریق Instagram سریع درآمد کسب کنید.


اگر به تازگی شروع به کار کرده اید ، در اینجا نحوه راه اندازی حساب جدید اینستاگرام برای کسب و کار خود آورده شده است.


با موارد زیر کسب درآمد کنید

اگر قبلاً تلاش زیادی برای ایجاد مخاطب خود در اینستاگرام انجام داده اید ، اکنون ماموریت شما این است که بر روی پیوند زیستی خود کلیک کنید. از آنجا که اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد پیوندهایی را در پست ها قرار دهید ، باید انگیزه بیشتری ایجاد کنید تا افراد واقعاً به سمت بیوگرافی شما حرکت کنند و روی آن پیوند کلیک کنند.


در اینجا 5 دستورالعمل برای تهیه پیشنهادات فریبنده و موثر آورده شده است:

یک مسابقه هدیه و پیشنهادات متناسب با مخاطبان خود انجام دهید. اگر نویسندگان را هدف قرار داده اید ، iPad را هدیه ندهید. مطمئناً همه iPad می خواهند ، اما نویسندگان چه می خواهند؟ یک قلم شگفت انگیز یا یک امضا از یک نویسنده معروف پیدا کنید. از سر و صدا برجسته شوید و آن را هدف لیزر قرار دهید.

کمبود هر تماس عملیاتی به کمبود نیاز دارد. یک روش عالی برای ایجاد این مورد در اینستاگرام شمارش معکوس با ارسال به روز شده است. فراخوان اقدام را با مهلت تعیین شده ارسال کنید - "فقط امروز". مهلت را با نزدیک شدن به روز کنید ، "12 ساعت" "6 ساعت" 30 دقیقه "" 5 دقیقه ". با هر بار به روزرسانی ، پست قبلی را حذف کنید تا از حواس پرتی جلوگیری شود.

در بیوگرافی خود فراخوان روشنی داشته باشید. وقتی یک کمپین را اجرا می کنید ، آن را مخصوص کمپین کنید. وقتی نیستید ، به همان اندازه روشن کنید که می خواهید آنها چه کاری انجام دهند.

برای کوتاه کردن هدف افرادی که کلیک می کنند و دانستن اینکه چه زمانی کار می کند ، از کوتاه کننده پیوند ردیابی استفاده کنید. این راهنمای کامل ما در مورد کمپین های بازاریابی مجدد است.

اعتماد ، اثبات اجتماعی ، متقابل بودن. همه اینها به ارزشی که برای پیروان خود ارائه می دهید برمی گردد. به این فکر کنید که چه چیزی دوست دارند بخرند و چه مشکلاتی دارند که می توانید حل کنید. می توانید این مرحله را یک قدم جلوتر بردارید

ابتدا ارزش را فراهم کنید ، آخرین فروش را بخواهید


ایجاد پست های عالی بدون انگیزه فروش مشخص ارزش شما را اثبات می کند و اعتمادی که پیروان شما به شما دارند افزایش می دهد. به یاد داشته باشید که افراد برای سرگرمی ، آگاهی و / یا به سادگی به یک چیز لذت بخش نگاه می کنند نه اینکه چیزی بخرند. آنها برای این منظور به آمازون می روند.


بنابراین ، نشان دهید که بهترین علاقه آنها را در ذهن دارید و مطالب ارزشمندی را ارائه می دهید. تعداد دنبال کنندگان شما به طور پیوسته رشد می کند و افراد به احتمال زیاد از شخصی که به او اعتماد دارند خرید می کنند.


هنگامی که به ایجاد یک پست فروش علاقه مند شدید ، یک اقدام واضح و سودمند داشته باشید. به آنها بگویید چه کاری انجام دهند: "روی پیوند بیو کلیک کنید و _____ را بارگیری / خرید / ملحق شوید و ______ دریافت خواهید کرد".


برای تقویت اثبات اجتماعی خود ، از طریق پیام مستقیم با پیروان ستاره ارتباط برقرار کنید و آنها را برای سرمایه گذاری در یک لایک و نظر تشویق کنید. در عوض ، یک کوپن به آنها بدهید ، یک فریاد بزنید ، یا در غیر اینصورت در ازای آنها تن ارزش بی نظیری به آنها بدهید.


بدون دنبال کردن ، درآمد کسب کنید

شما قصد ندارید بدون مخاطب فروشی انجام دهید ، بنابراین اگر خودتان را ندارید ، اگر می خواهید از طریق اینستاگرام سریع درآمد کسب کنید ، باید یکی را اجاره کنید.


از سایر مخاطبان استفاده کنید

به دنبال افرادی با مخاطبان زیاد و مشغول باشید. هرچه آنها بیشتر درگیر شوند ، می توانند کوچکتر باشند و هنوز هم می توانند برای شما به سرعت درآمد کسب کنند در اینستاگرام.


استفاده از مخاطبان سایر افراد رایگان نیست ، اما برای مخاطبان کوچکتر و جذاب ، معمولاً می توانید خدمات را معامله کنید یا هزینه ها را پایین نگه دارید.


دو روش برای استفاده از سایر مخاطبان وجود دارد:


فریاد پرداختی / ارسال مهمان:

یکی از افراد مرتبط را برای ارسال چیزی که ایجاد می کنید و دعوت به عمل شما را ارتقا می دهد ، وادار کنید. محتوایی متناسب با پست های آنها ایجاد کنید ، اما بر پیام شما تأکید دارد. این تکنیک برای هر پست قیمت گذاری می شود. به عنوان مثال ، یک حساب با 2 میلیون دنبال کننده به طور متوسط ​​حدود 300 دلار برای هر پست شارژ می کند. برای استفاده م budgetثر از بودجه خود ، اطمینان حاصل کنید که مخاطبان این حساب ها در مکان شما قرار دارند


سفیران برند:

این تأثیرگذارها همانطور که معمولاً مشغول هستند می توانند مخاطبان کم یا زیاد داشته باشند. برای استفاده بیشتر از یک سفیر برند ، آنها را در پست های خود برچسب گذاری کنید و لینک بیوگرافی آنها را اجاره کنید. با فراخوان برای اقدام و پیوند شما در بیوگرافی آنها ، میزان زیادی از بازدیدکننده که روی آن کلیک می کند به صفحه شما می رود. همچنین ، ترتیب دهید که سفیر شما را در پست های خود فریاد بزند


بهترین مخاطبان را برای گرفتن وام پیدا کنید:

وقتی روی هر هشتگی کلیک می کنید ، 9 پست برتر همه زمان ها در بالا سنجاق می شوند. این حساب ها بیشترین نوردهی را پیدا می کنند و اینستاگرام را کشف کرده اند.


به مرتبط ترین هشتگ ها برای مشتریان خود نگاهی بیندازید و حساب های برتر را پیدا کنید. می توانید از ابزاری به نام socialrank.com استفاده کنید و کاربران را بر اساس تعداد فالوئرهای خود مرتب کنید.


به یاد داشته باشید ، نامزدی برنده است

https://canvas.uw.edu/eportfolios/62694/make_money_from_instagram

https://neilpatel.com/blog/make-money-on-instagram/