2020 سال اینستاگرام است. طبق آمار Statista ، این پلتفرم با 1 میلیارد حساب فعال ماهانه در بین 6 شبکه اجتماعی برتر جهان قرار دارد. وبلاگ نویسان در زمینه های مختلف از آن برای دسترسی به هزاران دنبال کننده و تقویت تعاملات در کانال ها و وبلاگ های خود استفاده کرده اند.

این که آیا تصمیم دارید اینستاگرام را به یکی از کانال های اصلی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود تبدیل کنید یا فقط یک پلت فرم کوچک ایجاد کننده ترافیک ، یادگیری نحوه استفاده از آن فقط به نفع شما خواهد بود.

من با چند وبلاگ نویس که با موفقیت از اینستاگرام برای افزایش مخاطبان خود استفاده کردند ، مصاحبه کردم و پرسیدم که چگونه این کار را انجام داده اند. در این پست ، شما با روش هایی که باعث شده اینستاگرام برای تلاش های بازاریابی خود کار کند ، آشنا خواهید شد.

1. با اصول اولیه شروع کنید
شیلا فلورس ، کاربر قدرتمند اینستاگرامsheilaflores__ با بیش از 20 هزار دنبال کننده ، چند نکته صادقانه و صادقانه برای شروع کار با مشت به شما می دهد:

 نکاتی از طرفدار: شیلا فلورس


شیلا فلورس (IG)
قبل از شروع به توسعه یک حساب [اینستاگرام] ، باید در مورد موقعیت خود روشن باشید. وقتی بدانید حساب شما در مورد چیست ، خواهید فهمید که کدام دنبال کننده به آنچه شما ارائه می دهید علاقه مند هستند. سپس ، یک بیوگرافی جذاب با نام خود و کاری که انجام می دهید ایجاد کنید ، [و] بر ارسال محتوای با کیفیت تمرکز کنید. ثابت باشید. در طاقچه خود بمانید داشتن یک حساب کاربری در مورد زیبایی و ارسال عکس از یک گربه تصادفی فایده ای ندارد. از هشتگ ها استفاده کنید ، اما نه از مواردی مانند #followme یا #like4like. از مواردی که مربوط به آنچه ارسال می کنید استفاده کنید. به این ترتیب افراد مناسب را جذب خواهید کرد و نه اسپمر.

اصول اولیه به طور خلاصه:
موضع خود را واضح بیان کنید
در مورد مخاطبان هدف خود شفاف باشید
ایجاد یک بیوگرافی جذاب
مرتباً محتوای با کیفیت ارسال کنید
در طاقچه خود بمانید - از ریل خارج نشوید
از هشتگ های مناسب استفاده کنید
نکات بعدی این مبانی را گسترش داده و توضیح می دهد.

2. مخاطبان هدف خود را بشناسید
اگر می خواهید پلتفرم برای شما کار کند - نمی توانید تجزیه و تحلیل دقیق مخاطبانی را که می خواهید در اینستاگرام به آنها برسید حذف کنید - و بیشتر از همه ، باید دریابید که آیا حداقل بخشی از مخاطبان مورد نظر شما واقعاً در اینستاگرام هستند یا خیر. به

مارک ورخوسکی ، مالک انجمن مدیران وب آمریکا (AWA) ، استراتژی ای را که AWA برای ایجاد اینستاگرام برای مارک خود استفاده می کند ، بیان می کند:

 نکاتی از طرفدار: مارک ورخوسکی

اینستاگرام یک پلتفرم منحصر به فرد است که تمرکز عمده ای بر آن دارد تا به کسب و کارها امکان قصه گویی غنی و بصری بدهد. بسیاری از متخصصان وب متوجه نیستند که اینستاگرام نه تنها برای جوانان بلکه بستری عالی برای بازاریابی است که از تصاویر بصری استفاده می کند. بنابراین آنها واقعاً به این شبکه اجتماعی توجه نمی کنند.

ما از استراتژی ارسال تصاویر کارآفرینانه با نام وب سایت و نشان وب سایت خود استفاده می کنیم. این امر برای جوانان بسیار خوشایند است زیرا بسیاری از آنها صاحب وب سایت و مدیران وب هستند. یک تصویر ویروسی اینستاگرام می تواند هزاران دنبال کننده و مشتری احتمالی را برای شما به ارمغان بیاورد.

استراتژی اینستاگرام ما [شامل] می شود:

1. درک اینکه مخاطبان هدف ما در اینستاگرام چه کسانی هستند
2. طراحی جلوه های بصری به گونه ای که واقعاً برای مخاطبان ما طنین انداز شود
3. افزایش پست های ما با آگهی برای دیده شدن نام تجاری
4. نظارت ، اندازه گیری و تنظیم کمپین اجتماعی ما
5. در حال افزایش لیست پیروان و مشترکین ایمیل ما.

درک مخاطبان برای تبلیغات و دیدگاه شما بسیار مهم است و این تنها راهی است که می توانید تمام کارهای خود را از شماره 1 به ارزش تلاش تبدیل کنید.

تانیا د کرویف ، وبلاگ نویس و هنرمند خلاق در TwinklyTanya.com و صاحب حساب اینستاگرامtwinklytanya ، بر انسجام به عنوان یکی از ویژگی های اساسی خوراک شما تأکید می کند:

 نکاتی از طرفدار: تانیا د کرویف

تانیا دی کرویف
تانیا دی کرویف
مطمئن شوید که خوراک شما منسجم است. افرادی که به هنر من علاقه مند هستند اهمیتی نمی دهند که ناهار دیروز چه خورده ام. من عاشق فیدهایی هستم که طرح رنگ خاصی را انتخاب می کنند ، یا چیزی قابل تشخیص مانند زمینه سفارشی یا لوازم جانبی.

در فید خودم همیشه از پس زمینه سفید همراه با رنگ برجسته و گل ها به عنوان وسایل استفاده می کنم. این مانند یک امضا است ، من می خواهم مردم قبل از دیدن نام من ، تصاویر من را به عنوان عکس من تشخیص دهند! این بهترین راه برای نام تجاری خود است.

پس از شناسایی مخاطبان مورد نظر خود در اینستاگرام ، مطمئن شوید تصاویری که در فید خود به اشتراک می گذارید برای فالوورهای شما منطقی باشد و آنها را درگیر و علاقه مند به به روزرسانی های آینده خود کنید. ایجاد یک سری نیز راه خوبی برای انجام این کار است - کاری که قبلاً برای وبلاگ خود انجام داده اید و در اینستاگرام نیز کار خواهد کرد.

گپ این کار را انجام داد و نتایج شگفت انگیزی داشت.

3. از بیوگرافی ، عکسها و داستانهای خود استفاده کنید
بیوگرافی شما ، عکس شما و جدیدترین موارد موجود در فید شما ، از جمله استوری های اینستاگرام ، اولین چیزهایی هستند که کاربر اینستاگرام هنگام بارگیری نمایه شما مشاهده می کند ، بنابراین اگر می خواهید افراد کانال شما را دنبال کنند ، بهتر تأثیر می گذارند.

مینوکا النا ، کارشناس اینفلوئنسر ، توضیح می دهد که چگونه می توانید یک بیوگرافی موثر برای جذب فالوورها و هدایت آنها به وبلاگ خود بنویسید و در مورد نقش تصاویر شخصی در فید خود صحبت می کند:

 نکاتی از طرفدار: مینوکا النا

مینوکا النا
مینوکا النا
هر شبکه اجتماعی نوع متفاوتی از مخاطبان را جذب می کند. پلتفرم هایی مانند Instagram و Pinterest برای آنها بسیار مناسب است

12 نکته برای تولید محتوا در اینستاگرام

>>> تاریخ انشتار پست :1400/5/29

از نظر آماری ، بعید است که هر کلمه این مقاله را بخوانید. در عوض ، احتمالاً چند ثانیه طول می کشد تا محتوا را مرور کنید تا به Instagram ، ایمیل یا پیام های متنی نگاه کنید. امروزه طول عمر متوسط ​​کاربران اینترنت 8 ثانیه است.


بنابراین ، بازاریابان اینستاگرام چگونه می توانند محتوای باکیفیتی ایجاد کنند که مخاطبان شما با آنها درگیر شوند؟ راز در درک مخاطبان ، اندازه گیری رفتار آنها و یافتن راه های جدید برای ارائه خدمات به ترجیحات آنها با ایجاد محتوای منحصر به فرد و متنوع نهفته است.


محدوده توجه ما نه تنها کوتاه است ، بلکه معمولاً هنگام مرور در رسانه های اجتماعی کوتاه تر می شود. همانطور که نیر ایال در کتاب Hooked: چگونه می توان محصولات ایجاد کننده عادت ایجاد کرد ، می نویسد ، ما به طور ثانویه با شبکه های اجتماعی در ارتباط هستیم. در اینجا این است که چگونه می توانید محتوایی ایجاد کنید که فالوورها حتی با توجه به محدوده توجه کوتاه آنها ، قانع کننده به نظر برسند.


1. شنوندگان خود را درک کنید.

بدون شناخت واقعی مخاطبان ، امید چندانی وجود نخواهد داشت که بتوانید محتوای جذاب و با کیفیت اینستاگرام ایجاد کنید. برای شروع ، با مصاحبه با مخاطبان هدف شروع کنید. بدانید که آنها چگونه از اینستاگرام استفاده می کنند ، چه حساب هایی را اغلب دنبال می کنند و امیدوارند با استفاده از بستر رسانه های اجتماعی از چه چیزی استفاده کنند.


در مرحله بعد ، شما می خواهید با مخاطبان هدف خود در مورد محصول یا خدمات خود مصاحبه کنید. هنگام انتخاب پیشنهاد مشابه ، چه معیارهایی برای آنها مهم است؟ ترجیح می دهید چگونه برای این محصول یا خدمات خرید کنید؟ جذاب ترین پیشنهادات ارزشمند برای این مخاطب هدف کدام است؟ با داشتن این اطلاعات ، ایجاد محتوای جذاب برای شما و تیم شما بسیار آسان تر خواهد بود.


 2. عملکرد اندازه گیری.

سریعترین راه برای ایجاد محتوای جذاب اندازه گیری این است که محتوا چه کارایی دارد و با مخاطب مطابقت ندارد. با استفاده از بهترین ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام مانند SocialFox ، می توانید معیارهای کلیدی مانند تعامل با دنبال کننده ، رشد دنبال کننده ، عملکرد هشتگ و سایر موارد را پیگیری کنید.


SocialFox به شما می گوید که بهترین زمان برای ارسال محتوا برای رسیدن به بیشترین مخاطب ممکن است. این نقطه داده به تنهایی می تواند اطمینان حاصل کند که محتوا عملکرد بهتری دارد ، حتی بدون تغییر نوع محتوایی که ارسال می کنید.


 3. مخلوط مواد و انواع محتوا.

به یاد داشته باشید ، محدوده توجه کاربران عادی اینستاگرام از ماهی قرمز کوتاهتر است (8 ثانیه در مقابل 12 ثانیه). به منظور جلب توجه مخاطبان ، مهم است که رسانه ها را مخلوط کنید.


Netflix را به عنوان مثال از حساب اینستاگرام در نظر بگیرید که رسانه ها را به خوبی ترکیب می کند. در وهله اول ، یکی از مدیران شبکه های اجتماعی تصویری سورئال را منتشر کرد که در آن یک مستند جدید لیدی گاگا تبلیغ می شد.چند روز بعد ، یکی از مدیران رسانه های اجتماعی یک ویدیوی کوتاه خنده دار منتشر کرد که در آن دیو چاپل و کریس راک حضور داشتند.Netflix با استفاده از رسانه های مختلف محتوا ، می تواند طیف وسیعی از مشتریان احتمالی را به خود جلب کند و به لطف فرم های جدید محتوا ، می تواند دنبال کنندگان را به طور مداوم درگیر کند.


 4. یک عنوان جذاب INSTAGRAM ایجاد کنید.

زیرنویس های اینستاگرام جایی برای پر کردن هشتگ ها به امید افزایش دسترسی نیستند. درعوض ، از زیرنویس ها باید برای بیان یک داستان قانع کننده و تکمیلی که در خدمت هدف نهایی برندهای شما است استفاده شود. ایجاد زیرنویس قانع کننده نیاز به آزمایش و خطا دارد. نظارت بر تجزیه و تحلیل اینستاگرام همچنین می تواند به شما در بهبود زیرنویس ها کمک کند اگر بتوانید الگوهای مربوط به قالب های مختلف زیرنویس و تعامل یا دسترسی پست را شناسایی کنید.


در حالی که نوشتن زیرنویس های طولانی ضروری نیست ، باید مطمئن باشید که چیزی می نویسید که ارزش خواندن را دارد و به پیشبرد روایت محتوای شما کمک می کند.


 5. EMBRACE USER محتوای تولید شده.

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) زمانی اتفاق می افتد که مشتری به طور ارگانیک محتوایی تولید می کند که به نام تجاری ، محصول یا خدمات شما اشاره دارد. محتوای تولید شده توسط کاربر به عنوان یک تأیید قوی مشتری عمل می کند که می تواند مشتریان را تشویق کند تا نام تجاری شما را جدی تر در نظر بگیرند. علاوه بر این ، محتوای تولید شده توسط کاربران محتوای جدید خلاقانه ای را برای بازاریابان اینستاگرام فراهم می کند تا از طریق حساب شما دوباره به اشتراک بگذارند.


استفاده از نوعی ابزار نظارت بر اینستاگرام می تواند به شما در جستجوی نام پلت فرم کمک کند. این یادداشت ها را بررسی کنید تا بدانید که آیا آنها با UGC مرتبط هستند و می توانید در حساب شخصی خود به اشتراک بگذارید. در بیشتر موارد ، پیروان از نمونه های با کیفیت UGC قدردانی می کنند ، زیرا احساس می کنند آن معتبر است.


 6. شامل یک تماس مربوط به اقدام شود.

برای بازاریابان ، محتوای اینستاگرام باید دو منظوره باشد. اول ، محتوا باید دامنه نام تجاری را درگیر کند در حالی که پیروان موجود را درگیر می کند. دوم ، محتوا باید به عنوان انگیزه ای برای دنبال کنندگان باشد تا از طریق رسانه های دیگر با برند شما ارتباط بیشتری برقرار کنند.

اینستاگرام می تواند دریچه ای برای ارتباط عمیق تر با مشتریان و مشتریان احتمالی باشد ، اما برای اینکه فالوورها را وادار به برداشتن گام بعدی کنید ، باید "دعوت به اقدام" قانع کننده ایجاد کنید. معمولاً یک فراخوان خوب برای اقدام را می توان در کپشن اینستاگرام قرار داد. فراخوان برای اقدام باید مربوط به محتوای به اشتراک گذاشته شده باشد و معمولاً از دنبال کننده درخواست کنید

قیمت طراحی لوگو طراحان گرافیک چقدر است؟

>>> تاریخ انشتار پست :1400/5/14

طراحان گرافیک ایده های شما را در یک رسانه بصری زنده می کنند. کار آنها می تواند از یک لوگوی کوچک برای یک وب سایت گرفته تا ایجاد وثیقه برای یک کمپین قیمت طراحی لوگو گسترده. اکثر مشاغل طراحان گرافیک تمایل به تمرکز بر تجارت دارند ، آرم ، وثیقه یا طرح های بسته بندی ایجاد می کنند. آنها همچنین می توانند در سطح شخصی برای ایجاد تصویر برای یک رویداد خاص یا یک اثر هنری یک بار به عنوان هدیه مشغول شوند. در استرالیا ، برآورد قیمت برای استخدام طراح گرافیک بین 50 تا 1300 دلار متغیر است. اگر ایده ای دارید که نیاز به اجرای بصری دارد ، استخدام طراح گرافیک سریع ترین راه برای تبدیل آن رویا به واقعیت است.

در زیر هزینه متوسط ​​استخدام طراح گرافیک در ایالت های مختلف در سراسر استرالیا آمده است:


هزینه متوسط ​​دولت برای طراحی گرافیک

NSW 285 دلار

VIC 250 دلار

285 دلار آمریکا

SA 360 دلار

QLD 250 دلار

تعیین بودجه برای طراحی گرافیکی خود

بسته به نحوه استفاده از طرح هایی که سفارش می دهید ، هزینه های متفاوتی می تواند وجود داشته باشد.


برگه ها / بروشورها / کاتالوگ ها - 30 دلار - 700 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

بروشورها و بروشورها برای ایجاد یک بسته اطلاعاتی به جمع آوری تصاویر و کپی نیاز دارند. بسته به اینکه فقط یک نسخه دیجیتال می خواهید ، فراموش نکنید که هزینه های چاپ را در بودجه خود لحاظ کنید.


تصاویر - 250 دلار - 1000 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

تصاویر هر چیزی را که طراح مجبور است از ابتدا ایجاد کند ، پوشش می دهد. کاربردهای تصاویر می تواند به اندازه اینفوگرافیک ، کتابهای تصویری و تصاویر تبلیغاتی گسترده باشد.


طراحی لوگو - 30 دلار - 1000 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

طراحی لوگو ایده پردازی و ایجاد لوگو برای یک نام تجاری تجاری یا شخصی را پوشش می دهد.


مربع سیاه مشرف با کلمات بزرگ "THE LUGGAGE CO." در داخل آن و تراز سمت چپ.

طراحی لوگوی واضح برای شرکت چمدان | منبع: طرح های صورتی هزاره ای


بسته بندی - 250 دلار - 320 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

طراحی بسته بندی به طراح خاصی نیاز دارد که با فرایندهای چاپ و ساخت آشنا باشد.


طراحی تی شرت-250 دلار-350 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

در این مورد ، طراحی تی شرت ، ایجاد تصاویر برای چاپ روی تی شرت ها را پوشش می دهد و همچنین ممکن است شامل فرآیند چاپ خود باشد.


کارت ویزیت یا لوازم التحریر - 150 دلار - 900 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

در این مورد ، کارت های ویزیت و طراحی لوازم التحریر ممکن است شامل طراحی کارت و ضمانت لوازم التحریر و همچنین چاپ یا ساخت وثیقه مذکور باشد.


کارت ویزیت کرم رنگ با یک شاخه نقره ای روستایی در وسط. این شاخه حروف بزرگ و نقره ای A & B را در گوشه های مقابل تقسیم می کند.

کارت ویزیت ساده و در عین حال قدرتمند. | منبع: Telling Designs


امضا - 250 دلار - 500 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

امضاء شامل طراحی ، ایجاد و نصب تابلوهای راهنمایی برای مغازه ها ، مشاغل و نمای اصلی می باشد.


جلد کتاب یا CD/DVD - 250 دلار - 350 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

کتاب ها و جلد رسانه ها اغلب برای تکمیل بسته به ترکیبی از دستکاری تصویر و تایپوگرافی نیاز دارند.


گرافیک وب سایت - 30 دلار - 5000 دلار متوسط ​​هزینه گزارش شده

گرافیک وب سایت نماینده هرگونه وثیقه دیجیتالی است که به صورت تجاری یا خصوصی بصورت آنلاین استفاده می شود.


تصویر سیاه و سفید یک میز سفید با دو سرخس در هر انتهای آن و دستگاه های الکترونیکی با طراحی وب سایت بر روی صفحه نمایش را نشان می دهد.

تفاوت در طراحی وب سایت در چندین دستگاه الکترونیکی. | منبع: CBO.me


سایر عوامل موثر بر هزینه های طراحی گرافیک

تخصص

طراحان گرافیک در همه اشکال و اندازه ها وجود دارند. برخی در برندسازی و هویت شرکت ها تخصص دارند در حالی که دیگران ترجیح می دهند بسته بندی یا وثیقه ایجاد کنند. اینکه طراح تخصصی داشته باشد یا خیر ، بر هزینه شغل شما تأثیر می گذارد. طراحان متخصص تر نرخ بالاتری خواهند داشت. این به این دلیل است که تخصص آنها شامل مطالعات زیادی از طرف آنها خواهد بود. اگر به عنوان مثال می دانید که می خواهید یک آرم برای تجارت شما ایجاد شود ، ممکن است با استخدام طراح متخصص در مارک تجاری و هویت بهتر به شما خدمات ارائه شود تا اطمینان حاصل شود که محصول نهایی با کسب و کاری که لوگو نمایندگی می کند مطابقت دارد.


تجربه

یک طراح با مجموعه ای کوچک و تجربه کمتر ممکن است قیمت پایین تری را ارائه دهد. در این مثال ، آنها مشتاق هستند تا مجموعه حرفه ای خود را بسازند. آنها نه تنها ارزان تر هستند ، بلکه ممکن است ایده های تازه تری را نیز روی میز بیاورند. گفته می شود ، آنها همچنین ممکن است زمان بیشتری را برای تحویل کار انجام دهند یا مجبور شوند به طور گسترده با شما کار کنند تا بتوانند طرح مورد نظر خود را کاملاً درک کنند. طراحان باتجربه تر هزینه بیشتری دریافت می کنند. در این مثال ، شما هزینه بیشتری برای قابلیت اطمینان و درک آنچه از نقطه نظر طراحی کار می کند ، پرداخت می کنید. طراحان باتجربه اغلب در ابتدا وقت می گذارند تا قبل از شروع کار ، مطمئن شوند که خلاصه آنها تا حد امکان کامل و دقیق است. با این کار ، شما و آنها را در دراز مدت زمان و ناامیدی زیادی را نجات خواهید داد.


شهرت، آبرو

مشابه خرید یک ماشین لوکس یا لباس طراح ، استخدام یک طراح گرافیک از یک شرکت معتبر یا شرکتی با سلام

شهرت gh در زمینه خود هزینه بالاتری را متحمل می شود. این شهرت معمولاً متناسب با تجربه طراح است. در حالی که ممکن است به نظر برسد که شما برای نام تجاری آنها پول پرداخت می کنید ، به یاد داشته باشید که این سطح از اعتبار معمولاً با کیفیت و کارایی برابر است.


نرخ ساعتی در مقابل هزینه ثابت

نحوه انتخاب طراح برای شارژ را می توان به دو گزینه تقسیم کرد. طراحانی که هزینه ساعتی دریافت می کنند باید برآوردی از زمان لازم برای تکمیل کار در نقل قول اولیه خود ارائه دهند. با این حال ، بسته به سطح جزئیاتی که در مختصر خود ارائه می دهید و اینکه آیا تغییرات مهمی باید در کار در مراحل بازنگری پروژه ایجاد شود یا نه ، ممکن است زمان تغییر کند. طراحانی که هزینه معینی را برای یک کار دریافت می کنند ، معمولاً یک قرارداد مفصل با تفکیک هزینه ها و زمان صرف شده ارائه می دهند. این مهم است که در این قرارداد اولیه بررسی شود که آیا آنها محدودیتی در تعداد اصلاحات اعمال می کنند یا خیر. هرگونه اصلاح اضافی معمولاً هزینه بیشتری را متحمل می شود.


طراحانی که هزینه معینی را برای یک کار دریافت می کنند ، معمولاً یک قرارداد مفصل با تفکیک هزینه ها و زمان صرف شده ارائه می دهند. این مهم است که در این قرارداد اولیه بررسی شود که آیا آنها محدودیتی در تعداد اصلاحات اعمال می کنند یا خیر. هرگونه اصلاح اضافی معمولاً هزینه بیشتری را متحمل می شود. بنابراین ، بسیار مهم است که قبل از تعهد به استخدام یک طراح ، یک خلاصه دقیق و دقیق در اختیار داشته باشید.


دوره زمانی

طراحانی که تا مهلت محدود کار می کنند ، بیشتر از کسانی که زمان سخاوتمندانه تری برای تحویل کار دارند ، هزینه دریافت می کنند. این امر به این دلیل است که کار با فشار زمان اغلب به این معنی است که باید زمان بیشتری را برای تحویل پروژه اختصاص دهید ، که ممکن است به نوبه خود بر توانایی آنها برای کار همزمان در پروژه های دیگر تأثیر بگذارد. طرح های پیچیده یا تصاویر دقیق معمولاً بیشتر از لوگوهای ساده یا گرافیک های کوچکتر زمان می برد. اگر قصد دارید یک قطعه پیچیده تر برای خود ایجاد کنید ، مطمئن شوید که زمان بیشتری را صرف می کنید تا نه تنها در بازه زمانی تحویل ، بلکه بودجه پروژه نیز ایجاد شود.


رسانه های فیزیکی

اگر شما نیاز به ایجاد یک شی فیزیکی از طراح گرافیک دارید ، احتمالاً هزینه های اضافی را متحمل می شوید. این شامل چاپ بروشور ، جلد CD و DVD ، چاپ تی شرت ، چاپ پوستر و چاپ کارت ویزیت و لوازم التحریر است. برخی از طراحان گرافیک که در این نوع مشاغل تخصص دارند ، با چاپگر یا تولید کننده رابطه فعلی خواهند داشت و می توانند به عنوان بخشی از نقل قول خود معامله ای را به شما ارائه دهند.


صدور مجوز

ارزش دارد در هر نقل قول یا قراردادی که از طراح به شما ارائه می شود ، مطمئن شوید که مالکیت و استفاده از مواد به وضوح مشخص شده است. طبق قانون حق چاپ استرالیا ، خالق طرح مورد نظر دارای کلیه حقوق مالکیت بر طرح است. اگر قصد دارید از هر یک از طرح ها برای مقاصد تجاری استفاده کنید ، اطمینان حاصل کنید که تمام حقوق مربوط به تصاویر را حفظ کرده اید ، در غیر این صورت ، ممکن است با هزینه صدور مجوز از طراح در خط پایین مواجه شوید.

https://www.oneflare.com.au/costs/graphic-design

ایده های طراحی استوری اینستاگرام

>>> تاریخ انشتار پست :1400/5/6

خبرمایه اینستاگرام شما تنها راه جذب مخاطبان و برجسته شدن طراحی استوری اینستاگرام در میان جمعیت نیست.

در حقیقت ، از زمان راه اندازی این ویژگی در آگوست 2016 ، داستانهای اینستاگرام به سرعت به بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه رسیده است ، به این معنی که حداقل نیمی از کل کاربران کاربری اینستاگرام هر روز استوری ها را ایجاد یا مشاهده می کنند.

این بدان معناست که شما توانایی برقراری ارتباط با مخاطبان اینستاگرام خود را در دو مکان مختلف در برنامه دارید و نمی خواهید این فرصت را با Storage Stories و visuals تلف کنید.

برای کمک به جذب مخاطبان خود در Instagram Stories ، ما 15 نکته طراحی Instagram Stories گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند تصاویری با کیفیت بالا ایجاد کنید و دنبال کنندگان خود را بارها و بارها مشاهده کنید.


1. با یک صفحه داستان شروع کنید
روش های مختلفی برای استفاده از Instagram Stories وجود دارد. از تبلیغ پست های وبلاگ جدید گرفته تا اشتراک گذاری ویژگی های جدید و موارد دیگر ، Stories راهی عالی برای تعامل با مخاطبان شما است بدون اینکه بخواهید به اندازه خوراک شما جلا داده شود.

این بدان معناست که می توانید در صورت مطابقت با بقیه مطالب خود ، فیلم زنده ، تصاویر پشت صحنه و عکاسی از آیفون بگیرید.

با این حال ، وقتی صحبت از گرافیک Story Story شما می شود ، هنوز می خواهید اطمینان حاصل کنید که از نظر بصری طرح های جذاب را ایجاد می کنید که مخاطبان شما را وادار به هماهنگی می کند.

یک راه عالی برای شروع استفاده از یک صفحه داستان برای برنامه ریزی کامل داستان خود قبل از شروع طراحی است.

اگر می خواهید یک پست اخیر وبلاگ را تبلیغ کنید ، یک صفحه داستانی در مورد چندین نکته اصلی یا نکته ایجاد کنید که بینندگان را مجاب به کلیک کردن می کند. یا ممکن است یک استوری بورد کنار هم قرار دهید که نحوه استفاده از محصول یا خدمات خود را به نمایش بگذارد.

این امکانات بی پایان هستند ، اما داشتن یک برنامه ریزی می تواند به شما کمک کند تا روند طراحی شما بسیار راحت تر شود.

2. در خطوط بمانید
به روزهای رنگ آمیزی خود در دبستان (یا شاید فقط سه شنبه گذشته در کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان) فکر کنید. یادگیری ماندن در خطوط یک معامله بزرگ است.

داستان های اینستاگرام شما دارای خطوط و پارامترهای بسیار مهمی هستند که می خواهید بین آنها قرار بگیرد.

قسمت های بالا و پایین گرافیک داستان شما به ترتیب با نام کاربری و راه های تعامل با داستان شما پوشانده شده است. شما نمی خواهید اطلاعات مربوطه یا عناصر طراحی را در این زمینه ها وارد کنید.


خوشبختانه اگر قصد دارید عنصری را روی صفحه به سمت بالا یا پایین ببرید ، اینستاگرام به شما هشدار می دهد ، اما مهم است که اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که خارج از برنامه طراحی می کنید نیز در خط باقی بماند.

بنابراین در حالی که ابعاد Stories Instagram 1080 1920 1920 پیکسل است ، اینستاگرام توصیه می کند که تمام عناصر اصلی طراحی را بین مرکز 1080 14 1420 پیکسل نگه دارید ، 250 پیکسل را در بالا و پایین بگذارید.

3. یک راهنمای سبک مخصوص داستان ایجاد کنید
در حالی که می توانید از گرافیک کاملاً تولید شده و کلیپ های ویدئویی کوتاه برای Stories خود استفاده کنید ، اینستاگرام همچنین عناصر طراحی زیادی را ارائه می دهد که می توانید برای تزئین مطالب خود استفاده کنید.

تهیه یک راهنمای سبک خاص برای انتخاب قلم ها ، فیلترها ، انواع GIF و موارد دیگر را در نظر بگیرید که شرکت شما می تواند از IG Stories برای ادامه مارک تجاری استفاده کند.

شما می توانید این راهنمای سبک را در قالب های مختلف ایجاد کنید تا در هر زمان که شخصی در تیم استوری های Instagram را ایجاد و به اشتراک می گذارد ، مفید باشد. از آنجا که بسیاری از ترجیحات مختلف طراحی وجود دارد ، داشتن یک راهنمای سبک خاص Story می تواند به بهبود شناخت برند حتی بیشتر کمک کند

4. از قلم ها و رنگ های برند خود استفاده کنید
هر آنچه را که ایجاد می کنید در مارک تجاری نگه دارید. حتی استوری های اینستاگرام شما.

این بدان معناست که شما می خواهید کیت مارک خود را برای تهیه کد های hex رنگی ، فونت ها ، آرم و سایر موارد آماده داشته باشید.

تلفیق قلم ها و رنگ های مارک تجاری شما در تشخیص مارک به شما کمک می کند زمانی که پیروان شما به سادگی در داستان های خود پیمایش می کنند. آنها بدون اینکه حتی نام کاربری شما را ببینند ، یکی از گرافیک های شما را می بینند و به طور خودکار می دانند که این متعلق به شرکت شما است.

5. عکاسی را در خود بگنجانید
داستان های اینستاگرام شما نباید از طرح های گرافیکی کاملاً سفارشی تشکیل شده باشد. ایده خوبی است که هر از چند گاهی آن را تغییر دهید و از عکاسی استفاده کنید.

زیبایی داستان های اینستاگرام این است که همه مواردی که منتشر می کنید لازم نیست که از کیفیت بالایی برخوردار باشند و به صورت حرفه ای ایجاد شوند. درعوض ، از آن دوربین تلفن هوشمند استفاده کنید و در برنامه از عکاسی از پشت صحنه خود استفاده کنید.

و میلیون ها گزینه عکس رایگان سهام را که برای استفاده نیز در دسترس هستند فراموش نکنید. فقط مطمئن شوید که آنها با مارک شما و محتوایی که به اشتراک می گذارید مرتبط هستند!

6. بومرنگ بگیرید
Boomerang یک برنامه متعلق به اینستاگرام است که مستقیماً در Stories آنها گنجانده شده است. کاربران می توانند با باز کردن دوربین Stories و رفتن به گزینه مستقیم در سمت راست ، به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند.

بومرنگ یک کلیپ سریع 1-2 ثانیه ای است که به صورت حلقه ای در می آید و می تواند راهی سرگرم کننده برای ایجاد محتوا باشد. به جای اینکه هر از چند گاهی عکس بگیرید ، از این ویژگی استفاده کنید تا شخصیتی در داستان های خود بیفزایید.

آیا می دانید هنگام قیمت گذاری کار خود باید چه نکاتی را در نظر بگیرید؟ آیا به اندازه کافی شارژ می کنید؟ آیا نگران هستید که آیا قیمت شما پس از ارسال برآورد مناسب بوده است؟ روش های زیادی وجود دارد که می تواند نحوه قیمت طراحی لوگو یک پروژه را بفهمد ، و نحوه انجام آن و ارائه آن می تواند بر درک مشتری از ارزش تأثیر بگذارد. یا به عنوان یک احترام متخصص و فرامین درک خواهید شد ، یا اینکه درک می کنید که دامنه کار و کار شما کم کیفیت نیست. هنگام قیمت گذاری در کار طراحی خود ، از این 12 اشتباه خودداری کنید.


نمایش یادداشت ها

کاربرگ بازاریابی Mentor’s Overhead و Hourly Rate (2.6 MB PDF)

17 سوالی که باید در یک مشاوره طراحی بپرسید

روابط مشتری مانند دوست یابی است

اشتباه شماره 1: ندانستن سودآوری شما

برای سودآوری ، نیازی به پرداخت هزینه های کلان ندارید.


وقتی نوبت به قیمت گذاری می رسد ، ابتدا باید حداقل هزینه ای را که برای تأمین هزینه های خود نیاز دارید شارژ کنید:


مالیات،

بیمه ،

نرم افزار و اشتراک ،

تلفن و اینترنت ،

دوره های آموزشی،

عضویت ،

و غیره.

سپس شما باید حداقل نرخ ساعتی را محاسبه کنید. ایلیز بنون از مشاور مشاور بازاریابی دارای یک صفحه عالی و نرخ سربار و ساعت (2.6 مگابایت PDF) است که به شما کمک می کند آنچه را برای همه اینها باید در نظر بگیرید ، درک کنید. کاربرگ برای بارگیری رایگان در دسترس است.


این به شما کمک می کند تا یک خط پایه ایجاد کنید. شما باید بدانید که پایه شما چیست که می توانید آنقدر حقوق بگیرید که بتوانید زمان و هزینه خود را تأمین کنید و سود کسب کنید. بدون درک این ارقام ، شما نمی دانید چگونه قیمت گذاری کنید تا سودآور باشید. اگر سودآور نیستید ، چرا زحمت انجام کار را می کشید؟ اگر هزینه کار شما بیشتر از حقوق شما باشد ، خیلی آزاد نخواهید بود.


اگرچه این را گفتیم ، فقط به این دلیل که نرخ پایه ساعتی را فهمیدید ، به این معنی نیست که باید ساعتی شارژ کنید.


اشتباه شماره 2: شارژ ساعتی برای کارهای خلاقانه

من فکر می کنم خوب است که به عنوان مرجع خود ، تعداد ساعاتی را که فکر می کنید یک پروژه شما را می گیرد تخمین بزنید. بعلاوه ، مفید است که زمان خود را در پروژه ها ردیابی کنید زیرا به شما کمک می کند کارهای مشابه را در آینده تخمین بزنید ، و به شما کمک می کند بفهمید که آیا با گذشت زمان کارآیی بیشتری نیز خواهید داشت - در مدت زمان کمتری بیشتر!


اما شارژ ساعت به مشتری برای مشتری فقط یک مزیت دارد که می توانم به آن فکر کنم ، و این زمانی است که دامنه به خوبی مشخص نشده است. در این صورت ، شارژ نرخ ساعتی تضمین می کند که برای تمام وقت خود حقوق می گیرید. (یک جلسه کشف پولی برای یک نرخ ثابت با مشتری می تواند این مسئله را حل کند ، و این در واقع شما را به عنوان یک متخصص جای می دهد ، باعث می شود احترام بیشتری کسب کنید و پول بیشتری کسب کنید. اما این موضوع یک قسمت دیگر است ...)


کار قیمت گذاری به صورت ساعتی معایب زیادی دارد:


شما فقط برای وقت خود حقوق می گیرید. شما برای خلاقیت ، تخصص یا ارزش کارتان هزینه ای دریافت نمی کنید.

اگر سریع کار کنید ، با دریافت کمتر حقوق مجازات می شوید. (و اگر کارآمدتر هستید و می توانید سریعتر تحویل دهید آیا حقوق بیشتری دریافت نمی کنید؟ سلام!)

این می تواند شما را در موقعیت نامناسب قرار دهد و در برخی موارد باعث ایجاد "نیکل و تیرگی" شود.

این می تواند باعث شوک برچسب شود. اگر هرگز طیف وسیعی از ساعت را به همراه نرخ خود تخمین نزده اید ، مشتری ممکن است هنگام دریافت فاکتور نهایی با شوک برچسب روبرو شود. آنها ممکن است در ذهن خود فرض کنند که به جای y تعداد x ساعت است. متأسفانه ، در این موارد ، طراح کسی است که بطور غیرقانونی آن را مکیده و فاکتور را کاهش می دهد تا انتظارات مشتری را برآورده کند ، فقط آنها را راضی کند تا بتوانند در آینده کارهای بی سود بیشتری را از آنها دریافت کنند.

شما معمولاً بهترین کار خود را انجام نمی دهید زیرا روی زمان تمرکز کرده اید و در محدوده ساعاتی که به مشتری منتقل می کنید باقی می مانید (اگر این کار را انجام داده اید).

اکنون بسیاری از مشتریان بر اساس نرخ ساعتی شما تخمین می زنند. آن را فراموش کنید ، مخصوصاً اگر برای کارهای خلاقانه باشد ، جایی که برای ایده هایتان حقوق می گیرید یا حتی اگر برای کارهای غیر خلاقانه باشد که واقعاً در آن کارآمد هستید (باز هم ، آیا برای انجام کار با کارآیی بیشتر باید حقوق کمتری دریافت کنید؟) )


در صورت نیاز ، فقط بگویید نرخ ساعتی ندارید یا از این طریق کار نمی کنید. با توجه به این یادداشت ، نیازی به تجزیه و تحلیل قیمت گذاری خود ندارید (می دانید که چگونه به این رقم رسیده اید ، چند ساعت ممکن است در نظر گرفته باشید) برای مشتری. (قبلاً از من چنین سالی خواسته شده است!) این به سادگی کار آنها نیست.


از قضا ، بسیاری از مشتریان متوجه نمی شوند که نرخ ساعتی نیز به آنها آسیب می رساند:


آنها در حال نوشتن یک چک سفید هستند مگر اینکه شما تعداد ساعات تخمینی با نرخ ساعتی خود را در اختیار آنها قرار داده باشید. در غیر این صورت ، آنها نمی دانند که چقدر در پروژه خود سرمایه گذاری می کنند.

اگر شما یا ساعت ها متمرکز باشید ، نتیجه بهتری نمی گیرند. در برخی موارد ، مانند مارک تجاری ، نمی توانید عجله کنید. در موارد دیگر ، کار عجله باید هزینه بیشتری داشته باشد ، نه کمتر.

بیایید به یک مثال نگاه کنیم. یک طراح پیشرفته تر ممکن است 60 دلار در ساعت شارژ کند و 20 ساعت طول بکشد تا کاری انجام دهد ، در حالی که یک طراح مبتدی 20 دلار در ساعت شارژ می کند و 80 ساعت طول می کشد تا کار مشابه خود را انجام دهد. در این شرایط ، صرفاً با توجه به هزینه های پولی ، طراح پیشرفته تر هزینه کمتری دارد ، در حالی که هزینه مبتدی 400 دلار است. بیشتر اوقات ،

مشتریانی که براساس نرخ ساعتی خرید می کنند ، این مورد را در نظر نمی گیرند ، بنابراین آنها اغلب با نرخ پایینتری همراه هستند. (اما خوب است ، ما آن مشتری ها را نمی خواهیم.)


این مثال حتی کیفیت کار را بیان نمی کند. بیایید فرض کنیم طراح که شارژ کمتری در ساعت دارد ، به اندازه طراح پیشرفته کار خوبی انجام نمی دهد. آیا ارزش این را دارد که مشتری 400 دلار بیشتر برای دریافت کار با کیفیت بالاتر هزینه کند؟ شاید شایدم نه. یا اینکه ترجیح می دهند وقت خود را تلف کنند و بعداً با یک طراح دوم کل روند را دوباره انجام دهند و هزینه و هزینه بیشتری برای آنها داشته باشند؟


بیایید به یک مثال با طراحی آرم نگاه کنیم. اگر در مدت زمان 15 دقیقه به طراحی لوگو درخشان برسید ، آیا ناگهان ارزش آن کمتر است؟ نه اگر 10 روز طول بکشد ، ارزش آن بیشتر است؟ نه ، این مسخره به نظر نمی رسد؟ حال اگر فکر کردن به فکر شما طول بکشد ، آیا مشتری باید هزینه بیشتری به شما پرداخت کند؟ نه


بنابراین ، قیمت گذاری هر ساعت کار شما را مجازات می کند که سریعتر کار می کنید و ذهنیت "وقت برای پول" را به جای تخصص ، برای مشتری تقویت می کند. و این می تواند مشتری را به این فکر بیند که چقدر هزینه خواهد کرد.


اشتباه شماره 3: شارژ همه مشتریان به طور یکسان

در مواردی مانند کار با مارک ، اندازه مشتری مهم است زیرا مارک های شناخته شده بیشتر در معرض خطر هستند و همچنین می توانند سود بیشتری کسب کنند. آنها همچنین انتظار دارند هزینه آن را پرداخت کنند.


فقط اگر Target برای طراحی آرم جدیدی به شما نزدیک شد فکر کنید. فکر می کنید آنها برای این کار چه هزینه ای پرداخت می کنند؟ ده ها تا صدها هزار دلار شاید ، درست است؟ اگر آنها برای قیمت گذاری به شما مراجعه کنند و شما 500 یا 1500 دلار بگویید زیرا این همان چیزی است که شما برای شارژ کردن استفاده می کنید ، احمقانه به نظر نمی رسد؟ آنها انتظار دارند که بیشتر بپردازند زیرا ارزش آنها را درک می کنند ، بنابراین قیمت گذاری شما با انتظارات آنها مطابقت ندارد.


بسیاری از مارک های بزرگ کالاهایی را که آرمشان روی آن است به فروش می رسانند. این دلیل است که میلیون ها نفر آن را خریداری می کنند - برای آنچه که آن کالا در مورد آنها ، مصرف کننده می گوید. ارزشی که مصرف کننده درک می کند افزایش می یابد. به عنوان نمونه در مورد لویی ویتون و تسلا فکر کنید. برای مصرف کننده ، این فقط یک چمدان نیست ، فقط یک ماشین است ، و غیره. این بیانیه ای است که می دهد.


وقتی شرکت ها یا سازمان ها - کاملاً شناخته شده یا ناشناخته - تعداد زیادی کارمند داشته باشند ، اندازه نیز می تواند عاملی باشد. از نظر مارک تجاری ، آنها به یک راهنمای مارک تجاری گسترده تر نیاز دارند ، بنابراین می دانند که چگونه می توانند یکپارچگی مارک جدید را در چندین دفاتر حفظ کنند.


من می دانم که سوال بعدی این خواهد بود: "چگونه می توانم بدانم که اندازه آنها چقدر است یا اندازه آنها چیست؟"


بعضی اوقات می توانید با بررسی گزارش های سالانه ، از میزان کارمندان و درآمد آنها مطلع شوید که یک شرکت یا سازمان بزرگ است. برای سازمان های غیرانتفاعی ، می توانید در Guidestar جستجو کنید. برای مشاغل ، Manta.com را جستجو کنید.

https://creative-boost.com/pricing-mistakes/